Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

No ja tudi mojo mazdo mx5 je o?itno za?el malo EM?O zajebavat.

 

Ali mogo?e kdo ve zakaj za?ne avto pri nizkih obratih cukat,?e imam v vi?ji prestavi kar prej ni nikoli. Pa to ne vedno samo kadar jo kaj pi?i. In ?e imam recimo na avtocesti stalno hitrost (130 km h) mi za?ne za?ne ravno tako cukati. ?e jo pa malo po?enem pa ne... Hmmmm. In tudi pri merjenju izpuha ni vse kot treba...

 

So mi ga pa na servisu priklopili na ra?unalnik in ni? ne poka?e... :angry2:

 

Vsak nasvet bo dobrodo?el... Hvala :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

poglej ?e se ti ni kaka vakumska cevkica preluknjala... preveri merilec pretoka zraka (o?isti ga z mehkim ?opi?em a bodi zelo previden, da ga ne pretrga?), ravno tako o?isti kontakte na konektorju tega merilca.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po vsej verjetnosti se ti dogaja neki v zvezi s pomanjkanjem elektrike (kot je marko reku; kabli, sve?ke ali pa fertajler - karkoli ?e pa? ima, ?e ga nima).! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja mexi je neko? trpela za cukanjem pri nizkih obratih,

v glavnem pri speljavanju, ko se je ma?ina zavrtela je bilo pa ok.

 

Ta problem se je pojavil tam nekje pri 60kkm.

Zamenjali so kable in je bilo v redu.

 

btw, par dni nazaj pa smo obrnili 100 000 .. :cheers:

14762217.jpg

 

Ex......... M6 136 diesel , l.02

Present.. M6 2.0 benz + gas no more , l.08

Forever.. MX5 1.6 , l.99

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za nasvete,samo ?e ?as si moram najti in preveriti kar ste napisali... :bravo:

 

Servisiral sem ga pa redno in vedno pri mazda servis na Britofu pri Mo?niku. Res pa je da sem nekajkrat pral ma?ino in sem potem moral vedno z zrakom izpihat vodo iz prostora okoli sve?k,kjer voda nima kaj iskati in verjetno se je tam nabral kak?en "vovk" okoli sve?ke in kontakta.... :angry2:

 

Vas obvestim kaj je bilo narobe... :ouje:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmmm ja, kot ka?e je vzrok Mo?nik :ne vem:

 

kaj pa ti pravi? Ajvar? :blush:

 

Raje men prpel avto se bo? vsaj ziher odpeljal z njim domov za kar pa ne garantiram da se bo zgodilo na britofu. :ouje:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za nasvete,samo ?e ?as si moram najti in preveriti kar ste napisali... :bravo:

 

Servisiral sem ga pa redno in vedno pri mazda servis na Britofu pri Mo?niku. Res pa je da sem nekajkrat pral ma?ino in sem potem moral vedno z zrakom izpihat vodo iz prostora okoli sve?k,kjer voda nima kaj iskati in verjetno se je tam nabral kak?en "vovk" okoli sve?ke in kontakta.... :angry2:

 

Vas obvestim kaj je bilo narobe... :ouje:

 

Odgovor na dlani.... :blush:

 

Drugace cuka ker tako kotso rekli ali ni iskra pravocasno ali moten dotok bencina, ampak ce ti dela pri visjih mas bencin. Na xedoski sem zamenjal kable in fertajler in sem ob?util razliko - ceprav mi ni cukal. Pa ?e sio kej frtajler (predvidevam da ga se mas) premikal zna biti off line - morqa bit 10 stopinj pred vzigom. Voda je lahko tud v fertajlerju

 

A v?ge ti normalno al dalj ?asa?

 

Raje men prpel avto se bo? vsaj ziher odpeljal z njim domov za kar pa ne garantiram da se bo zgodilo na britofu. :ouje:

 

ovadbica #2

 

Kdaj pa jaz na vrsto pridem z nalepkami? PA daj mi osebne podatke na ZS da spi?em za odvetnika

 

:harhar: Danes sem ne vem kako dobre volje, pa ne vem zakaj, po moje se pride kaj dobrega...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Kon?no sem sam ugotovil zakaj mi mx5 cuka. Spomladi sem pral ma?ino in premalo spihal vodo iz tam kjer ne sme biti. Okoli sve?k.... :angry2:

 

Samo ko je bila ma?ina vro?a sem odprl in prezra?il sve?ke postavil vse na sonce pre?prical z wd 40 sestavil nazaj in problemi so izginili :bravo:

 

Hvala vsem za nasvete ki jih bom ob kak?nih drugih te?avah upo?teval... :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kon?no sem sam ugotovil zakaj mi mx5 cuka. Spomladi sem pral ma?ino in premalo spihal vodo iz tam kjer ne sme biti. Okoli sve?k.... :angry2:

 

 

Madaj..!? Od spomladi do zdej bi pa tista voda ?e morala izparet, alkako ...?

Razen, ?e se nisi od takrat ni? vozil..

14762217.jpg

 

Ex......... M6 136 diesel , l.02

Present.. M6 2.0 benz + gas no more , l.08

Forever.. MX5 1.6 , l.99

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Madaj..!? Od spomladi do zdej bi pa tista voda ?e morala izparet, alkako ...?

Razen, ?e se nisi od takrat ni? vozil..

 

Mazda dobr dihta. :bravo: vsaj tam kjer ni nujno. :angry2:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazda dobr dihta. :bravo: vsaj tam kjer ni nujno. :angry2:

 

Ja ma? prav... tisti ?epi za sve?ke so tko frdamano diht

de res nevem, kako bi tja not lahko sopravil kako vodo.

?e z direknim ?usom ?trajfiksa ne..

 

Ko bi streha tako dihtala... :D

14762217.jpg

 

Ex......... M6 136 diesel , l.02

Present.. M6 2.0 benz + gas no more , l.08

Forever.. MX5 1.6 , l.99

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vozim se vozim in to kar dobr. Jih imam ?e 186.000... :( Sedaj ?e veliki servis in bo delala kakor urca,oziroma kakor do sedaj :bravo:

 

Ja tisti ?epi okoli sve?k dihtajo da ne more? verjet,verjetno je bilo prej ?e ve? vode tam kjer jo ni treba saj jo je bilo ravno toliko da mi je ?e cukal. S ?asoma bi verjetno cukanje ponehalo in ne bi vedel zakaj,ali pa bi ?el do mehanika in mi mastno zara?unal za to da bi mi spihal in posu?il sve?ke :angry2::angry2::angry2: Ne vem pa kako je voda pri?la notri ?e tako dihta??????????? Hmmmmm

 

Hvala pa vse za nasvete.... :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.