Skoči na vsebino

Kam peljati na servis?


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

sem nov na forumu. Kot drugi avto smo kupili rabljeno Mazdo Premacy 1.8 16V letnik 2000, 165000 km, avto je kot iz trgovine, neverjetno..in me zanima slede?e:

-mi lahko kdo pove za kak?nega dobrega mehanika za mazde..najraje doma?ega popoldanskega mojstra, ki je poceni in ?raufa samo japonce..uradni servisi in splo?ni mehaniki me ne zanimajo, ker take ?e sam poznam..

-glede na to, da mu bom moral najbr? sam prinesti dele za ve?ji servis (menjal bom zobati jermen, ?eprav jih ?e nima 180000 km) me zanima kje to najceneje kupiti

Mogo?e, tapos medvode, gamma center, razni ljubljanski prodajalci kot ist, motomat, copex,???

Aja pa ?e to. naj bo servis v okolici Ljubljane oz. ju?no na relaciji do Novega mesta.

Hvala in pozdrav.

Upam, da bo mazda delala kot urca. Do sedaj sem sli?al same pohvale.

M.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v tej temi se je en mojster omenjal...

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=5759

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

En biv?i mehanik na gami sedaj ?raufa v Medvodah, to?neje na Senici, ?e te zanima mi po?lji zs, dele pa kupuje v Tapos-u, in to za cca 30% cenej kot jih ostali.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

En biv?i mehanik na gami sedaj ?raufa v Medvodah, to?neje na Senici, ?e te zanima mi po?lji zs, dele pa kupuje v Tapos-u, in to za cca 30% cenej kot jih ostali.

 

Sem ti poslal ZS...me zanima ja. to mi je glede lokacije ?e ugodno.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pozdravljen tudi jaz mam isto mazdo samo si mi predale? glede servisa deli pa so definitivnoi najbolj poceni v avstriji vsaj po mojih izku?njah :bravo:

 

YavarYe X6V6 sem ti poizku?al poslati ZS. pa mi nekaj nagaja :ne vem: .

Bi lahko ?e meni prosim poslal info glede tega mehankarja na ZS ali na mail Sipi.senator@gmail.com

 

Lep dan,hvala!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

YavarYe X6V6 sem ti poizku?al poslati ZS. pa mi nekaj nagaja :ne vem: .

Bi lahko ?e meni prosim poslal info glede tega mehankarja na ZS ali na mail Sipi.senator@gmail.com

 

Lep dan,hvala!

 

po?iljanje ZS ne dela...poizkusil ?e dvakrat v par dneh in ni ni?.

YavarYe prosim, ?e mi kae na forumu da? kontakt tega serviserja oz. popoldanca...hvala in lp,

M

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

YavarYe X6V6 sem ti poizku?al poslati ZS. pa mi nekaj nagaja :ne vem: .

Bi lahko ?e meni prosim poslal info glede tega mehankarja na ZS ali na mail Sipi.senator@gmail.com

 

Lep dan,hvala!

 

Inbox in autbox si sprazni pa bo delovalo vse. :angry2:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:ne vem: sam sebi lahko po?ljem ZS., tebi pa ne morem sem ?e 3x probal pa v nastavitvah je vse kot mora biti inbox,autbox je pa tudi prazen..

 

Jaz imam iste probleme, ne vidim posalnih Zs v sent items, niti Zs v po?iljanju, vidim pa kar mi je nekdo poslal.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 7 mesecev kasneje...

Zdravo vsem skupaj! Tole je moj prvi post tukaj, ?eprav sem lastnik mazde ?e 7 let (323f prej BG, zdaj BA). Dosti pogosto berem forum, kjer najdem marsikak koristen nasvet. Al pa si samo malo cedim sline :)

 

V glavnem, rabim enega zanesljivega mehanika, da mi malo po?raufa mojo mrcino. Pije nenormalno veliko olja, pa ?e kaj bi se na?lo...

Torej, lepo prosim, ?e mi lahko kdo napopa telefonsko ali naslov od kakega dobrega mehanika. Najraje bi videl tistega majstra iz Senice pri Medvodah. Sode? po va?em pisanju je zanesljiv in poceni. Ali koga drugega v bli?ini Ljubljane. ?e no?ete napisat tukaj, pa lahko na ZS ali na damndyd@gmail.com

 

Hvala in LP

Damjan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo vsem skupaj! Tole je moj prvi post tukaj, ?eprav sem lastnik mazde ?e 7 let (323f prej BG, zdaj BA). Dosti pogosto berem forum, kjer najdem marsikak koristen nasvet. Al pa si samo malo cedim sline :)

 

V glavnem, rabim enega zanesljivega mehanika, da mi malo po?raufa mojo mrcino. Pije nenormalno veliko olja, pa ?e kaj bi se na?lo...

Torej, lepo prosim, ?e mi lahko kdo napopa telefonsko ali naslov od kakega dobrega mehanika. Najraje bi videl tistega majstra iz Senice pri Medvodah. Sode? po va?em pisanju je zanesljiv in poceni. Ali koga drugega v bli?ini Ljubljane. ?e no?ete napisat tukaj, pa lahko na ZS ali na damndyd@gmail.com

 

Hvala in LP

Damjan

 

Kiro olje pa daje? noter? Druga? vem za enga zlo dobrega mojstra, ampak je v na?i okolici (Spodnja Savinjska)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo vsem skupaj! Tole je moj prvi post tukaj, ?eprav sem lastnik mazde ?e 7 let (323f prej BG, zdaj BA). Dosti pogosto berem forum, kjer najdem marsikak koristen nasvet. Al pa si samo malo cedim sline :)

 

V glavnem, rabim enega zanesljivega mehanika, da mi malo po?raufa mojo mrcino. Pije nenormalno veliko olja, pa ?e kaj bi se na?lo...

Torej, lepo prosim, ?e mi lahko kdo napopa telefonsko ali naslov od kakega dobrega mehanika. Najraje bi videl tistega majstra iz Senice pri Medvodah. Sode? po va?em pisanju je zanesljiv in poceni. Ali koga drugega v bli?ini Ljubljane. ?e no?ete napisat tukaj, pa lahko na ZS ali na damndyd@gmail.com

 

Hvala in LP

Damjan

 

Avto Pelko 041 667 335 - Senica, ne vidim zakaj ne bi tu napisal....vse je legalno :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Olje je Castrol TXT (10W40). Avto (M 323f BA 1.5) imam od aprila letos in ne vem katero olje je tankal prej?nji lastnik. Do zdaj sem nalil ?e 5 litrov (menjava 4l + 1l doto?il, naredil sem pa 10.000 km). Sem pa ?e v tastaro Mazdo (323f BG 1.6) tankal isti Catrol in je bilo vedno vse OK. Katero olje pa vi tankate?

 

Sicer pa mislim, da nekje pu??a. Na parkingu je ?e kar orenk flek. Vsake toliko mi ?e kadi iz auspuha (bel dim). Kva pa vem.

 

LP

 

Joza: Ajvarju? A to misli? "YavarYe X6V6"?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa h kolegu Ajvarju! :danzoman::bravo:

 

Po moje nas bo kmalu ajvar mel polhn kufer....dec reskira vsak ve?er toplo posteljo ob svoji (pre) dragi, kmetijo na POP tv in podobno....

 

V letu 2010 bo ?e cenik uvedel (brez DDV). (?e je pameten :bravo: )

 

Joza: Ajvarju? A to misli? "YavarYe X6V6"?

 

dons sem sli?al en drug nick v ?KL..... :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Olje je Castrol TXT (10W40). Avto (M 323f BA 1.5) imam od aprila letos in ne vem katero olje je tankal prej?nji lastnik. Do zdaj sem nalil ?e 5 litrov (menjava 4l + 1l doto?il, naredil sem pa 10.000 km). Sem pa ?e v tastaro Mazdo (323f BG 1.6) tankal isti Catrol in je bilo vedno vse OK. Katero olje pa vi tankate?

 

Sicer pa mislim, da nekje pu??a. Na parkingu je ?e kar orenk flek. Vsake toliko mi ?e kadi iz auspuha (bel dim). Kva pa vem.

 

LP

 

Joza: Ajvarju? A to misli? "YavarYe X6V6"?

 

Kastrol ni naredu olja za stare mazdine bencinarke, pod to se bi lahko podpisalo ?e kar nekaj ljudi.

 

ne na T..... :blush:

 

Ta je pa pol tud zame nov.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Olje je Castrol TXT (10W40). Avto (M 323f BA 1.5) imam od aprila letos in ne vem katero olje je tankal prej?nji lastnik. Do zdaj sem nalil ?e 5 litrov (menjava 4l + 1l doto?il, naredil sem pa 10.000 km). Sem pa ?e v tastaro Mazdo (323f BG 1.6) tankal isti Catrol in je bilo vedno vse OK. Katero olje pa vi tankate?

 

Sicer pa mislim, da nekje pu??a. Na parkingu je ?e kar orenk flek. Vsake toliko mi ?e kadi iz auspuha (bel dim). Kva pa vem.

 

LP

 

Joza: Ajvarju? A to misli? "YavarYe X6V6"?

 

Js bom tut dal zdej tega Castrola noter (?ez cca. 3000km), ga ?e mam doma, pa bom vidu kok se bo kej obnesu.

 

Poglej, ?e ti slu?ajn iz oljnega filtra pu??a

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.