Skoči na vsebino

Gume 2009


kowkele

Priporočeno sporočilo

Glede Pirellija je podrobnej?i odgovor tule.. http://www.adac.de/Tests/Reifentests/Somme...cePageID=243132

 

Tisti ki veste nem?ko ni panike, za ostale pa: Na teh testih so Pirellijeve gume dosegale zelo razli?ne rezultate -predvsem na mokrem- zato so vzeli te gume malo bolj pod drobnogled, pri ?emer so ugotovili, da so v normalni prodaji kupili gume za prvo vgradnjo za Forda, kar je razvidno iz dodatne ?rke F na sami gumi.. Zato so se na podlagi tega, 1.ker gume niso dajale enakih rezultatvo + 2.zaradi tega, ker to ni dopusno, da se te gume dobijo v normalni prodaji, saj ?e njihovi strokovnjaki tega pri nakupu niso opazili, kako bi naj potem navadni kupci to ugotovili, odlo?ili, da testov ne objavili in od Pirellija zahtevali, da naj ta problem re?ijo... :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • Odgovori 66
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Evo naro?il DUNLOP SPORTMAXX TT 215/45 17Y .

Cena = Ultra ugodna. <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To so razne dodatne oznake, ki jih prodalajci radi pi?ejo, lahko da je kaj v zvezi s hrupom,

vrti?enje vode, Run Flat (RFT)...to verjetno pozna?, support ring...bolj za SUV, noice reduction,

silika...

 

spodnji link za info

 

http://www.bridgestone.eu/bfe/v/index.jsp?vgnextoid=000000000000000000000000000000000489RCRD

lp

retail

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ?e jz mal lon?ek pristavim ;)

Jaz osebno nikoli ve? ne kupim gume najvi?jega cenovnega razreda, ker enostavno niso vredne svojega denarja. Sem stestiral na lastni ko?i kar nekaj razli?nih zadev in ne bom nikoli zagovarjal tega, da je 5% bolj?a guma vredna 100% ve?.

Za moje pojme so to ?ive natege...zdej ?e se pa ?lovek pusti vsem reklamam in lobijem ?ponat je pa druga :angry:

Hankok zimske mam zdaj in pohvalim kot zelo dobro gumo pa je pol cenej?a od kakih "premium" znamk...letne bodo pa kake Falken, Kumho ali kj podobnega...raj? 2× burn out nardim k pa da dam 350 EUR za eno gumo. ?e ne drugega mi para ?ivce ?e to, da je usrana guma dost dra?ja od litega plati??a vi?jega srednjega razreda :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bil v?eraj pri La?i?u v Bre?icah in kupil kar tisto, na kar sem navajen - potenca RE50. Je to edina guma, ki mi do sedaj ni postala jaj?asta ali tresla ob zaviranju. Ker je bilo potrebno nakup potem nazaj grede tudi zaliti (da gume bolje dr?ijo) sramezljiv smo zavili k Majsu in o?tir se je pohvalil, da je pri La?i?u dobil 17 colske gume za samo 50?, da sicer ne ve imena proizvajalca, so pa neke kitajske.

 

Lp M

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bil v?eraj pri La?i?u v Bre?icah in kupil kar tisto, na kar sem navajen - potenca RE50. Je to edina guma, ki mi do sedaj ni postala jaj?asta ali tresla ob zaviranju. Ker je bilo potrebno nakup potem nazaj grede tudi zaliti (da gume bolje dr?ijo) sramezljiv smo zavili k Majsu in o?tir se je pohvalil, da je pri La?i?u dobil 17 colske gume za samo 50?, da sicer ne ve imena proizvajalca, so pa neke kitajske.

 

Lp M

 

 

koliko km pa lahko naredi? s potenco pribli?no? (govorim o normalni vo?nji brez cviljena ob speljevanju ter zaviranju s pu??anjem ?pur itd.)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

"se je pohvalil, da je pri La?i?u dobil 17 colske gume za samo 50?, da sicer ne ve imena proizvajalca, so pa neke kitajske."

 

To ni za na cesto...za moje pojme je to ena gmota gume k onesna?uje okolje :angry:

 

Se strinjam.

 

Pa si mu ?estital za velik prispevek pri zagotavljanju varnosti na cestah?

 

Sem se ugriznil v jezik - je zelo prijazen ?lovek in prav neverjetno nasprotje o?tirjev, ki jim je edini cilj obiranje gostov.

 

koliko km pa lahko naredi? s potenco pribli?no? (govorim o normalni vo?nji brez cviljena ob speljevanju ter zaviranju s pu??anjem ?pur itd.)

 

Po cca 45000 km en par ?e 4mm profila, drug par 3,5mm profila. Vo?eno nekje 30% avtoceste (pri 140km/h po ?tevcu) ostalo po ovinkih brez drsenja. Kot zanimivost, gume sem pri tej obrabi hotel vre?i stran, ker pa so hoteli na smeti??u 20 centov za kg, sem jih odpeljal domov, dal oglas na bolho in prodal za 25?.

 

Lp M

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.