Skoči na vsebino

lockerz.com Zbirajte to?ke in si izberite nagrado


qwerty

Priporočeno sporočilo

Zadeva ?ist simpl.. Vsak dan zabije? 1-2min da poklika? pa ?ao... Zbira? pa? to?ke in si za te izbere? nagrado (ipod, xbox, iphone, dell notebook, mac book,...).. Na izklopu so ?e poskusl in so dobil... Pravtako je edn poljak dobil XBOX360 Elite... Majo tut forum kjer folk pi?e kaj je dobil pa od kod so... Tko da za moje pojme ne gre za nateg... Je pa stran trenutno do srede baje na update in rehlo "?teka" (ne ka?e prav to?k, vn me?e,...)

 

RABTE PA INVITE OD NEKOGA tko da kdo bi hotel probat naj po?lje PM z e-mailom... Pol ko se pa registrira? pa vnesi od podatkov samo ime in priimek, druga so pa podatko o spolu, kraju, ?asu,... Ho?jo ?tevilko sam ni obvezna ?e kao zgubi? password.. Ni pa nikjer kake ban?ne ?tevilke al pa tega... Ime pa priimek pa pravo vnesite ker pol je to default kam po?lejo sam ?e po?tni naslov dodate...

 

Zdej pa po?lte PM za invite ;) Z e-maili seveda!

 

Dokaz:

http://lockerzforum.com/

 

 

EDIT:

zdej pa vas prosim za pomo?..

manjka mi ?ist mal to?k do tega da vzamem PSP in potrdim ali ovr?em mit o tej strani...

 

tisti k ste prpravljeni mi pomagat mi samo e-mail naslov po?lite na PM pa vas dodam oz. po?ljem invite za stran in se samo prijavite oz. registrirate magar z fake podatki...

 

HVALA

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 52
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Kukr kol obrne?, smells like nateg to me :D

 

Remeber: Ni? ni zastonj!!! Ni?!!! Nikoli!! Nevah!!!

 

Nekdo ma neki od tega, verjemi...

 

Moji prjatli iz Nigerije, kjer sem zadel milijone ? na Lotu, mi ?e zmer ne naka?ejo ke?a, ?eprav sem jim ?e 2x 150.000? nakazal za davke pa take fore. Baje ta prvi? niso ni? dobil.. :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moji prjatli iz Nigerije, kjer sem zadel milijone ? na Lotu, mi ?e zmer ne naka?ejo ke?a, ?eprav sem jim ?e 2x 150.000? nakazal za davke pa take fore. Baje ta prvi? niso ni? dobil.. :D

 

:hohoho: Znancu se je en odstavljeni ?ejk nekje iz Egipta ponujal, da prenaka?e denar preko njegovega ra?una ker mu ga ho?ejo zase?i. Da nekako opere ra?un in bi mu zato dare?ljivo pustil milijon ? za prijaznost. Samo najprej mora on nekaj njemu nakazati pa take fore. Prijatelj mu je odpisal, da ju je gotovo zdru?ila usoda, da se je njegov dedek boril v Egiptu to?no v tistem kraju in naj on tudi njemu naredi uslugo in poi??e zlato, ki ga je na?el njegov dedek nekje tam ter ga skril nazaj tja in bosta bot. ?koda, ker ta ?ejk ni odpisal o?itno mu ni do tega, da bi pomagal nekomu, ?eprav ju je gotovo zdru?ila usoda. :P
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja js tut, od dveh razli?nih emailov, sm dobu napisano razli?no besedilo, uspodi pa fotka od ene in iste punce, sm poslal nazaj, zakaj la?eta, pa nism dobu nobenga odgovora :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js raje malo ....?am pa mam ke? in ga porabim za karkoli in ne samo tisto kar mi na enem mestu ponujajo. :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js raje malo ....?am pa mam ke? in ga porabim za karkoli in ne samo tisto kar mi na enem mestu ponujajo. :ne vem:

 

 

sej pa proda? :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

men ni jasn da mam ?e zmerom 0 to?k, pa mi je enkrat napisal, da sm jih dobu 32, pa ?e ene parkrat po 2, pa mi ?e kr ka?e 0. :dudek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

de?ki dost off topic.. gre za resno stvar kjer res dobi?... zadeva tut legalno prjavljena itd... kar kol majo na strani lahko z to?kam kupi?...

 

To vedno recejo... Tudi "Catch the Cash" in podobne piramide so bile legalne ... pa vemo, kako so se koncale... :)

 

Tidti, ki verjame, da bo karkoli vredno vec kot par ? dobil zastonj, je naiven :) ... Se tisto, kar dobis za par ? ima svoj namen...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

men ni jasn da mam ?e zmerom 0 to?k, pa mi je enkrat napisal, da sm jih dobu 32, pa ?e ene parkrat po 2, pa mi ?e kr ka?e 0. :dudek:

 

men to na prvem ra?unu ka?e... neki ?teka... na novem je pa BP.. mam ?e 112 pik... pa ?e ?? kej naro?it nuca? ?e 20 pik za po?tnino... to mi je un s polzele povedu ko je slu?alke naro?o... pa jih je dubo

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.