Skoči na vsebino

Prevelika poraba olja v mazdi 6 in mo?ne posledice...


Alex

Priporočeno sporočilo

Pri novih pa ne ?re prakti?no NI?.... :aaaaa:

 

hehe, Na GHD Ferrari in GHD Lu?ine sta edin alfi spustili olje. Folk se je tolk re?al, da so se kar po kolenih tolkli.

 

Sej ve? kaj pravijo, da edin alfe so v prodajnih salonih razstavljajo brez olja - zato, da tla v salonu ostanejo ?ista. :jezicek:

 

 

 

 

 

 

 

 

p.s. David ?ala, da ne bo kake jeze ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe, Na GHD Ferrari in GHD Lu?ine sta edin alfi spustili olje. Folk se je tolk re?al, da so se kar po kolenih tolkli.

 

Sej ve? kaj pravijo, da edin alfe so v prodajnih salonih razstavljajo brez olja - zato, da tla v salonu ostanejo ?ista. :jezicek:

p.s. David ?ala, da ne bo kake jeze ;)

 

Sam en domorodec je pa za lafo dosegu zelo dober cajt.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Domorodec---- Slavec G.??

 

Ne Angel priimka pa se ne spomnim, v glavnem motokluba Buhc in sin predsednika kluba.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom na naslednjem servisu pogledal in spucal EGR ventil. Ali bi bilo pametno olju dodati ''zlatkota'', se ta zadeva vredu obnese?

 

?e ga dobro "tera?" po avtocesti(170+) je to normalno,druga? pa jaz sem dal dodatek not, pa JE razlika :P Zdaj imam 86kKm, mi je pa enkrat porabil 1l na 800km :blush: - dobro da redno kontroliram, ko tankam :bravo:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.