Skoči na vsebino

Monta?a prednjih zavesic Mazda 6


Andriy

Priporočeno sporočilo

in kaj si hotel s tem povedat :ne vem:

 

Pokli?e? Mazdin MES in te pridejo iskat, gorivo prpelejo, gumo zamenjajo... ?e dobr, da sem ga rabil v petih letih od kar mam Mazdo samo 1x pa ?e to je bila deloma moja krivda, ker sem se na BC preve? zana?al in je zmanjkalo goriva.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 63
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

in kaj si hotel s tem povedat :ne vem:

 

Pokli?e? Mazdin MES in te pridejo iskat, gorivo prpelejo, gumo zamenjajo... ?e dobr, da sem ga rabil v petih letih od kar mam Mazdo samo 1x pa ?e to je bila deloma moja krivda, ker sem se na BC preve? zana?al in je zmanjkalo goriva.

 

True true, upam da nikoli rabil ne bom.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

men je mes enkrat skoraj dokoncno skantal avto: med nalaganjem na kamion je cist v koncni fazi nalaganja pocila zajla in tako odfukala moj avto na cesto...sreca, da ni blo nobenega avta na sicer prometni cesti (smartinska) :huh:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

in kaj si hotel s tem povedat :ne vem:

 

Pokli?e? Mazdin MES in te pridejo iskat, gorivo prpelejo, gumo zamenjajo... ?e dobr, da sem ga rabil v petih letih od kar mam Mazdo samo 1x pa ?e to je bila deloma moja krivda, ker sem se na BC preve? zana?al in je zmanjkalo goriva.

 

 

Kaj sem hotel povedat... sem upal da je o?itno. Povedat sem hotel, da se mi zdi to odnos servisa na nivoju, ?eprav ne gre za avto za 60 jurjev. Ne pa da avto prpele? na servis za 300?, kar je skor pla?a mehanika, domov gre? pe?, to pa zato ker avta nisi kupil tam in niso zaslu?il 2 al 3 k? kolkr majo provizije na novih.... Ko omeni? kako napako na avtu, pa ?e se le da te najprej odpikajo, ali vsaj posku?ajo odpikat. In to se mi nekako ne zdi primerljivo s crknjenim akumulatorjem 530D. Edin ?e se motim, pa je.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ne da bi hotel bit pameten ampak zamenjat akumulator zna pa res skor vsak ?alabajzer.?tos je v tem kako hitro se obrnejo ko pride do zahtevnej?e napake in je potrebno poznati ?e kaj ve? kot samo kleme odklopit.

 

Glede servisev za BMW imam pa itak svoje mnenje, ko so nekomu hoteli menjati cel avtomatski menjalnik za 4000?, ker ni hotel iti v drugo in so se raznorazne lu?ke pr?igale. Pol je pa le eden vulkanizer ugotovil, da je to normalno, ker je bila na avtu rezervna guma na enem od pogonskih koles pa je bil avto ?ist zmeden in je mislil, da je tolk spolzek teren, da spodrsava, ker se je ena guma vrtela hitreje od druge.

 

Tko, da ne bo? mislil kolk so drugod neke marke in carji - ?al je pa? tako, da od ljudi, ki jih slabo pla?ujejo bo? te?ko na?el entuzijaste, ki bi se razmetavali s prijaznostjo in ustre?ljivostjo. ?al pa potem to ob?utimo mi kot stranke.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej n? ne re?em.... ma? prav. Ampak mene je ?e vedno impresioniral tisto re?evanje BMWja. Pa ne zaradi zahtevnosti posega ampak zaradi pripravljenosti pomagat. Ko je meni npr leta 2003 crknil popolnoma nov Stilo zaradi praznega akumulatorja, so mi rekli pripeljite avto na servis. 50 km stran. :( ok, tudi zgodba o menjalniku je katastrofa... ampak lej, modeli se menjajo kot gobe, individualnih trikov in cak se bo? te?ko nau?il za vsak avto posebej in potem je tukaj ?e motivacija. Normalno, da se mehaniku ni? ne da, ko za vsak servis pokasirajo za njegovo pla?o, on jih pa naredi vsaj kolk, 60 na mesec....

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?itheds.... ?e ma ?lovek zavesice na avtu, jih pa? ma, pa ni niti ?eh niti Slovak :)

 

yeboga... pa saj jih mam jaz tudi, pa kaj ?! ?!

 

indijanci... :P vsake o?i majo svojega malarja, ?e je pa stvar uporabna, pa ?e bolj :D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Iceman, pa a si dal samo zadnje gor al kako? Ker spredi je itak podalj?ek pragu tolk nizko, a kej dost ne leti gor - no, vsaj pri meni ni krizi :ne vem:

 

dal sem jih samo spredej ker od tam mi kamencki letijo v zadnja vrata,tam ko je kao ena zascitna folijo..spodnji del vrat..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

danes jih videl v ?ivo, ?e ne ves da so gor jih ne opazis (crno na crnem...)

 

 

no evo iz prve roke..aja pozabu sem ti pokazat osvetlitev, k sem vse navadne zarnice zamenjal z led diodam...maglenke pa si vrjetn ze vidu, mam tudi led notri..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.