Skoči na vsebino

"te?ave" z novo M6


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni ,

 

pred tednom dni sva na ?enino pobudo nabavila novo M6 , 2.0 bencin te plus. Zaenkrat BP , motijo pa me naslednje stvari , za katere prosim va?ih cenjenih nasvetov:

 

1.pri zaklepanju z daljincem odda avto le svetlobni signal - 2 x pome?ikne z smerniki , kar je pri dnevni svetlobi bolj slabo vidno . Je to mogo?e spremeniti oz. zamenjati z zvo?nim signalom ?

 

2.glasovno upravljanje telefona v angle?kem jeziku ne razume 2-ke , zato vanj ne morem shraniti skoraj nobene ?tevilke. Razmi?ljal sem o tem , da bi spremenil jezik v nem?kega in morda dosegel bolj?e rezultate. Kaj izku?enj s tem problemom?

 

Vnaprej hvala in

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobrodo?el na forumu

 

Na prvo vpra?anje ti te?ko odgovorim ali je mo?no vendar, ?e zaklepa? avto v bli?ini se sli?ijo mehanski zvok, ko se vrata zaklenejo. Tako, da ne vem, ?e ravno rabi? tisto nadle?no piskanje, da se nato polovica parkiri??a proti teb obrne in zjajo kaj se dogaja, k neki piska. :D

 

Glede drugega vpra?anja pa je res, da je ta nesre?na dvojka en velik ?moren in da jo men ?e ni ratal pravilno izgovorit (probal sem z vsemi naglasi vklju?no z italijanskim, indijskim in jamaj?kim pa ne gre :( ). Sem pa par dni nazaj govoril s fanti na servisu in pravijo, da gre sam zelo hitro naj bi moral izgovoriti 2 (two) pa da celo rata. ?al ?e nisem poskusil tako, da ?e ne morem potrdit a to zale?e al ne.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni ,

 

pred tednom dni sva na ?enino pobudo nabavila novo M6 , 2.0 bencin te plus. Zaenkrat BP , motijo pa me naslednje stvari , za katere prosim va?ih cenjenih nasvetov:

 

1.pri zaklepanju z daljincem odda avto le svetlobni signal - 2 x pome?ikne z smerniki , kar je pri dnevni svetlobi bolj slabo vidno . Je to mogo?e spremeniti oz. zamenjati z zvo?nim signalom ?

 

2.glasovno upravljanje telefona v angle?kem jeziku ne razume 2-ke , zato vanj ne morem shraniti skoraj nobene ?tevilke. Razmi?ljal sem o tem , da bi spremenil jezik v nem?kega in morda dosegel bolj?e rezultate. Kaj izku?enj s tem problemom?

 

Vnaprej hvala in

lp

 

... prvo stvar se da re?it tako,da ugradi? dodatno avto-alarm.Tako re?i? dve stvari na en mah;

ima? piske, pa ?e kolikor toliko za??iten avto proti kraji.Ni tako velik stro?ek... ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

prvo tp?ko se da re?it tudi z modulom za oddajo zvoka... ki je vezan na motor?ek centralnega zaklepanja, vendar, ali pa motor?kov signal speljati na hupo avtomobila...

 

kak?en avtoelektri?ar bi to znal hitro zvohat...

 

ampak.. to je nadle?no!

 

Mam alarm s to funkcijo na 323F, pa raje vedno uporabljam tiho zaklepanje... qrc pa tisto cviljenje

 

http://www.mojvideo.com/video-centralno-za...e077859e690dbdf

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mam alarm s to funkcijo na 323F, pa raje vedno uporabljam tiho zaklepanje... qrc pa tisto cviljenje

 

 

zakaj?a ni lepo,da ko pride? domov ob 2-3 pono?i lepo "zacvili?" z alarmom in potem sosedje lepo

v miru zaspijo ker vedo,da imajo sedaj vse na broju in pod kontrolo. :P:dudek:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni ,

 

pred tednom dni sva na ?enino pobudo nabavila novo M6 , 2.0 bencin te plus. Zaenkrat BP , motijo pa me naslednje stvari , za katere prosim va?ih cenjenih nasvetov:

 

1.pri zaklepanju z daljincem odda avto le svetlobni signal - 2 x pome?ikne z smerniki , kar je pri dnevni svetlobi bolj slabo vidno . Je to mogo?e spremeniti oz. zamenjati z zvo?nim signalom ?

 

2.glasovno upravljanje telefona v angle?kem jeziku ne razume 2-ke , zato vanj ne morem shraniti skoraj nobene ?tevilke. Razmi?ljal sem o tem , da bi spremenil jezik v nem?kega in morda dosegel bolj?e rezultate. Kaj izku?enj s tem problemom?

 

Vnaprej hvala in

lp

 

1. Tudi jaz imam novo Mazdo 6 in se mi je zgodilo, da sem 2x ?e pustil avto odklenjen (pa? navada od predhodnega vozila, ki je imel avtomatsko in zvo?no zaklepanje). Pozanimal sem se na servisu, ?e je mogo?e nastaviti zvo?no zaklepanje pa je bil odgovor negativen. Je pa tudi res, da se ti avto avtomatsko sam zaklene, ?e ga pozabi?.

 

2. Mislim, da je bolje in bolj enostavno, ?e iz avta kli?e? kar preko shranjenih ?tevilk v GSM-u (seveda prostoro?no preko Bluetootha).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

. Je pa tudi res, da se ti avto avtomatsko sam zaklene, ?e ga pozabi?.

 

 

 

Avto se ne zaklene sam... Edino v primeru, ko ga odklenes in ne odpres nobenih vrat... V tem primeru se spet po dolcoenem casu zaklene nazaj (mislim, da po pol minute ali minuti...) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo ,

 

2. Mislim, da je bolje in bolj enostavno, ?e iz avta kli?e? kar preko shranjenih ?tevilk v GSM-u (seveda prostoro?no preko Bluetootha).

 

 

Originalen na?in mi res ni najbolj v?e? , ne vem pa , kako bi lahko to izvedel ?

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto se ne zaklene sam... Edino v primeru, ko ga odklenes in ne odpres nobenih vrat... V tem primeru se spet po dolcoenem casu zaklene nazaj (mislim, da po pol minute ali minuti...) ...

 

Ima? prav tako je mazda6. Se opravi?ujem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.