Skoči na vsebino

XENON kit z pralnikom


lesko

Priporočeno sporočilo

ker mi je ?e dok..... menjavanje ?arnic h7 (v zadnjem mesecu ene 3x) bi dal xenon kit. na netu se prodajajo kiti z pralniki ?arometov ki se da homologirat. ?e ima kdo to montirano lahko prilepi kako sliko da vidimo kako zadeva zgleda. Pa baje ?e ima? pralnike ni? ne komplicirajo ?e nima? avtomatske nastavitve vi?ine!? no ?e ima kdo kako info. lepo prosim.

 

lp, ale? :vino:

bit podgurc je luksuz!

ni ga vitamina ?ez liter vina!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 62
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

mah, bmk, men se gre sam zarad onih lolekov od tehni?nega <_<

to ?pricanje po lu?eh se mi zdi dost neefektivno, brisalci recimo da bi kej nucal (mogo? se motim, sam ?e nikogar nism vidu tega uporablat)

sicer pa se na pumpi ustavi?, ?e je tak hudo, pa spuca?, kot se re?e, pa je za en cajt

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mah, bmk, men se gre sam zarad onih lolekov od tehni?nega <_<

to ?pricanje po lu?eh se mi zdi dost neefektivno, brisalci recimo da bi kej nucal (mogo? se motim, sam ?e nikogar nism vidu tega uporablat)

sicer pa se na pumpi ustavi?, ?e je tak hudo, pa spuca?, kot se re?e, pa je za en cajt

 

Ve?krat kose mi kdo nalima na rit.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A to tud v zakonu pi?e?

Tale dodatno pranje lu?i je pomoje bolj tko tko, ker original pranje ima kar malo ve? pritiska kot pa tisto, ki ?prica na vetrobransko steklo.

 

 

ja lej jst se na zakone ne spoznam tko da nevem prav to?no! ampak moj bratranec je mel na hondi prelude xenon kit pa je mel samo za spirat ?ipe in so ga kepi ustavili pa so ga peljali na izredni tehni?ni pregled ker ni imel le? pa avtomatckega pomika!!! ?ez en teden je ?e enkrat peljal na tehni?ni pa je dobil prometno nazaj!!!

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, po zakonu je da ?e ima? xenon rabi? tudi pranje lu?i (to pa deluje tako da npr. ko pere? ?ipe se avtomatsko vklopi ?e pranje lu?i, vendar je kot sem opazil tudi nek ?asovni zamik da ti to ne naredi vsaki? ko pere? ?ipe, npr. stisnem za pranje ?ipe nato pa ?e ?pricne na lu?i 2-3x). Imajo pa nekateri starej?i avti ?e original xenon in sicer brez le? (?e se ne motim Renault Safrane, kak?en MC bi se na?el). V 323f-ki sem imel xenon z le?ami in brez pranja lu?i, s policaji nisem imel te?av so pa ?ele kasneje ko je xenon postal razpasen sploh v avtih brez le? in je svetilo vse naokoli, policaji postali pozorni in kot sem bral so ?e tudi tablice jemali z avtov. :whatever: Tehni?nega brez pranja lu?i ne naredi?, razen preko vez oz. ?e to spregleda.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, po zakonu je da ?e ima? xenon rabi? tudi pranje lu?i (to pa deluje tako da npr. ko pere? ?ipe se avtomatsko vklopi ?e pranje lu?i, vendar je kot sem opazil tudi nek ?asovni zamik da ti to ne naredi vsaki? ko pere? ?ipe, npr. stisnem za pranje ?ipe nato pa ?e ?pricne na lu?i 2-3x). Imajo pa nekateri starej?i avti ?e original xenon in sicer brez le? (?e se ne motim Renault Safrane, kak?en MC bi se na?el). V 323f-ki sem imel xenon z le?ami in brez pranja lu?i, s policaji nisem imel te?av so pa ?ele kasneje ko je xenon postal razpasen sploh v avtih brez le? in je svetilo vse naokoli, policaji postali pozorni in kot sem bral so ?e tudi tablice jemali z avtov. :whatever: Tehni?nega brez pranja lu?i ne naredi?, razen preko vez oz. ?e to spregleda.

 

 

lep pozdrav! jasts em naro?il xenon kit za h4 ?arnico! samo sem sli?al da se h4 rade kvarijo?? a je to res??? kaj tis i mel n tvoji 323f h4 bixenon kit??? LP

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mah, bmk, men se gre sam zarad onih lolekov od tehni?nega <_<

to ?pricanje po lu?eh se mi zdi dost neefektivno, brisalci recimo da bi kej nucal (mogo? se motim, sam ?e nikogar nism vidu tega uporablat)

sicer pa se na pumpi ustavi?, ?e je tak hudo, pa spuca?, kot se re?e, pa je za en cajt

 

 

to ti dam prav! najbol? je ?e jih sam s?isti?! samo obstajajo ljudje ki se no?ejo umazati zato raje pritisnejo gumb v kabini!!!

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to ti dam prav! najbol? je ?e jih sam s?isti?! samo obstajajo ljudje ki se no?ejo umazati zato raje pritisnejo gumb v kabini!!!

 

Gumba ni.....(govorim za original)

 

ko peres sipo ti opere se luci....pa mislim da je potem casovni rele vmes, da ti ne pere vsakic ko spricas na 5min.

 

No jaz pa moram malo kontra recti. Tako na 5ki kot sedaj na cx7 je zadeva odli?na. Predvsem pozimi v ?labudri ve? kot opravlja svoje delo - to se vidi med voznjo v mraku ali ponoci, ko po pranju zopet avto osvetluje cesto tako kot je treba.

Navadit se je treba, curek je dovolj mo?an da opere tisti krogec kjer prodira svetloba iz luci, ?e pa nima? ?ob nastavljenih to?no tja, potem pa samo vitrex porabljas...

 

Xenon kiti imajo samo ?obe tako kot na primer za vetrobransko steklo (fiksni) originalne sobe pa so roke, ki se dvignejo v visino lu?i in direktno operejo steklo (plastiko)

 

PA ?e tole za homologo potrebuje? tudi nastavitev avtomatsko!!!

 

Torej:

- CE certifikat ali TUV

- pranje

- avtomatsko nastavitev zarometov

 

pazi....

 

sSe zadnji dodatek - v Xedoski so bili pri prejsnjem lastniku 4 leta Xenon v uporabi, pri meni se 6 mesecev....nikoli problem s tehni?nim....enostavno gre za varnost, ker razlika je bila u la la.

 

PA nujno le?e dat notri in nastaviti lu?i na AMZSju, da ne slepi? nasproti vozecih, to je bolj pomembno

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gumba ni.....(govorim za original)

 

ko peres sipo ti opere se luci....pa mislim da je potem casovni rele vmes, da ti ne pere vsakic ko spricas na 5min.

No jaz pa moram malo kontra recti. Tako na 5ki kot sedaj na cx7 je zadeva odli?na. Predvsem pozimi v ?labudri ve? kot opravlja svoje delo - to se vidi med voznjo v mraku ali ponoci, ko po pranju zopet avto osvetluje cesto tako kot je treba.

Navadit se je treba, curek je dovolj mo?an da opere tisti krogec kjer prodira svetloba iz luci, ?e pa nima? ?ob nastavljenih to?no tja, potem pa samo vitrex porabljas...

 

Xenon kiti imajo samo ?obe tako kot na primer za vetrobransko steklo (fiksni) originalne sobe pa so roke, ki se dvignejo v visino lu?i in direktno operejo steklo (plastiko)

PA ?e tole za homologo potrebuje? tudi nastavitev avtomatsko!!!

 

Torej:

- CE certifikat ali TUV

- pranje

- avtomatsko nastavitev zarometov

 

pazi....

 

sSe zadnji dodatek - v Xedoski so bili pri prejsnjem lastniku 4 leta Xenon v uporabi, pri meni se 6 mesecev....nikoli problem s tehni?nim....enostavno gre za varnost, ker razlika je bila u la la.

 

PA nujno le?e dat notri in nastaviti lu?i na AMZSju, da ne slepi? nasproti vozecih, to je bolj pomembno

 

Gumb JE

 

Pere? kadar tebi pa?e, opere itaq za en qurc, sam led pa ofna.

 

Ja ja itaq, sam ni nujno, "stara"Mazda 6 nima nobenih rok.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gumb JE

 

Pere? kadar tebi pa?e, opere itaq za en qurc, sam led pa ofna.

 

Ja ja itaq, sam ni nujno, "stara"Mazda 6 nima nobenih rok.

 

 

Gumba v 5 in 7 ni..... ?zmeden?

 

Aha potem sta 2 tipa....jaz sem do sedaj imel tega robotskega....o?itno v 6ki pa je bla samo ?oba in gumb...mogo?e zato tudi razlika v pranju :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gumba v 5 in 7 ni..... ?zmeden?

 

Aha potem sta 2 tipa....jaz sem do sedaj imel tega robotskega....o?itno v 6ki pa je bla samo ?oba in gumb...mogo?e zato tudi razlika v pranju :blush:

 

Str model mazde 6 nima ne rok in pranje kadar sam ho?e?, nova pa ima tako kot si napisal.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Str model mazde 6 nima ne rok in pranje kadar sam ho?e?, nova pa ima tako kot si napisal.

 

Dr?i

 

Pri novi je tako, da mislim, da vsako peto pranje ?ipe opere tud lu?i. Lahko pa sam aktivira? pranje lu?i tud prej samo na hitro 2x potegne? ro?ko k sebi za pranje ?ajbe pa se vklju?i tud pranje lu?i.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lep pozdrav! jasts em naro?il xenon kit za h4 ?arnico! samo sem sli?al da se h4 rade kvarijo?? a je to res??? kaj tis i mel n tvoji 323f h4 bixenon kit??? LP

 

323BA ima le?o in H7 ?arnice, dolge sem imel H7 navadne tako da nisem imel bixenona. Mislim da se H4 ni? ve? ne kvari kot H7, to je pa? samo tip ?arnice, le glej da bo? H4 pravilno obrnil ?eprav mislim da bodo H4 svetile kot lunapark vse naokoli.

 

 

 

...pri Mazdi 3 pralec lu?i ven sko?i in opere lu?i, posebej gumba pranje lu?i ni, tako da vsaki? ko perem ?ipe, opere ?e lu?i, ene 2x ven sko?i, potem pa nekaj minut ni?, nekako tako kot je Jures opisal.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Tolk enga govora kaj vse rabi? za homologacijo! A je mogo?e ?e kdo ?el homologirat xenonke?

 

Na Xedosu 9 mam le?e in pranje lu?i. Nima pa avtomatske nastavitve vi?ine. A se vseen da to homologirat? :ne vem:

 

Sem vpra?ou enga ki to prodaja in montira, pa je rekel da "verjetno" sploh ne rabi? homologacije ?e ma? le?e in pranje ?arometov!?

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

323BA ima le?o in H7 ?arnice, dolge sem imel H7 navadne tako da nisem imel bixenona. Mislim da se H4 ni? ve? ne kvari kot H7, to je pa? samo tip ?arnice, le glej da bo? H4 pravilno obrnil ?eprav mislim da bodo H4 svetile kot lunapark vse naokoli.

...pri Mazdi 3 pralec lu?i ven sko?i in opere lu?i, posebej gumba pranje lu?i ni, tako da vsaki? ko perem ?ipe, opere ?e lu?i, ene 2x ven sko?i, potem pa nekaj minut ni?, nekako tako kot je Jures opisal.

 

 

prej?n tedn sem montiru xenon kit h4 notr pa zdej je ratal kar "DAN" hehe :D edin ko je de? je slabo videti! imam samo montirano spiranje ?ip tko da brez avt. pomika in le?! v?eraj so me policaji vstavili pa so mi rekli da mam dobro osvetljen avtomobil:) haha

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

prej?n tedn sem montiru xenon kit h4 notr pa zdej je ratal kar "DAN" hehe :D edin ko je de? je slabo videti! imam samo montirano spiranje ?ip tko da brez avt. pomika in le?! v?eraj so me policaji vstavili pa so mi rekli da mam dobro osvetljen avtomobil:) haha

 

Verjetno te je re?ilo pranje lu?i in da je bil policaj normalen in si se tudi ti normalno obna?al do njega, ni? napihal ?e si pihal izd.. Jest tudi nisem imel problema ko so me nekajkrat ustavili in celo ni bilo pranja je bila pa vsaj le?a in H7. Druga?e je bila pa to da ima? dobro osvetljen avtomobil neka pripomba da ve da mogo?e tega nebi smel imeti ampak te je vseeno spustil. Vem da so ?e tablice letele z avtov. Druga?e je pa res dan ja :), no v de?ju pa h4 kar moti nasproti voze?e, ipak H4 druga?e sveti kot H7 (druga?en kot). Je pa res da nekateri avti imajo H4 xenon ?e v originalu, nekateri starej?i Volvo modeli, Renault Safrane in ?e kaj bi se na?lo :) Je pa fajn pogledat zakonske ?lene, lahko da so spet kaj spreminjali :unsure:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Balasti niso slabi, ?arnice so pa ve?ji ?

Nikoli ?e nisem videl tako pakiranih xenonk.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.