Skoči na vsebino

zatajili senzorji


Priporočeno sporočilo

?ivijo vsem skupaj... sem nova tlele gor, pa ?e bom kej kiksnla, ne me takoj spluvat :blush:

V?erej so mi zatajil park senzorji in sem podrajsala zadnji blatnik. Pelala sem avto na servis, senzor bojo popravli, za prasko pa se vadijo, da to je pa? tko... Mam pravico zahtevat, da mi popravjo tud prasko? Obstaja kak pravilnik?

Jsem senzorje kupla zato, ker sem mela prej kratek avto in konc nisem navajena na avto z "rito" in ker so mi le-ti zatajili, sem ga fino krstila....

 

Hvala za pomo?, :rozico:

Lana

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmmm!

 

?e so ti tam na servisu montiral te senzorje mislim da lahko zahteva? da ti popravijo ?kodo!

Druga?e pa dobrodo?la ,in pa kaka slikca bi bila dobrodo?la!

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmmm!

 

?e so ti tam na servisu montiral te senzorje mislim da lahko zahteva? da ti popravijo ?kodo!

Druga?e pa dobrodo?la ,in pa kaka slikca bi bila dobrodo?la!

 

lp

 

 

Ojla, hvala za hiter odgovor, predvsem pa za mal moralne podpore, ker ju3 grem tja :huh:

Ja ja, avto je bil kupljen pri njih in tud senzorje so montirali tam in jih dobavli oni... Se prav naro?ila novega bibija + park senzorje in to je blo to.

Bomo vidli kaj bo rekel "?ef", ko pridem ju3 zjutraj tja, ker tole dons me je ?ist :angry2: in sem zahtevala pristojnega. Avto ?e leto dni ni star, prav tako park senzorji.

Najbolj pa me je pogrel to, ko mi je reku: "Se zgodi, ni na?a krivda, sej mate kasko a ne?" ?zmeden? Aja s tem, da je vidu, da ne dela prov tist senzor, kjer sem ga potem tud opraskala. Praski sta sicer minimalni, pa vseeno...

Bomo vidli kok so fer, poro?am ju3 :danzoman:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na ker servis ga pelje?!!!

 

Upam da po?tima? zadeve-pa probaj se na ?im mirnej?i na?in zmenit!

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ima? kasko parkiri??a pa da po?kodba zgleda normalno* pojdi lepo na zavarovalnico pa bo? lepo pri?la brez stro?kov skozi in brez odbitne ter izgube bonusa. Bo najhitreje pa najmanj stresno.

 

?e pa je po?kodba taka, da ni mogo?e, da bi ti jo recimo naredil nek drug avto pol pa se bo? morala nekaj dogovorit s servisom.

 

Je pa res vpra?anja kaj lahko naredi?, ?e bodo nepopustljivi... :ne vem: verjetno jih lahko civilno to?i? ampak ne vem a se to res spla?a, ker uspeh ni zagotovljen :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ima? kasko parkiri??a pa da po?kodba zgleda normalno* pojdi lepo na zavarovalnico pa bo? lepo pri?la brez stro?kov skozi in brez odbitne ter izgube bonusa. Bo najhitreje pa najmanj stresno.

 

?e pa je po?kodba taka, da ni mogo?e, da bi ti jo recimo naredil nek drug avto pol pa se bo? morala nekaj dogovorit s servisom.

 

Je pa res vpra?anja kaj lahko naredi?, ?e bodo nepopustljivi... :ne vem: verjetno jih lahko civilno to?i? ampak ne vem a se to res spla?a, ker uspeh ni zagotovljen :ne vem:

 

 

Evo danes zjutraj bila na servisu in moram re?t, da je bil vodja/?ef servisa res fajn in da sva se zmenla, da mi bojo to po?timal. Sicer je reku, da pa? je to pomagalo itd, ampak sem rekla, da ja, da ?tekam, da mi je to "pomagalo" zapiskalo, pa sem jst vseeno udarla, drugo pa je, da je pomagalo zatajilo (in to lih tist senzor na tisti strani) in sem udarla zarad tega.

Skratka rekli so, da mi bojo po?timal, no?em se pa ?e prehitr veselit, dokler to ne bo 100% urejeno ;)

Ja praski sta tak?ni, da je nemogo?e, da bi jo naredu kak drug avto, se vidi, da sem jo naredila sama, zato se tud no?em karkol z zavarovalnico ment, pa tud zdi se mi mal :whatever: da to rihtam z zavarovalnico, ?e pa...

Skratka zaenkrat so se izkazal za ful fajn in sem res vesela, bom pa vidla kako bo naprej. Dokler stvar ne bo re?ena, ne bom mirna :D

Hvala pa vsem za nasvet :rozico: , vsekakor pa poro?am kako bo naprej :-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa sej ?e ti bo senzor delu, ne vem zakaj bi se butnu :lol: Ker pol mora? bit pa res velik lol :hohoho:

 

Velikrat so kje kaki koli...al pa kej druzga... :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa sej ?e ti bo senzor delu, ne vem zakaj bi se butnu :lol: Ker pol mora? bit pa res velik lol :hohoho:

 

o pa se da, ?e la?je, ker se zana?a? na senzorje... jaz sem zadel napeto zajlo, ki se je pono?i ni videlo (sive barve) in je bila napeta nad vi?ino ki jo zaznajo senzorji. :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

o pa se da, ?e la?je, ker se zana?a? na senzorje... jaz sem zadel napeto zajlo, ki se je pono?i ni videlo (sive barve) in je bila napeta nad vi?ino ki jo zaznajo senzorji. :(

 

na njej je pa verjetno viselo ne parkiraj....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na njej je pa verjetno viselo ne parkiraj....

 

k bi vsaj... to bi videl. Je bla pa ena slepa ulica, za popizdit ozka pa dolga vsaj ene 300m in sem hotel obrnt tako, da bi mal enmu na prazen dovoz zapeljal. :angry:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

k bi vsaj... to bi videl. Je bla pa ena slepa ulica, za popizdit ozka pa dolga vsaj ene 300m in sem hotel obrnt tako, da bi mal enmu na prazen dovoz zapeljal. :angry:

 

ja ja izgovori, ce ne znas pac ne znas :P

ma sej ne sekiraj se, ker se niti ne opaz

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah tole je res smotano, ko se senzor pokvari in butne? avto, tudi sam sem se tako na njih navadil da res samo ?pegle gledam da ob strani kje ne butnem na razdaljo zadnjega dela avtomobila se pa na senzorje zana?am ?eprav so full full tihi :ne vem: , pri prejn?ni trojki so bili bolj glasni, pri obeh pa original vgrajeni oz. bili izbrani kot dodatna oprem, samo dvomim pa da ti bodo brezpla?no uredili, ker se bodo izgovarjali na marsikaj, upam da vsaj naleti? na pametno osebo s katero se bo dalo vsaj kaj zmeniti glede tega.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z temi rikverc senzorji je tako kot s tipi oboje je nezanesljivo. :D:D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z temi rikverc senzorji je tako kot s tipi oboje je nezanesljivo. :D:D

 

Pa pri obeh ne ves kdo te je od uzad usekal...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, moj bibi je kot nov, brez praskice in senzorji delajo kot je treba :jupiii: . Ekipa v A Cosmosu je res 1A :bravo: ! Ne samo da so korektni in vedo, da je zadovoljna stranka najve?ja investicija, ampak so resni?no prijazni in simpati?ni, tko da jim grejo res same pohvale :notworth: !! Ko sem dons zagledala svoj avto, sem bla ?ist :ouje: ker ne da je bil samo po?timan kar te ti?e senzorjev in praske, ampak je bil zunaj in znotraj o?i??en v nulo, pa ?e staro vinjeto so mi lepo odstranil, ker je sama nisem. Skratka danes so me presenetli nad vsemi pri?akovanji in so si danes pridobili sigurno ne samo eno zadovoljno stranko ve?, ampak ?e kar ene par novih zraven - sej vemo kako gre - dober glas (in tud nasprotno) se?e v deveto vas in moj sigurno bo!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ej dej pa dost!

 

 

Tok govori? o lepih ritkah in popravljenih avtih zdej pa ?e nalimaj kako slikco no, :jezicek: sej sam to ho?em no pa bom potem takoj tiho sramezljiv:hohoho::hohoho:

 

 

lepo da si zadovolna z delom ki so ga opravili upam da bo res veliko takih z istim mi?lenjem!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.