Skoči na vsebino

On-line konfigurator litih plati??


jures

Priporočeno sporočilo

Hudo!

izberite svoj avto, barvo, proizvajalca felten, dimenzijo in et voila tako bo zgledalo....

 

http://felge.b2c.pneuhage.de/cokis/htm/ind...Disclaimer=true

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale konfigurator pa ne zna najbolj centrirat teh felg. No ja, ?e najbolj so mi v?e? OZ Michelangelo 17". Ker so ?e najbolj podobne mojim originalnim, ki so mi najlep?e. :bravo:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa se en uporaben tool za menjavo gum

http://www.1010tires.com/TireSizeCalculato...p?action=submit

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa mislim da v ve?ini primerov jih ni ?ez tovarni?ko dizajnirane alu felge. Tudi prodat jih ni problem, ker original je le original. Tam ni nobenega dvoma o kvaliteti, dimenzijah, ET...

Seveda se tudi med originali najdejo take cvetke, zaradi katerih ti avto lahko postane antipati?en. Ponavadi prodajalci v katalogih prika?ejo, tisto, kar na avtu najbolj sede, z vsemi spojlerji....in tisto je res v?e?no.

Samo kaj, ko so to ponavadi modeli iz vrha cenovne ponudbe in si jih vsi ne morejo ali no?ejo privo??iti, tako da jih je malo na trgu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa mislim da v ve?ini primerov jih ni ?ez tovarni?ko dizajnirane alu felge. Tudi prodat jih ni problem, ker original je le original. Tam ni nobenega dvoma o kvaliteti, dimenzijah, ET...

Seveda se tudi med originali najdejo take cvetke, zaradi katerih ti avto lahko postane antipati?en. Ponavadi prodajalci v katalogih prika?ejo, tisto, kar na avtu najbolj sede, z vsemi spojlerji....in tisto je res v?e?no.

Samo kaj, ko so to ponavadi modeli iz vrha cenovne ponudbe in si jih vsi ne morejo ali no?ejo privo??iti, tako da jih je malo na trgu.

 

se strinjam..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 let kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.