Skoči na vsebino

Monta?a prednjih zavesic Mazda 6


Andriy

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 63
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

mislim da sem dal okoli 12e..nisem pa ziher..kupu sem jih prek ebay..glede na to da je to led dioda je svetloba bolj razprsena in ni tok usmerjena kot pri navadnih zarnicah,ne svetijo tko kot maglenke ampak bolj je stajlis,pa itak ne rabim maglenke ker imam ksenon gor..meni je vsec ker sveti skoraj isto kot ksenon..uprobljam pa jih kot dnevne luci..pozicijske+maglenke..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

danes jih videl v ?ivo, ?e ne ves da so gor jih ne opazis (crno na crnem...)

 

Res je... zadeva se komaj opazi... :)

 

Objavljena slikaObjavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm.. zanimivo... to bi pa tudi jaz mel... :)

 

Je kdo za group buy? :bravo:

 

Ne rabi? group buy - Kitajci po?iljajo brez po?tnine:

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.27205

 

Za parkirne ?arnice ?e vedno nisem na?el pametnih LED nadomestkov, vse kar sem dosedaj vtaknil v parabolo se je skuhalo zaradi vro?ine, ki jo oddaja ?arnica dolge lu?i. Se bom razjezil, pa sam kak?no re? ustvaril.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne rabi? group buy - Kitajci po?iljajo brez po?tnine:

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.27205

 

Za parkirne ?arnice ?e vedno nisem na?el pametnih LED nadomestkov, vse kar sem dosedaj vtaknil v parabolo se je skuhalo zaradi vro?ine, ki jo oddaja ?arnica dolge lu?i. Se bom razjezil, pa sam kak?no re? ustvaril.

 

Jaz sem z vsemi temi ledicami tudi obupal. :(

Ko mi crknejo ?e te,ki jih imam noter,ne bom imel nobenih parkirnih. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimiva zadeva da bi se tole dalo v meglenke in jih potem uporablja? za dnevne lu?i. So mi pa 2 tedna nazaj pri?le meglenke zelo prav, kljub temu da imam xenon, namre? na avtocesti ?ez Razdrto in ko se pelje? ?ez tisti klanc proti primorskih je bila taaaaak?naaaa megla da joj, in to cel dan, tudi za nazaj. In xenon so res super, ampak kak?en meter-meter pa pol od avta je bolj slaba svetloba potem pa DAN, no meglenke so pa res pripomogle da se je bil ta neosvetljeni del res zelo dobro osvetljen, tako da sem lahko vse prehiteval :) ?eprav enkrat so me ?rte na cesti res malo zamedle in sem zmanj?al tja na 100 km/h :P ...tako da kot ka?e so res zelo uporabne v res ornk megli, druga?e jih je pa res bolje imeti kot dnevne lu?i oz. kaj ?e notri rukne? xenon :) ..to bi se pa res moralo noro dobro videti. Glede parkirk pa takole...meni ?isto normalno delajo, razen tistega problema ko sem moral ?i?ko popraviti...tako da ?e ene 4-5 mesecev delajo BP.

 

Zavesice pa lepo pridejo, diskretno :) ...to so bile ?e pri remake M3 OK spredaj, se jih skoraj ni videlo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dal sem h11 narejene iz led diod svetijo odlicno,predvsem pa v stilu..

 

Tud to videl v ?ivo - defakto lepo in uporabno ter vidno

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A nimata yavarye in Mare nekih dobrih parkirnih?

 

Sicer pa : spelte se v temo o ledicah, tle govorimo o ?e?kih zavesicah :)

 

Pravzaprav o japonskih zavesicah, ki naj bi izgledale ?e?ko, pa se ?e opazijo ne. :whatever:

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Po domače povedano, da boste vsi razumeli, odprite katalog kake avto revije in boste videli kaj in koliko različnih avtov je na trgu pa nisem jaz iz prejšnjega.....itd, ampak tisti, ki ne vidite dlje od karavana in Mazde.  V resnici je pa problem denar, če ga imaš dosti si lahko sigurno najdeš kaj zase ali družino, poskusite na ta način iskat... 😉
    • No pa je že izgleda da prodan. Hitro povejte kdo ga je kupil pa če je za kej... 😋😁
    • Glej... Torej... Se pravi... Začnem takole: moja najmlajša sestra se nekaj ukvarja z borilnimi veščinami. Ni ravno na najvišjem nivoju, vseeno je ne bi izzival. In ona išče karavana. Zdaj pa ti njej razloži, da je že starejša frikinja, ki ni dovzetna za spremembe ampak le tera svoje. Jaz ji tega ne grem razlagat. Niti, če imam lopato v roki...
    • Potencialni kupec avtomobilov je oseba, moškega ali ženskega spola (ali po novem tudi  nedoločenega) , ki pride v določeno trgovino z avtomobili, se razgleda, povpraša in se odpelje (ali pa tudi ne) z njemu všečnemu avtomobilu.  Če avtomobila, ki bi mu bil všeč ali mu bilo na kakšen način ne ustreza oziroma ga v prvi trgovini  ne najde, se odpravi v drugo, tretjo in tako naprej. Če ga ne najde v nobeni trgovini, pomeni, da je z njim nekaj narobe in išče avto, ki ni bil še narejen oziroma je že nek dinozaver od avta ali ima dinozaverski motor.  Brez skrbi, izdelovalci avtomobilov so že ugotovili, kaj se najbolje prodaja in kaj je večini folka oziroma kupcem všeč.  Temu tudi prilagodijo svoje modele.  Ne morejo izdelovati recimo karavanov, če se mogoče le 2% kupcev odloči zanj.  Pa še tej so neki nostalgični starejši friki, ki na splošno niso dovzetni za spremembe, ampak le terajo svoje. 😉
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.