Skoči na vsebino

Poceni Fate, rabim čiščenje


jures

Priporočeno sporočilo

Roboti so za sproti OK, osnovni modeli so sicer bolj tako, sploh recimo osnovne roombe so precenjene, saj enak sesalec iz hoferja za pol manj enako slabo opravlja svojo nalogo.

 

Sam imam Eufy 30C, ker je eden redkih z dvema pometalcema, po testu dveh roomb, ene vilede in enega xy sesalca je bil tale v osnovnem rangu (okrog 250 EUR) dale? najbolj?i, edini ki je bil dovolj mo?an tudi za pobiranje manj?ih kamen?kov, Je sicer kitajec, a spadajo pod Anker, tako da ni ravno neka noname zadeva, pa ?e support je preko Amazona: https://www.amazon.de/Saugroboter-eufy-Staubsauger-Reinigungsleistung-Haustierbesitzer/dp/B07DBZXZBW/ref=sr_1_3?__mk_de_DE=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&keywords=eufy+robovac&qid=1574259170&sr=8-3

 

Ko odpove sedanji, pa ga bo nasledil robot z inteligentno navigacijo (verjetno Xiaomi, roombe z inteligentno navigacijo so pol dra?je), torej ne dela po naklju?nem vzorcu. To je zares uporabno.

 

Vsekakor pa je potrebno enkrat tedensko konkretno posesat z obi?ajnim sesalcem, saj polic, kav?a in omar (zaenkrat) roboti ?e ne dose?ejo. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, samo ta fata vzame cca 50?/obisk.

Ko dobim na lotu jo bom "najel".

Pa saj dela? na Elektro ;)

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri nas sta bila ma?ka in roomba na bojni nogi in vsak poskus, da bi se napravil red se je sprevrgel v spopad epskih razse?nosti. Po tistem je bla roomba ?ist zmedena, ma?ka pa na robu tega, da se ji zme?a. Smo se pa? odlo?ili, da eden mora it in ma?ka je izvlekla dobitek ter ostala.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak tale roomba niti ni tolk slaba. Razmi?ljam, da bi neko? nabavu to zadevo... po novem imamo psa, pa se tudi sam spra?ujem, ali bo to prijateljstvo ali pa bojna noga, haha.

 

Imamo pa to sre?o, da na? pes ne pu??a dlake, tako da vsaj en plus za za?etek. :)

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vorwerk mi pa? ni v?e? zaradi same konstrukcije ("pokon?ni" sesalec).

 

Hyla ima pa pa? malo previsoko ceno: rabljena je pa? blizu 500 ?, nova pa pa? preko 900 ?...

 

Kako se pa roomba razume z lego - kockami? Pri nas je pa? pet otrok in lego - kocke so pa? po celi hi?i...

 

Moram pa ?e raziskat,  kaj je HEPA filter? Pa? vsi trgovci so hvalili, da imajo pa? njihovi sesalci HEPA filter, nih?e pa pa? ni znal razlo?iti, kaj to sploh je... Kot da so pa? kak?ni priu?eni delavci, ne pa pa? profesionalni trgovci...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po doma?e povedano je hepa filter tazaden filter u navadnem sesalcu ki prepre?uje da bi se tisti prah ki gre mimo vre?ke in prvih filtrov raz?iril naprej po hi?i.

Naprimer pri miele sesalcu ima? vre?ko ki lovi umazanijo takoj za vre?ko ima? prvi filter nato sledi motor za motorjem kjer piha zrak ven je pa HEPA-filter

 

20000102100-000-00_20000102100.jpg

Ni? kaj posebnega se pa lepo sli?i in zato prodaja XD

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Jest je spremenil naslov v Poceni Fate, rabim čiščenje

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Po mojem, najboljših 6 minut, porabljenih na Youtube. Kapo dol ustvarjalcem!    
    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.