Skoči na vsebino

Mazda 6 klima


krco22

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni zanimam me cena pregleda kilime in polnjene + menjava filtrov!

Ce gdo mogoce dal to porihtat v kratkem! :ne vem:

 

Ker imam ob?utek da mi klima v moji mazdi slabo dela pa da je bo treba mal na pregled pelat, al mam pa jaz sam tak ob?utek ker so zunaj glih take temperature od 18 do 22 stopin pa zato da ne hladi nevem kolk o?itno! :(

 

Aja ?e nekaj v predalu na sopotnikovi strani sem zadaj na?el neko ?katlo kjer je neki filter notri ali ima to kaj veze z klimo ker se mi pa zdi kar dost umazan ! :huh:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

No kar se ti?e servisa klime je tako!

?e ima? na sumu da slabo dela in klime nisi pregledoval vsaj 3 leta ti priporo?am da jo pele? k enemu ki polni klime da jo pa? pregleda(preveri vse ventile in ob ponovnem polnenju morebitno pi??anje)

Seved sem spada tudi menjava mikro filtra(filter ki si ga na?el )

 

 

Kar se pa ti?e vklaplanja ventilatorja oz. kompresorja vsake 20 sec.(?e je klima na auto) je pa normalno-se dogaja tudi pri moji mazdi 3,ker pa? takrat ni potrebe da stalno hladi!!!

Ko bo pa to potrebno bo pa? kompresor delal malo dlje ?asa.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Evo danes so mi peljali avto v mazda servis (jaz bil v sluzbi zato so mi ga peljali) na polnjenje in pregled klime in evo ti zlomka jo nafila dela pet minut in poci cev tako so mi povedali na servisi! :angry2:

 

In seveda mi narocijo cev ki mi jo je pokazal serviser nahaja se tam pred veternicam in je gumjasta! :bravo:

 

Nato pa sok cena te cevi je 164? ?zmeden?

Ne vem vrjetn mi bojo zdej dal pozlaceno! :D

 

In strosek danes polnjenje ki je slo v nic 67? :angry:

 

Stroski priblizno za popravilo klime

164?cev

67? polnjenje

? delo

Skupaj vrjetno okrog 300? :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo danes so mi peljali avto v mazda servis (jaz bil v sluzbi zato so mi ga peljali) na polnjenje in pregled klime in evo ti zlomka jo nafila dela pet minut in poci cev tako so mi povedali na servisi! :angry2:

 

In seveda mi narocijo cev ki mi jo je pokazal serviser nahaja se tam pred veternicam in je gumjasta! :bravo:

 

Nato pa sok cena te cevi je 164? ?zmeden?

Ne vem vrjetn mi bojo zdej dal pozlaceno! :D

 

In strosek danes polnjenje ki je slo v nic 67? :angry:

 

Stroski priblizno za popravilo klime

164?cev

67? polnjenje

? delo

Skupaj vrjetno okrog 300? :vskalo:

 

 

Ouuu.... ta je pa bosa.... na kateri servis pa si ga odpeljal??? ?zmeden?

 

Kaj si ga pustil na servisu al ima? mo?nost sam popravit oziroma zamenjat to cev?

 

Ker ima? na forumu kar nekaj ljudi ki se spozna na te stvari, in sem prepri?an da lahko pride? preceeeeej bolj poceni skozi....

 

 

sre?no

 

 

David

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ouuu.... ta je pa bosa.... na kateri servis pa si ga odpeljal??? ?zmeden?

 

Kaj si ga pustil na servisu al ima? mo?nost sam popravit oziroma zamenjat to cev?

 

Ker ima? na forumu kar nekaj ljudi ki se spozna na te stvari, in sem prepri?an da lahko pride? preceeeeej bolj poceni skozi....

sre?no

David

 

 

Na zalost nimam moznosti so ze narocil cev!:ne vem:

 

Ja cena je res obupna se osel gre sam enkrat na led!

 

O avtohisi nebi imensko je pa prov mazda prodajaj in servis!

 

To se ni vse so mi se povedal da so ene cevi od servota tut bol boge pa take stvari naj bi cim prej naredil tavelik servis imam pa prevozenih 96000km! Pride me pa tam nekje 1200? servis sam to sem jaz kriv ker ko sem avto kupoval nisem nic preverjal kje je bil servisiran baje pa ni bil servisiran na original servisih zato mi teh cevi ne bojo zamenjali v garanciji ceprav jih vsem ki so ze ven iz garancije pa servisirani na original servisih zamenjajo pod garancijo! :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Krco.... mislim da nima smisla, da skriva? ime avtoservisa.... Glede na to da precej lastnikov servisov tudi prebira za forum, bi bilo smiselno da ga objavi?.... navsezadnje lahko za??iti? ?e nekoga drugega pred odhodom na doti?ni servis....

 

 

LP David

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Krco.... mislim da nima smisla, da skriva? ime avtoservisa.... Glede na to da precej lastnikov servisov tudi prebira za forum, bi bilo smiselno da ga objavi?.... navsezadnje lahko za??iti? ?e nekoga drugega pred odhodom na doti?ni servis....

LP David

 

To?no tako, ?e pa no?e? omenjat imena pa vsaj navedi kje se nahaja ala gorenjska, primorska,...

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Krco.... mislim da nima smisla, da skriva? ime avtoservisa.... Glede na to da precej lastnikov servisov tudi prebira za forum, bi bilo smiselno da ga objavi?.... navsezadnje lahko za??iti? ?e nekoga drugega pred odhodom na doti?ni servis....

LP David

 

 

Ja se imate prav! :blush:

 

Bil sem v avtohisi Krzisnik ker mi je najblizje! :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo tocen podatek iz servisa sem sel mal se pozanimat za predracun da vidm kul me pride poravilo!

 

Cev je neverjetnih 164? :angry:

 

Polnjenje 67? :ne vem:

 

Delo 19? :bravo:

 

Mislom da je ura kar vredu 19?!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo tocen podatek iz servisa sem sel mal se pozanimat za predracun da vidm kul me pride poravilo!

 

Cev je neverjetnih 164? :angry:

 

Polnjenje 67? :ne vem:

 

Delo 19? :bravo:

 

Mislom da je ura kar vredu 19?!

 

Evo popravilo glede na prejsno napisano ,ki je bilo se neuradno!

 

Danes so mi popravili klimo ker sem moral cakati na cev ki je ni bilo na zalogi! In evo zgoraj napisane cene so sedaj uradno take!

 

Cev:136,25 ? brez ddv

Delo:36? brez ddv

Skupaj z ddv: 206,70?

 

In kar mi je najbolj vsec mi ponovnega poljnjenja niso sploh zaracunali! :bravo:

 

Prilagam racun!Mislim da je to kar uredu cena da ni pretirano glede na zacetnih 300?! :D

post-1962-1243604985_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.