Skoči na vsebino

Center varne vo?nje - poligon vi?


eye

Priporočeno sporočilo

samo sirok asfalt se ne pomeni poligona, kje so pa ovire, bo?ni zdrsi, itd?

 

to je bolj za ganjat pa stozce postavlat al kako??

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e slu?ajno kdo ne ve, imamo v slo zelo na nivjo center varne vo?nje na Vranskem, tam pa sprobava? kar ?eli?.

 

 

 

Ma ne.... olala... to pa nisem vedu.... :aaaaa:

 

Malo poglej po forumu... je bilo tudi na temo Vranskega ?e precej napisanega....

 

 

LP David

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e slu?ajno kdo ne ve, imamo v slo zelo na nivjo center varne vo?nje na Vranskem, tam pa sprobava? kar ?eli?.

 

?e bi bil kdo zainteresiran imam jst namen naslednje leto se udele?it kakega te?aja, pa se nas lahko par nabere ?e bodo kaj popusta zrihtal :)

 

Bil in grem drugo leto na LEVEL 2. :danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bil in grem drugo leto na LEVEL 2. :danzoman:

 

Ce bo ze takrat... Nam so ze lani konec leta rekli, da bodo od spomladi naprej na voljo nadaljevalni tecaji varne voznje... pa kolikor vem, se sedaj nic od tega :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce bo ze takrat... Nam so ze lani konec leta rekli, da bodo od spomladi naprej na voljo nadaljevalni tecaji varne voznje... pa kolikor vem, se sedaj nic od tega :)

 

Meni so rekli da zadeva ?e laufa. ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

in kaj bo v nadaljevalnem te?aju? Finska ?ola rally vo?nje? Obra?anje z ro?no, drift, skandinavian flick? :ne vem:

 

Boss si ti danes z levo vstal? :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a neeee... to se ti sam zdi, ker mi?ljeno je bilo kot ?ala v bistvu pa ?elim odgovor, ?e kdo ve kaj naj bi bilo v nadaljevaljnem te?aju :blush:

 

em?o ?

:blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a neeee... to se ti sam zdi, ker mi?ljeno je bilo kot ?ala v bistvu pa ?elim odgovor, ?e kdo ve kaj naj bi bilo v nadaljevaljnem te?aju :blush:

 

Takrat, ko sem bil, je intrusktor omenil, da bodo vaje zelo podobne, le, da naj bi bile hitrosti visje ... Tukaj smo delali vse vaje do hitorsti nekje okoli 60 km/h... vecinoma pa pri nizjih hitrostih (20 - 50 km/h) ... pri nadaljevalnem naj bi pa bile vaje bolj zahtevne...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V nadaljevalnem so hitrosti do cca 90 km/h in vo?nja po asfaltu brez tistih gladkih povr?in kot na 1 stopnji.

Opozorilo pa je da lahko pride do po?kodb vozila, tako da verjetno ni kake pretirane gu?ve za 2 stopnjo.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pore?e zavarovalnica ?e re?e? da je po?kodba nastala na poligonu varnostne vo?nje?

:ne vem:

 

Pa ?e to, a ni to v normalni dr?avi krito z zavarovanjem poligona? Sej pla?a? a ne?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pore?e zavarovalnica ?e re?e? da je po?kodba nastala na poligonu varnostne vo?nje?

:ne vem:

 

Pa ?e to, a ni to v normalni dr?avi krito z zavarovanjem poligona? Sej pla?a? a ne?

 

?e se je avto uporabljal za nekaj drugega (poligoni, dirkali??a ipd) kot vo?njo po ceseti zavarovalnica ne krije po?kodb. To ima? v splo?nih pogojih napisano ob sklenitvi zavarovanja oz. kaskega zavarovanja.

 

Zavarovan je lahko le poligon v kar pa dvomim saj verjetno podpi?e?, da za po?kodbe ne odgovarjajo in odgovornost nosi? sam.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se je avto uporabljal za nekaj drugega (poligoni, dirkali??a ipd) kot vo?njo po ceseti zavarovalnica ne krije po?kodb. To ima? v splo?nih pogojih napisano ob sklenitvi zavarovanja oz. kaskega zavarovanja.

 

Zavarovan je lahko le poligon v kar pa dvomim saj verjetno podpi?e?, da za po?kodbe ne odgovarjajo in odgovornost nosi? sam.

 

Viva la Slovenia....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja in, js ?e zmeraj grem, ?e mem za vse kozlarije cajt in ? pol za to ziher ne bo stran vr?en dnar.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.