Skoči na vsebino

Avtoplin spet cenej?i...jupi...


jures

Priporočeno sporočilo

Yavarye - od kje tebi da je sel plin gor? Avtoplin se je zopet krepko pocenil!!!

 

prej?nja cena: 0,535?

 

nova cena: 0,497?

 

Koliko je ?e po novem zelenc?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In to v Sloveniji seveda, na Hrvaskem je 0,45?. Pocasi se blizamo...(V SLO je bil ?e 0,7?, ko ke bil dol ze 0,45?)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

U Si?i, dobra novica, pa lih dans grem tankat! :bravo:

 

Edin kar je na Verov?kovi problem, je to, da je una naprava tko zastarela, da zlo pogosto pubec ne more to?it! :blush:<_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na Verov?kovi je nova cena: 0,470 ? :ouje:

Kon?no je cena plina ve? kot pol ni?ja od becina. Razmerje 1:2,15 :rispekt:

 

Hehe, ?e posebej pri teb je pocen, k se rad za tovornjaki 90km/h vozi? in ?e dodatno var?uje?. Ne zanikat, ker sem te videl :jezicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Edin kar je na Verov?kovi problem, je to, da je una naprava tko zastarela, da zlo pogosto pubec ne more to?it! :blush:<_<

 

Kako to :ne vem: ? Pr meni ni blo nikol problemov :D

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

K ma? total kmper - tkt sm jz lih pred tabo bil, kak?nih pou ure prej, pa so popravli ma?inco, pa je zate ?e delalo! <_<:jezicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako to :ne vem: ? Pr meni ni blo nikol problemov :D

 

Tam je problem samo to da je prodajalec 200m stran in se mu ne da! PA se zvonc je v k...zvonis zvonis pa nic.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tam je problem samo to da je prodajalec 200m stran in se mu ne da! PA se zvonc je v k...zvonis zvonis pa nic.

 

Ja sam za poln tank, ki je manj kot 20? se spla?a mal po?akat :ouje:

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, ?e posebej pri teb je pocen, k se rad za tovornjaki 90km/h vozi? in ?e dodatno var?uje?. Ne zanikat, ker sem te videl :jezicek:

 

Zdaj sem ?ele dojel, da je to zame. Zaradi ni?je porabe se mi pa res ne da vozit za tovornjakom.

Razlog je moral biti kje drugje...ne vem sem ?e bil z ne?im zamoten, da nisem ?el prehitevat.

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss a se nisi lih ti enkat za kamjonom "?vercal", sicer ob ugotavljanju ?im ni?je porabe, ?e se prav spomnem! :blush::harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss a se nisi lih ti enkat za kamjonom "?vercal", sicer ob ugotavljanju ?im ni?je porabe, ?e se prav spomnem! :blush::harhar:

 

ni blo glih tko... mel sem bulo na gumi pa se nisem upal hitro vozit do La?i?a v Bre?ice ... ampak je bilo pa edukativno :D

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.