Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Lep pozdrav vsem!

Zanima me ena stvar.

Pred kratkim sem kupil mazdo6 letnik 2004 z vso opremo kar je mo?no in tudi navigacijo. ?e ima avto ful ene opreme se mi zdi normalno, da to tudi potem uporablja?, in ravno tako je z navigacijo, ki jo imam, a je neuporabna zaradi tega ker nimam CD-ja ki bi bil uporaben v Sloveniji. Pripeljana je bila iz Italije in ima notr CD, za italijo, ne vle?e pa v Sloveniji in je tako ne morem uporabljat. Ker sem pa sli?al da se kao ne da dobit ?e CD-ja ki bi vlekel v Sloveniji in mi je to malo ?udno pa vpra?am vas ?e kgo od vas ve ?e se ta CD dobi in kje se ga da kupit, ter koliko kaj to stane? Ker se mi zdi brezveze da imam navigacijo pa ni uporabna.

?e kgo ve kaj v zvezi s tem mi naj prosim pove.

Lep pozdrav.

Bo?tjan

Bo?tjan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 57
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Hja, uporabna ni le v SLO in ostali CE. V civilizirani Evropi navigacija dela v nulo.

 

Druga?e pa lahko uporabi? gumbek Iskanje in najde? ?e kar nekaj materiala napisanega na to temo.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Originalno navigacijo v SLO kar lepo pozabi ker nas je ve? s tem "problem?kom", samo ?ez mejo pa dela BP.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Originalno navigacijo v SLO kar lepo pozabi ker nas je ve? s tem "problem?kom", samo ?ez mejo pa dela BP.

 

kaj pa,?e ne hodi ni? ?ez mejo?a je potem original navigacija noter bolj za okras? :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj pa,?e ne hodi ni? ?ez mejo?a je potem original navigacija noter bolj za okras? :whatever:

 

Za potrebe navigiranja je res le za okras... Je pa bolj pregledno upravljanje audio sistema...

 

Zadnja informacija, ki sem jo dobil je, da naj bi jeseni koncno prisle karte za SLO (vsaj za novo sestico to velja)... Sicer pa ne verjamem, dokler ne vidim... ker to so ze lani obljubljali, da bodo konec leta 2008, ko bo napovedana nova trojka, na voljo karte z delno pokritostjo SLO... Pa se trojka sedaj ze prodaja... in dvomim, da se da navigacijo v njej uporabiti v SLO :ne vem:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za potrebe navigiranja je res le za okras... Je pa bolj pregledno upravljanje audio sistema...

 

Zadnja informacija, ki sem jo dobil je, da naj bi jeseni koncno prisle karte za SLO (vsaj za novo sestico to velja)... Sicer pa ne verjamem, dokler ne vidim... ker to so ze lani obljubljali, da bodo konec leta 2008, ko bo napovedana nova trojka, na voljo karte z delno pokritostjo SLO... Pa se trojka sedaj ze prodaja... in dvomim, da se da navigacijo v njej uporabiti v SLO :ne vem:

 

Pol je itak kot re?eno bolj za okras ta navigacija ?e ne mor? uporabljat:(

Bo?tjan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol je itak kot re?eno bolj za okras ta navigacija ?e ne mor? uporabljat:(

 

No ja, jaz sem se ravno zaradi te (vgrajene) navigacije za?el vozit bolj po Evropi. In nikamor me ni strah iti. Prvo leto sem ?el na Dansko, lansko leto po Toskani, letos v Amsterdam, redno hodim na Dunaj/Gradec, po Italiji me je polno.

 

Navigacija dela v nulo (razen kak?nega novega kro?nega ni, teh je v Italiji polno) in se res samozavestno vozim po tujini. Jaz sem prav vesel, da jo imam. :bravo::danzoman:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol je itak kot re?eno bolj za okras ta navigacija ?e ne mor? uporabljat:(

 

Saj jo lahko uporabljas... samo v Sloveniji kaze samo kompas :) ... malce severneje, pa deluje odlicno...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

Da malo "obudim" tole staro temo :) ...

 

Koncno sem nasel Eastern Europe DVD za originalno navigacijo v Mazdi6 GH (Denso s touchscreenom) ... Zadevo prpozna in tudi iskanje deluje...nisem pa se probal v akciji :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo se nekaj slikic... :)

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

 

 

 

 

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem zloudal DVD s CE in Slovenijo, vendar ga se ni bilo mo?i sprobati - kandidati?

Thomas a si ti istega zloudal od Land Roverja?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Obenem pa izkoristim temo.

Za vse tiste z Igo8, imam vse zadnje zemljevide vklju?no s Slovenijo (odcep celov?ke v tunel ?entvid, mariborska obvoznica, rondo toma?evo itd. Konec meseca se pri?akuje ?e dolenjka.

Vrisane so vse hi?e, deluje 3D povsod.

Tudi Hrva?ka je popolna (Slovenija je 27MB)

 

Mape so naslednje

navigacija.pdf

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem zloudal DVD s CE in Slovenijo, vendar ga se ni bilo mo?i sprobati - kandidati?

Thomas a si ti istega zloudal od Land Roverja?

 

 

Bil je sicer v temi za Mazdo ... je pa isti kot za Landroverja (tam je se West Europe 2009/2010) ... tega pa se nisem probal, ker moram najprej nabavit en dual layer DVD ...

 

Thomas, ampak to je ?e vedno dve leti stara mapa, kar za navigacijo pomeni celo ve?nost. :ne vem:

 

Res so karte malo zastarele... ampak vsaj so :) ... Dosedaj je bila juzno od Avstrije in vzhodno od Italije tema :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Obenem pa izkoristim temo.

Za vse tiste z Igo8, imam vse zadnje zemljevide vklju?no s Slovenijo (odcep celov?ke v tunel ?entvid, mariborska obvoznica, rondo toma?evo itd. Konec meseca se pri?akuje ?e dolenjka.

Vrisane so vse hi?e, deluje 3D povsod.

Tudi Hrva?ka je popolna (Slovenija je 27MB)

 

Mape so naslednje

 

A to ma? za IGO 8.0 al za 8.3? Sem pa priporo?am za tele mape :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A to ma? za IGO 8.0 al za 8.3? Sem pa priporo?am za tele mape :blush:

 

8.3.4

 

8.0 jih ne bere - ti sam rec jutr mam se cajt drugac pa od pondelka spet

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V katerih Mazdah pa je ta navigacija. Jaz mam M6 2003, kjer je noter Navteq. A je to podobna stvar?

 

 

To, kar ima Jures (iGo) deluje na neoriginalnih kitajskih instalacijah, ki imajo namescen Windows CE ali Windows Mobile ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To, kar ima Jures (iGo) deluje na neoriginalnih kitajskih instalacijah, ki imajo namescen Windows CE ali Windows Mobile ...

 

in pa vseh drugih mobilnih zadevah z Win CE

 

V katerih Mazdah pa je ta navigacija. Jaz mam M6 2003, kjer je noter Navteq. A je to podobna stvar?

 

zate je potem DVD ki ga omenjava od land roverja :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

in pa vseh drugih mobilnih zadevah z Win CE

zate je potem DVD ki ga omenjava od land roverja :)

 

 

2003 ima pomoje se SDAL ... Ce se rpav spomnim, je od 2005 ali 2006 dalje tale verzija od Land Roverja ...

 

Nevem, ce lahko linkam stran... Ce ne, naj jo pa admin izbrise ali pa pove...

 

KLIK oz. KLIK

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2003 ima pomoje se SDAL ... Ce se rpav spomnim, je od 2005 ali 2006 dalje tale verzija od Land Roverja ...

 

Nevem, ce lahko linkam stran... Ce ne, naj jo pa admin izbrise ali pa pove...

 

KLIK oz. KLIK

 

You're maybe right :whatever:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

2003 ima pomoje se SDAL ... Ce se rpav spomnim, je od 2005 ali 2006 dalje tale verzija od Land Roverja ...

 

Nevem, ce lahko linkam stran... Ce ne, naj jo pa admin izbrise ali pa pove...

 

KLIK oz. KLIK

 

hvala za link, bi rad preizkusil vendar bo DL glede na to da sem free user kar nekaj ?asa trajal. Kak?na druga re?itev?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hvala za link, bi rad preizkusil vendar bo DL glede na to da sem free user kar nekaj ?asa trajal. Kak?na druga re?itev?

 

 

Ena varianta je, da das 4,99? in lahko potem vse downlaodas naenkrat ... druga varianta pa je kavica ali pijacka nekje v okolici Ljubljane ali Kranja :bravo::pepsi:

 

 

Sedaj sem dobil se frisne karte (2010 pise na DVDju... vendar ce grem v nastavitve pise, da je kartgorafija 2009.01) ... Sicer je recimo sentviski predor vrisan...vendar ko sem dal pot v tej smeri, me je hotel peljat okoli po obrocu do Celovske in potem v Siski levo na Celovsko ... namesto skozi tunel in v Sentvidu na Celovsko ... :(

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.