Skoči na vsebino

potovalni ra?unalnik la?e


Priporočeno sporočilo

pri m6 diesel mi je kazal domet-range 145 km. Avto sm parkiru na majhnem klan?ku, ni v?gal.

Ko sm ga postavil naravnost je v?al za 10 sek. Skratka zma :dudek: nkal mi je nafte. pred tem sem napolnu ga na full, ?e to kej pomen :P

 

ni? novega... o tem se je ?e precej pisalo, ?al si ti spoznal to ?udo tehnike na malce neprijeten na?in ;)

 

meni vedno la?e npr. pri prikazu porabe za cca 0.4 do 0.7 litra

 

?e posebej se razlika pozna v hladnem vremenu, ko avto dodatno porablja nafto za Webasto gretje motorja

 

zato vedno tankam glede na kazalec ali pa takoj ko je mo?no, ko se pri?ge lu?ka..

 

a lu?ke tebi ni pri?gal ? :unsure:

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ni? novega... o tem se je ?e precej pisalo, ?al si ti spoznal to ?udo tehnike na malce neprijeten na?in ;)

 

meni vedno la?e npr. pri prikazu porabe za cca 0.4 do 0.7 litra

 

?e posebej se razlika pozna v hladnem vremenu, ko avto dodatno porablja nafto za Webasto gretje motorja

 

zato vedno tankam glede na kazalec ali pa takoj ko je mo?no, ko se pri?ge lu?ka..

 

a lu?ke tebi ni pri?gal ? :unsure:

 

k se je pr?gala sm naredu cca 40km..
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men se zdi to kr mal cudn :huh: Ne me narobe razumet ker jaz mam tut m6 disel 2004 pa mi lucka gori po cel teden pa cagar ze cist na nuli pa mi se ni nafte zmankal! :bravo:

 

Parkiri na klancu pa probi pol v?gat ko bo pumpa v prazno zagrabila :unsure:

 

Ma raj ne to delat, ker je to nezdravo, da visokotla?na ostane brez goriva.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Parkiri na klancu pa probi pol v?gat ko bo pumpa v prazno zagrabila :unsure:

 

Ma raj ne to delat, ker je to nezdravo, da visokotla?na ostane brez goriva.

 

Ja vem sam enkrat je treba probat da ves do kje je meja za kako krizno situacijo kadar pride! :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej vem da ve?, ampak ?e ho?e? testirat mejo imej s sabo eno kantico z 10litri nafte. Jaz sem s prvo ?estko to "testiral" brez kantice in mi je pri dometu 111km (po BC-ju) avto na AC-ju crknil.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se moram pohvalit,da sem verjetno en redkih,ki ?e ni izprobal te "izku?nje"-ostati ma"suhem". :D

In to predvsem zato,ker nisem eksperimentiral, koliko je ?e do nule.Vedno tankam,ko se pri?ge ta rde?a. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se moram pohvalit,da sem verjetno en redkih,ki ?e ni izprobal te "izku?nje"-ostati ma"suhem". :D

In to predvsem zato,ker nisem eksperimentiral, koliko je ?e do nule.Vedno tankam,ko se pri?ge ta rde?a. :P

 

?koda. Ne pozna? adrenalinskih u?itkov pri ugibanju a bo ratal do naslednje ?rpalke ali ne. :P Enkrat s ?ihta s povsem praznim tankom mimo ?erpalke v Lahov?ah - upal sem na tankanje v Dom?alah - pa pri prehitevanju mal zacuka. Na avtobusni obrnem, pospe?im do stotke in ma?ina crkne. Ampak sem imel ?e vedno blizu 50km/h, ko sem se pripeljal do ?rpalke. Mnogokrat nisem bil tak?ne sre?e :blink: .

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e en + za bencinarje, nam poka?e da nam je dejansko ?e zmanjkalo benza, domet do pumpa je samo ?e ----, pa ?e kr pelje, v?asih se tudi lu?ka ?ele pol pri?ge. Js sem naredu po tem ko dejansko ni ve? kazalo dometa preko 100 kilometrov.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja nevem ,no ...

Ko je tastara 6ka pokazala domet --

je bilo v tanku ?eene 4-5 litrov ...

Nisem nikol ostal brez...

Res pa tudi nisem nikol probal ,kako je na klancu s tako praznim tankom..

14762217.jpg

 

Ex......... M6 136 diesel , l.02

Present.. M6 2.0 benz + gas no more , l.08

Forever.. MX5 1.6 , l.99

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • @Janez007 Sej veš kako to gre... on prav 800, ti rečeš 100. Pol pa 700, ti njemu 150 itd in se pol tam nekje pri 350€ najdeta.   NevLado je bil letos v Turčiji pa se je poleg dopusta naučil tudi trgovskih trikov.
    • BMW-ja imaš... to je problem v glavah takih omejencev, da se spravijo škodo delat.   Sodelavec od brata se je soočal z enakim problemom. Dokler je imel partnerico, ki je "zahtevala" da ima BMW-ja so mu ga stalno rajsali, butali, mazali na javnih parkiriščih. Zdaj k se je babe losal in zamenjal tud avto, da ni več BMW pa se samo smeji in pravi, da v treh letih tud ene stvari ni bilo na istih parkiriščih. Torej to pač ne more bit naključje in z lastništvom BMW-ja pač kupiš tud to sranje.
    • Tole ni niti malo presenetljivo, ker kupci Škod ne kupujejo nerazumsko in verjetno veliko bolj preračunajo kaj potrebujejo, kako uporabno je to, kolk denarja je treba za to dat in seveda ljudje z višjim IQ-jem avta ne rabijo za to, da se postavljajo pred drugimi. Avto jim ni nadomestek, ki bi kompenziral manjko intelekta. (Lahko se mi zahvališ kasneje) 😜    
    • Protiponudbe v zasebno sporočilo 
    • A potem cena staremu raste???
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.