Skoči na vsebino

klima & radio LCD


Priporočeno sporočilo

Objavljena slika

 

Stro?ki za novega (ali rabljenega brez defektnih pikslov)..? mogo?e se komu od vas kje valja kak?en odve?en? :)

 

za?elo se je pozimi.. od takrat dodatno mese?no crkne kak?en dodaten segment, ne?ni udarec po lcdju v?asih pomaga, ampak zdaj ?e crkujejo segmenti za prikaz klime itd.. in je postalo bolj mote?e.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Objavljena slika

 

Stro?ki za novega (ali rabljenega brez defektnih pikslov)..? mogo?e se komu od vas kje valja kak?en odve?en? :)

 

za?elo se je pozimi.. od takrat dodatno mese?no crkne kak?en dodaten segment, ne?ni udarec po lcdju v?asih pomaga, ampak zdaj ?e crkujejo segmenti za prikaz klime itd.. in je postalo bolj mote?e.

 

Kje se pa vozi?, da poslu?a? radio rogla? Tukile po pohorji kje? Da nisva ka?na bli?ja soseda? :whatever::P

 

Aja... ko je ?e naslov, klima&radio, imam eno upra?anje okrog klime. Men je na mazdi6 crknla klima oziroma ne hladi ve? pa mislim da je samo zmanjkalo teko?ine. Ve kdo kolko kaj stane da ti nalijejo teko?ino in ali lahko to tut kak va?ki mehanikzrihta ali bo treba na servis? ?e je teko?ina, da ni kaj drugega.

Lep pozdrav.

Bo?tjan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje se pa vozi?, da poslu?a? radio rogla? Tukile po pohorji kje? Da nisva ka?na bli?ja soseda? :whatever::P

 

Aja... ko je ?e naslov, klima&radio, imam eno upra?anje okrog klime. Men je na mazdi6 crknla klima oziroma ne hladi ve? pa mislim da je samo zmanjkalo teko?ine. Ve kdo kolko kaj stane da ti nalijejo teko?ino in ali lahko to tut kak va?ki mehanikzrihta ali bo treba na servis? ?e je teko?ina, da ni kaj drugega.

Lep pozdrav.

 

Teko?ina ?

Verjetno si imel v mislih plin, gre? na servis in ti nafilajo, najbolj ziher, pa ?e bo? zarad klime iskal kje bo cnej bo? z iskanjem zgubu ve? kot bo? potem prihranil.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Objavljena slika

 

Stro?ki za novega (ali rabljenega brez defektnih pikslov)..? mogo?e se komu od vas kje valja kak?en odve?en? :)

 

za?elo se je pozimi.. od takrat dodatno mese?no crkne kak?en dodaten segment, ne?ni udarec po lcdju v?asih pomaga, ampak zdaj ?e crkujejo segmenti za prikaz klime itd.. in je postalo bolj mote?e.

 

Tole ti verjetno prekinja kak?en hladen lot... mojstri, ki se s takimi zadevami ukvarjajo ti bodo znal tud display polotat... rezervna re?itev je pa itak najdet eno stol?eno pa pobrat display ven.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje se pa vozi?, da poslu?a? radio rogla? Tukile po pohorji kje? Da nisva ka?na bli?ja soseda? :whatever::P

 

Radio city nima signala ?ez celo pot, ki jo prevozim vsak dan ;) druga?e pa se je na tekstu "ROGLA" dosti bolje vidi, koliko segmentov manjka, crkovat pa so za?eli ?e dodatni (zdaj sem na?el lcd test combo ki vse lcd segmente vklopi)..

 

Ideja glede hladnega lota je zelo verjetna, poznam zadevo in sem ?e popravljal ta problem na CRT ekranih, ?eprav ti novej?i lcdji so ponavadi tako.. z mikrokontrolerjem prispajkanim direkt na steklu, ?e je tako, potem v takem primeru ?e bi bil slab kontakt nebi delalo ni?, samo zgleda da bo treba razdreti da vidim kaj je notri..

 

V bli?ini mi je ena "angle?ka" m6, samo na odpadu neradi dajejo manj?e dele stran, kolikor pa vidim so lcdji identi?ni, saj ima vsaka "km" in "mile" segmente, bom ?e poskusil ?e mi uspe tistega maznit, takrat bi jim ?e odnesel zgornji predal?nik, ker mislim malo eksperimentirat z predelavo netbooka noter (in ?e ne uspe potem ni? hudega ?e imam en predal odve?).. v vsakem primeru bo zgleda treba razdreti pol osrednje konzole :\

 

LCD test:

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Teko?ina ?

Verjetno si imel v mislih plin, gre? na servis in ti nafilajo, najbolj ziher, pa ?e bo? zarad klime iskal kje bo cnej bo? z iskanjem zgubu ve? kot bo? potem prihranil.

 

Plin sem mel v mislih seveda! Hja bo treba it na servis in to ?im prej k ravno zdele v tahuj?i vro?ini mi to crkne, kot ponavad :unsure:

Bo?tjan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v?eraj bil na Mazda servisu v MS, preverili zalogo plina, obnovili starih 220gramov in dodali za kon?nih 470 g

 

cena 60 EUR, ?as dogajanja cca 40 minut...

 

zdaj spet hladi kot je treba :D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.