Skoči na vsebino

XENON kit z pralnikom


lesko

Priporočeno sporočilo

Mogoce malo mimo, ampak sem ravno videl da imajo na siluxu na novo tudi led zaromete in to za kar ugodno ceno :).

 

P.S. Jures vrjetno si ti tak tip montiral na motor ? 

https://www.silux.si/avto-moto-novice/399/novo-v-ponudbi-led-zarnice

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 62
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

take ?arnice imam doma ?e dve leti, sem jih testiral. Zelo nerodno jih je dat noter, problem je ker ni potem mogo?e zapreti pokrov?ka zadaj.

prave mora? kupiti, jaz imam ?e manj prostora na motorju pa je ?lo. H11 ali H9 je ?e se ne motim, dolge lu?i ne uporabljam ve?...pa fajn je ker vedno 2 prodajajao pa imam 1 rezervo.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa zvrtas luknjce v pokrovcke tako sem jest naredil na prvi generaciji :). Kar mene edino moti je to da imajo nad 6000k, kar ze vlece na modro in zna biti problem s policaji in na tehnicnemu. Kazen je pa tudi konkretna. Jest k sm xenon kit montiral sem dal zarnice 4300K ravno zaradi tega, saj je barva snopa najboljsi priblizek OEM poleg tega pa 4300k doseze najvecji efekt vidljivosti. Ce te pa dobijo s temu je pa kazen okoli 500e se mi zdi. Jest sem z bivso sestko opravil 3 tehnicne brez problema pa nevem kolikokrat so me policaji ustavili pa noben nikoli ni nic rekel :).

P.S mazda ima tako ali tako plasticne pokrovcke in je potrebno vrtati, saj poleg pridejo se balasti. Ali se motim ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma gonite se z temi xennoni p*%$& to bi prepovedal ker so premo?ne in me slepijo! pa se nimam jih :(

Mal man zuranja pa bos mel za xenonke ha ha ha. Kako pa je to mafijsko vozilo s halogenkam

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 8 mesecev kasneje...

Ne bom odpiral nove teme,bom kar tuki vpra?u ker se ti?e xenon lu?i. A je imel kdo ?e primer,da se mu je tresla le?a v notranjosti lu?i? Med vo?njo ?ez kako grbino ali neravnino na cesti se snop lu?i zatrese. Tudi ?e rahlo udari? po lu?i se le?a oz.komplet fokus zatrese. V ?emu bi lahko bil problem? Mogo?e kak nosilec fokusa?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce se ne motim leco drzijo stiri nosilci. Vsaj pri halogenski izvedbi je tako in so stiri palcke, katere prtisnes proti sebi in se te palcke potem zataknejo v nosilce. Odpri in poglej, da ni slucajno kaj polomljeno. V najslabsem primeru kupis novo rabljeno luc za 80-100e :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo sem sel preveriti in so trije nosilci. Zgoraj levo in desno ter spodaj levo (desni zaromet) pri levem zarometu je ravno obratno. Je pa to halogenski zaromet, ampak mislim, da je isto pri xenonu.

 

Levo spodaj

 

post-7623-0-98826000-1538836413_thumb.jpg

 

post-7623-0-34636900-1538836457_thumb.jpg

 

Desno zgoraj.

 

Isti nosilec je na levi strani zgoraj, vendar ga nisem uspel dobro slikati.

 

post-7623-0-17145300-1538836565_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.