Skoči na vsebino

Monta?a prednjih zavesic Mazda 6


Andriy

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 63
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Jih je prej?ni lastnik od?raufal dol :(

 

Saj dokler nisem dal novih zimskih gum gor je bilo vse OK in mi ni ni? peska metalo, ker so bile letne zrabljene skoraj do konca :P

 

Potem sem ?el pa na servis in jim rekel da jih nimam pa so mi dali nove :) sedaj pa jih moram ?e zmontirat

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ajajaj.... po?aki da se Labi oglasi in te takoj okrca s ?ehom.... :harhar:

 

Osebno sem zavesice takoj po nakupu dol dal, ker prvi?: zgledajo grozno, drugi?: ne garantirajo da ti kamen?ki ne bodo podrajsali cel bok.

 

Sicer pa bo povedal kdo ki jih je kdaj montiral... ?eprav verjamem da je takih zelo malo... :aaaaa:

 

 

LP David

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

David: Saj same zavesice se tud meni ne dopadejo, oziroma naredijo avto precej gr?i, samo hotel sem za??ititi avto. Tvoje mnenje glede za??ite je torej, da je vseeno ali so zavesice na avtu ali ne.

 

Hm, bom ?e malo po?akal, da preberem ?e kak?en odgovor, ?e je sploh smiselno dati zavesce na avto

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jp... moje mnenje je da ni razlike. No... vsaj jaz ej nisem opazil..... :bravo:

 

Tkole bom rekel... originalne so bile malo kraj?e in so bile res bolj bla?ev ?egen potem pa so zastopniki in serviserji dobili "vpoklic" zavesic in so dajali gor dalj?e, ki so kar dobro ??itile prag pred kamen?ki.

 

Tako da, dalj?e zagotavljajo nek nivo za??ite, kraj?e pa je vseeno tud ?e jih nima?. Monta?a pa ne bi smela bit problem saj jih samo pri?raufa? v obstoje?e luknje, kjer je ?e pritrjen notranji plasti?ni kolotek.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pismu... Jaz pa mam zavesce gor... :unsure: Pa to ne sam spredi, ?e zadej jih mam... :hohoho:

Ampak delujejo, ker se na pragovih, vratih in zadnjem odbija?u nabira precej manj prahu in ostale cestne svinjarije, kot prej, ko jih ?e nisem imel.

 

Ja, sej vem... grem se preselt na ?e?ko... :ninja:

 

P.S. glede monta?e: mislim da so trije plasti?ni vijaki po notranjem robu blatnika in en kovinski s spodnje strani. Od?raufa?, postavi? zavesico, za?raufa?.

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem jih tudi sedaj z zimaki dal nazaj gor-zaradi gr?ega,ker itak z ?eleznimi feltnami izgleda m6 da bog pomagaj. :P

Imeti mora? 4 plasti?ne zati?e,ki so na koncih narejeni tako,da ko v njih privija?i? plasti?ne vijake,se le-ti v plastiki blatnikov raz?irijo in tako dr?ijo te ?uvene zavesice gor.

Spodaj pa nato privija?i? ?e en vijak za vija?enje v plo?evino.In to je to. :dudek:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mater ste usi brihtni, ko pa speska polovico avta, je pa jok in stok ko je treba k li?arju. Meni so tud absurdno grde, a kaj naj, avto ima 47 000 in ?e konkretno opeskan spodnji rob zadnjega odbija?a. ?e ne bi stale 50? bi jih ?e kupu.

Kon?no pa ?vimo na ?e?kem, ker po razviti evropi se ceste ?kropijo, samo pri nas u koko?ki ?e vedno ?oder na?igajo idioti....

 

Lahko pa kdo od veleumov predlaga alternativo... Je to obisk li?arja po vsaki zimi al kaj bolj konstruktivnega?

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Kon?no pa ?vimo na ?e?kem, ker po razviti evropi se ceste ?kropijo, samo pri nas u koko?ki ?e vedno ?oder na?igajo idioti....

 

 

?lovk res ne ve od kod jim tele u?itki da posipajo pesek. Pesek bi morali edino na klancih pa nikjer drugje. Pred petimi leti so debili celo AC peskal in kolk je blo pol fino, ko snega ni blo ve? na cesti pa pesek avti pa 130km/h, da so kamni letel na obe strani ?ipe pa lak so pa pokale kot za stavo.

 

Folk je ponoru, DARS se je pa najprej zgovarju na ustaljen postopek pol so pa le priznal, da ga je en posipa? usral in je namesto priklju?nih cest na AC posipal samo AC.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.racepages.com/parts/mud_flaps/mazda.html

 

:bravo:

 

 

Tole pa prodajajo v trgovini pod na?o pisarno v Pragi, brez heca

Objavljena slika

 

Do jutri loh naro?ite :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.racepages.com/parts/mud_flaps/mazda.html

 

:bravo:

Tole pa prodajajo v trgovini pod na?o pisarno v Pragi, brez heca

Objavljena slika

 

Do jutri loh naro?ite :bravo:

 

U f..k.Samo pri teh za 6-ko pa ?e ?ehi zmznejo in so pravi vajenci. ?zmeden?

 

http://www.racepages.com/products/?Ntt=Maz...aps&N=11060

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko pa kdo od veleumov predlaga alternativo... Je to obisk li?arja po vsaki zimi al kaj bolj konstruktivnega?

 

 

itak da ma? bolj?o re?itev... namontira? pragove in ti potem pa? dodatne pragove peska ;):)

 

wanna see ? here you go:

 

Objavljena slika

 

Jaz ?e bi ?e imel... bi imel tiste ki gor reli pi?e... pa s ketno so zavezane na odbija?.... :aaaaa: :aaaaa:

hahaha :hohoho: :hohoho:

 

kaj pa je narobe s temi ? na tem avtu ?

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mater ste usi brihtni, ko pa speska polovico avta, je pa jok in stok ko je treba k li?arju. Meni so tud absurdno grde, a kaj naj, avto ima 47 000 in ?e konkretno opeskan spodnji rob zadnjega odbija?a. ?e ne bi stale 50? bi jih ?e kupu.

Samo 14 dni sem se z novim avtom vozil zadaj brez, pa je zadnji spojler ?e za?enjal dobivati podobo ?mirgelpapirja. Seveda pa zavesice zadaj ne pomagajo dosti proti peskanju karoserije, ker vozilo pred teboj jih zanesljivo nima. Neko? so bile zavesice obvezen del opreme, ampak tisto je bilo ?e v gnili Jugi. Sedaj so predpisi o opremi vozil evropski, na?in vzdr?evanja cest pa ?e vedno balkanski :hudicek: .

 

Lp M

 

P.S. Zadni? sem pri mo?niku omenil, da za zavesice ?e nisem do?ivel vpoklica, pa so se delali, da ni? ne sli?ijo :blink: .

 

P.P.S. Mazda slovenija o?itno dobro ve za moj doma?i naslov, saj me kar naprej bombardirajo z raznimi reklamnimi letaki, obvestila o kaker?nemkoli vpoklicu ?e nikoli nisem prejel. :angry:

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo 14 dni sem se z novim avtom vozil zadaj brez, pa je zadnji spojler ?e za?enjal dobivati podobo ?mirgelpapirja. Seveda pa zavesice zadaj ne pomagajo dosti proti peskanju karoserije, ker vozilo pred teboj jih zanesljivo nima. Neko? so bile zavesice obvezen del opreme, ampak tisto je bilo ?e v gnili Jugi. Sedaj so predpisi o opremi vozil evropski, na?in vzdr?evanja cest pa ?e vedno balkanski :hudicek: .

 

Lp M

 

P.S. Zadni? sem pri mo?niku omenil, da za zavesice ?e nisem do?ivel vpoklica, pa so se delali, da ni? ne sli?ijo :blink: .

 

P.P.S. Mazda slovenija o?itno dobro ve za moj doma?i naslov, saj me kar naprej bombardirajo z raznimi reklamnimi letaki, obvestila o kaker?nemkoli vpoklicu ?e nikoli nisem prejel. :angry:

 

Okrog njega smo ?e veliko povedal, da se ga je za izogibat. :angry2:

Ti bi moral imet drug pristop in ga vpra?at kolk stanejo in bi takoj sli?al. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od l. 2002 pa do pred 2ma letoma sem ?estico vozil na Gmo, pa nikoli niso vedeli ni? o tem, da je vpoklic za interkulerje, lajtnge, zavesice... da mi pripada preprogramiranje ra?unalnika, pa verjetno ?e kaj ?esar ne vem.

 

Koliko je smotan servis mo?nik mi je deloma znano, ker tja vozimo slu?ben avto in sem ?e tudi rekel, da bi bilo pametno najti drug servis.

 

Ni prav enostavno najti dober servis, lahko pa bi Mazda Slovenija poslala kak?no obvestilce o vpoklicih, ne pa da nas spamajo z reklamami.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od l. 2002 pa do pred 2ma letoma sem ?estico vozil na Gmo, pa nikoli niso vedeli ni? o tem, da je vpoklic za interkulerje, lajtnge, zavesice... da mi pripada preprogramiranje ra?unalnika, pa verjetno ?e kaj ?esar ne vem.

 

Koliko je smotan servis mo?nik mi je deloma znano, ker tja vozimo slu?ben avto in sem ?e tudi rekel, da bi bilo pametno najti drug servis.

 

Ni prav enostavno najti dober servis, lahko pa bi Mazda Slovenija poslala kak?no obvestilce o vpoklicih, ne pa da nas spamajo z reklamami.

 

Hah,sej ni njihov interes dajat kaj zastonj ali ne zaslu?it.Za menjavo elektronike na xenonkah sem jim sam zate?il in so ?ele potem ?ude?no ugotovili,da je to serijska napaka in da jih v drugih dr?avah menjavajo brez problemov. :angry2:

Pri meni vsi njihovi letaki z oh in sploh ponudbami takoj romajo v recikla?o. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri meni vsi njihovi letaki z oh in sploh ponudbami takoj romajo v recikla?o. :P

 

Sva ?e 2.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?louk se resno vpra?a zakaj met Mazdo.... Zadnji? je ?efu crknil 530D. en klic in mehanik naju je ?akal z boosterjem pred vrati servisa. Avto je z boosterjem v?gal in odpeljal na servis na temeljit pregled (in menjavo akumulatorja).

 

Tisti ki bo rekel, ja itak, ?e je pa 530D naj povem, da je letnik 2003 in vreden manj od ve?ine na?ih ?estk.....

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.