Skoči na vsebino

XENON kit z pralnikom


lesko

Priporočeno sporočilo

  • 8 let kasneje...
  • Odgovori 62
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Ne. Imam xenonke in nimam ne pranja niti avtomatske nastavitve. Imam gumb 0123 za nivo luci, torej manualno....

 

Zanimivo res

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo, zakaj je pranje obvezno pri Xenonu?

 

Ni obvezno samo pri Xenonu, ampak je obvezno pri vseh lu?eh nad 2000 lumni svetilnosti. Slu?ajno so pa? Xenon ?arnice ve?inoma tako zelo svetle, pri LED pa pa? la?je kontrolirajo svetilnost in jih potem izdelajo tako da ne dose?ejo te meje (?eprav novi Passati prekleto slepijo pono?i, ne vem kaj so zajebali pri teh lu?eh). ?e pa? sam tla?i? v svoj avto Xenon/LED lu?i in prese?e? to mejo bi po zakonu tudi moral vgraditi sistem za pranje.

 

Gre pa se za to da pa? ne slepi? ljudi ko ima? umazan ?aromet (in te posledi?no ne ubijejo na cesti ker ne vidijo kje vozijo :P).

 

Nekaj ve? informacij: https://www.carlightblog.com/2013/10/22/a-clean-beam-the-purpose-of-the-headlamp-washer-system/

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Xenon ki sveti pod 2000 lumni ne potrebuje pranja in avtomatske vi?ine. 

kako pa na tehni?nem vedo lumne?

podvpra?anje, ali ni svetilnost LED ?arometov ?e ve?ja?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Led ima sigurno vec kot 2000 lumnov. Ze jest ko sem kupil ala xenon kit samo da je bil led kit je imel 4800 lumnov ;)

Pa majo led luci pranje?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest mislim, da nimajo kar je pa spet skregano z zgoraj napisanim.

my point exactly, sem mislil da sem se ?e jaz izgubil.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Torej smo ugotovili da papir vse prenese :)

 

Jap, ?e posebej ko mojstri to?no na oko do lumna izmerijo svetilnost lu?i in jih izrazijo s tehni?nimi termini kot so "moje so ful dobre pa nimajo pranja" ;P

 

(Kul stvar z LED lu?mi je da se jih da precej to?neje umerit na dolo?eno svetilnost. Ne bi me ?udilo ?e imajo vsi ti avti 1998lm LED lu?i :P )

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Razmi?ljam, da bi klasik lu?i na 5ki.pa 6ki komplet zamenjal z LED. Pozna kdo tole zadevo iz Avstrije? Sem dobil. Ponudbo na avto 96? za komplet dolge-kratke-meglenke. http://erfolgled.com/sl/domov/

 

Poslano z mojega STF-L09 z uporabo Tapatalk

ne kompliciraj pa daj samo pravo LED ?arnico :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sem v prvo generacijo dal kao nek uber super LED kit z balasti za kratke luci in ti povem, da ni vredn pou k... z led sem imel slabso vidljivost kot pa s klasicnimi halogenkami. Naslednji dan sem za pol ceneje zmontiral xenon kit in je waaay better svetilo :). Led kit je bil pa okoli 60? samo za kratke luci.

So bile pa take :

https://www.ebay.com/itm/H1-80W-9600LM-Fanless-CREE-Chip-LED-Headlight-Kit-High-Power-6000K-White-Bulb/142227431526?hash=item211d6a6066:g:FaMAAOSwPCVX~ffp&vxp=mtr&redirect=mobile

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem dal pravo ?arnico PowerLED (z ventilatorjem in hladilnikom) v motor, in so mi sedaj vsi BMWja?i fov? ker je 3x bolj?a od njihove tovarni?ke, to res sveti in ne moti drugih.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.