Skoči na vsebino

nakup smart turn Mazda


jures

Priporočeno sporočilo

Dobil sem ze 6 PSjev za to zadevo, dajte se prosim fantje zgrupirat in naredite nov grup buy ali povpra?ajte Yavarya kako ka?e z originalno repliko :blush:

 

Boss

Grega

Uklopko

Crazy

 

za vas imam zadevo se tukaj - kako naredimo?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 179
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Dobil sem ze 6 PSjev za to zadevo, dajte se prosim fantje zgrupirat in naredite nov grup buy ali povpra?ajte Yavarya kako ka?e z originalno repliko :blush:

 

Boss

Grega

Uklopko

Crazy

 

za vas imam zadevo se tukaj - kako naredimo?

 

Klopkotovo kr men prnes,ker sem mu js peljal eno od mojih.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobil sem ze 6 PSjev za to zadevo, dajte se prosim fantje zgrupirat in naredite nov grup buy ali povpra?ajte Yavarya kako ka?e z originalno repliko :blush:

 

Boss

Grega

Uklopko

Crazy

 

za vas imam zadevo se tukaj - kako naredimo?

 

Jaz bom itak uletu do tebe ob prvi priliki, tko da ga kar imej na varnem. :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ima kdo od vaju v petek do zgodnjega popoldneva ?as ?e za monta?o le tega??

 

Katere ure ima? v mislih ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za Bossa, uklopkota, pa tebe bom kr jaz do ajvarja zategnu - sem tem ve? kot pa doma....

joke on

v?eraj je fant razdiral eno po?ast, prav da bo za rezervne dele mazd, ki prihajajo na ?alabajz servis... :bravo:

Joke off

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bruahahaha... smart turn je zakon zdaj pred Bo?i?em :)

 

?e ro?ko tipne? za levo pa takoj zatem za desno, ti ?migavci zbliskajo levo desno levo desno levo desno :)

 

ROFL...

 

zmontiral sem ga pa direktno za ?tevce, tam ko je original rele... beli ?i?ki sem odstranil iz original releja in vezal na smart turn na rumo-?rnega in oran?no ?rnega... ostale pa po shemi na konektor originalnega releja...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bruahahaha... smart turn je zakon zdaj pred Bo?i?em :)

 

?e ro?ko tipne? za levo pa takoj zatem za desno, ti ?migavci zbliskajo levo desno levo desno levo desno :)

 

ROFL...

 

 

cool ... to rabim za "zavaravanje neprijatelja" v bimmerjo al pa v audiju :dudek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

cool ... to rabim za "zavaravanje neprijatelja" v bimmerjo al pa v audiju :dudek:

 

bimmerji itak so hin-zadnji pogon in to,ko je sneg,tako da njih izlo?i ?e narava,audijevci pa so itak

naduti in verjamejo vase,tako,da niso pripravljeni na napad sa leđa enga japonca (beri mazda?a). :P:ninja:;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni panike imam plac na toplem, al u đobu, al pa pr bratrancu, ma placa da glava pe?e.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, pravi? da je delavnic kolkr ho?e?. Ti jutri bi ?lo? tam okoli 16.00 naprej, lahko tudi sreda oz. 31 sem cel dan frej?? Bolj da je pred novim letom da vsaj ?e kak?no fla?o dobi? :):bravo: :mi pijemoo:

 

Se bova sli?ala, trenutno manj?e te?ave z hardverom za g. Jest-a.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo en velik plus za Mocnika :bravo::bravo: ,zrihtal so mi novo rocko in eno zadnjo luc so mi zamenjal zaradi rosenja v vsega pol ure..nobenih uprasanj mi niso postavili kako je crknilo in zakaj..pripeljal sem avto, oni so ga potem vzeli iin mi vse zrihtali....

 

aja pa vse seveda brezplacno...

 

pomojem da sem js kj skupaj narobe montiral in zato je vse skupaj slo po gobe..pa montiral sem ponoci cirka okoli 2 ure zjutraj,zato k nisem mogu spat..luna pa to... :D:D

 

 

ponavad je za take akcije okrog jutrnjih ur kriva fokusna teko?ina :harhar: :mi pijemoo:

bit podgurc je luksuz!

ni ga vitamina ?ez liter vina!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bom itak uletu do tebe ob prvi priliki, tko da ga kar imej na varnem. :blush:

 

Zdej je zadeva doterana "u nulo" :) ... tudi za nove sestice :bravo::ouje:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a zdej deluje v nulo? Super, kolk ur dela pa je treba vlo?it?

 

Okrog 2, ?e me moti? preve?. :D

Po novem letu naprej, moram predelat 2 komada, pol pa s5 montiramo. :danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.