Skoči na vsebino

Generalijeva reklama


Boss

Priporočeno sporočilo

Resno se spra?ujem a se Zav. Generali spet dela norca iz vseh ?e posebej iz ?ensk (blondink). Ta zadnja reklama, je milo re?eno obup, ki nosi zelo napa?no sporo?ilo.

 

Kot, da bi hoteli ljudem (?e posebej ?enskam) povedat, da sploh ni treba pazit, ko ima? zavarovan avto in da se lahko po mili volji zaletava?, zbija? kolesarje in se obna?a? blond do nezavesti. ?e tko je preve? sranja na cesti pol pa ?e take idiotske reklame pod vsako kritiko.

 

Me kr ma, da bi jih prijavil ogla?evalskem razsodi??u - sicer so pa to itak navajeni saj so stalno na tapeti tam

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nisem se vidu, smo brez TV zdej :D - you know what I like IT!!!!!!!!!!!!!!!!!

Samo A kanal za ligo prvakov gledam na navadno anteno :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nisem se vidu, smo brez TV zdej :D - you know what I like IT!!!!!!!!!!!!!!!!!

Samo A kanal za ligo prvakov gledam na navadno anteno :bravo:

 

http://www.youtube.com/watch?v=JSY977RaV2k

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja res je....ubij in walk away....sej bo lev?ek vse zrihtal....

 

Na zadnjem kadru pa isignia v to?i zgleda ko M6....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja res je....ubij in walk away....sej bo lev?ek vse zrihtal....

 

Na zadnjem kadru pa isignia v to?i zgleda ko M6....

 

mene pa spominja na Toyoto Avensis :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sem se tut zgrozila od reklami, ko sem jo prvi? vidla :( Ni se jim posre?il point...

Mi je pa najlep?a reklama tista od mercedesa z angel?ki. Kok sta face :D

 

Res,ta mali vse igra?e izpustijo iz rok,ko jo vidijo. :bravo:

Ta od generalija je pa res vija-to je anti reklama varne in normalne vo?nje. <_<

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res,ta mali vse igra?e izpustijo iz rok,ko jo vidijo. :bravo:

Ta od generalija je pa res vija-to je anti reklama varne in normalne vo?nje. <_<

 

ma hotl so povedat, da blond ?enska ni za volan, oz. umakni se ko sre?a? Anjo Toma?in :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss ti pa reeees ne mara? generalija aneda? :P

 

Mah nima veze zdej, ?e je to Generali, sej bi pizdil tud ?e bi bil Triglav al pa kdo drug, ker ta reklama pa? ne nosi pravega sporo?ila in na cestah se umira oni pa tkole zajebantsko tole na izi jemlejo - pol pa mlade frklce vozijo tko jebivetrsko v stilu, ?e je avto zavarovan se mi lohk jebe za previdnost. Jaz sem alergi?en na vsa reklamna sporo?ila kjer se delajo norca iz varnosti in pi?mevuhostvo reklamirajo kot nekaj pozitivnega v stilu se zgodi pa?, kaj moremo - va?no, da mamo zavarovan avto.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O?itno so se dr?ali osnovnega mota, da je ?lovek pozoren in si jo zapomni, vse ostalo ni va?no. :whatever:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.