Skoči na vsebino

Ljubitelji Mazde 121


miurska

Priporočeno sporočilo

Sem lastnica in ljubiteljica Mazde 121 in sem na?alost pred kratkim imela karambol. Ker mi je avto tako zelo vse? in te?e kot urca bi rada zamenjala karambolirane dele ampak imam problem do njih sploh priti. Zato prosim ?e mi lahko svetujete kje se naj pozanimam o delih.....menjati moramsprednji odbija?, voznikov blatnik, sprednjo lu? in pokrov motorja. Hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljena na forumu :rozico:

 

Malo ve? nam pa vseeno mora? povedati glede avta in sicer kateri letnik je oz. katera oblika. Mazda 121 je v treh generacijah zamenjala tri oblike in sicer v prvi je enaka kot kasnej?a reinkarnacija Kia Pride, nato je bila v za?etku devedesetih oblikovana v taki jaj?kasti obliki z zlo?ljivo streho. Zadnja 121 pa je bila po obliki enaka Fordu Fiesti tega obdobja.

 

Torej, katera je tvoja?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri nas bo precej malo te robe za po kosih nabavit, tko da bi morda morala kaj v Avstrijo pogledat, tam je Mazda precej pogost avto! :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se mi je zdelo da je tale baby oblika! :P

 

Ma? tut neko varjanto, da lahko na papirje tegale tvojga avta, drugega prpeplje? iz tujine, pa vozi? na te papirje. No ne vem ravno v detajle kako to gre! B)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja na to sem pa ?isto pozabila! :D Moja mazda je letnik 1995, mislim da zadnji letnik kar se je prodajal v sloveniji. Hvala za kakr?nekoli informacije. dodala sem tudi ?alostno fotko :(

 

bomo se pozanimali kolko kaj pridejo ponaredki in kaj se dobi pa sliki sodec rabis tudi desno vilico pa kaki koncnik glede na to kako stoji kola

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdzavjena!

 

 

A si si ?e kaj ra?unala, kolk te bo okvirno "ko?talo"? ?e si, mi javi okvirno ceno kolk si pripravljena dat za popravilo, ker imam "pri roki", eno tak?no mazdo, sicer rde?e barve, ki jo lahk odkupim za dele.

Pa prosil bi te ?e, da slika? ?e obese koles, in pa kako zadeve izgledajo pod haubo, ker po sliki, ki si jo pripela, ?koda ni samo kozmeti?na.

 

 

 

lp, Ale?.

mazda_banner.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede stro?kov nimam pojma koliko bi pri?lo popravilo in kolko se pripravljena dati. Mehanik mi je rekel da je mo?no da je po?kodovano tudi kolo, pod haubo jo je pa samo hladilnik fasal. Druga?e sem jo pa pripravljena tudi prodati ?e koga zanima.....motor je v odli?nem stanju....ni? rjast. Bom pa pripela ?e slikce takoj ko jih dobim. Hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.