Skoči na vsebino

Barva


_matey

Priporočeno sporočilo

Koliko pa stane barvanje celega avtomobila? Sicer mam mazdo 323f in je bele barve in sem jo spluliral in ?e sprednji konec je bil razbit tko da se vidi da je barva ob?isala in sprednji konec pa se sveti tko da razmi?ljam tudi jast o novi barvi oziroma saj o prebarvanju celega avtomobila v enako barvo!

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolko stane barva glih nevem vem pa da je rabi? okrog 2kg.To se vse da doma zrihtat :D malo eksperimentiranja pa to to :bravo: jaz jo bom doma ?trihal samo ?e nevem kdaj bo do tega pri?lo.Upam da ?im prej :D

Za tisto folijo pa ?e nisem sli?al samo po moje nevem kak dobro tudi nemore izpast.Ali pa tudi nevem nisem ?e vido tega ?zmeden?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolko stane barva glih nevem vem pa da je rabi? okrog 2kg.To se vse da doma zrihtat :D malo eksperimentiranja pa to to :bravo: jaz jo bom doma ?trihal samo ?e nevem kdaj bo do tega pri?lo.Upam da ?im prej :D

Za tisto folijo pa ?e nisem sli?al samo po moje nevem kak dobro tudi nemore izpast.Ali pa tudi nevem nisem ?e vido tega ?zmeden?

 

se opravi?ujem okrog 2l(ne 2kg)barve :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za tisto folijo pa ?e nisem sli?al samo po moje nevem kak dobro tudi nemore izpast.

 

Nasprotno, izpade odli?no. Na? sosed ima Toyoto Carino II oble?eno v perla belo in je fenomenalno za videt. Vsak misli, da je avto barvan, ker sveti se kot da bi bil v nulo spoliran.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nasprotno, izpade odli?no. Na? sosed ima Toyoto Carino II oble?eno v perla belo in je fenomenalno za videt. Vsak misli, da je avto barvan, ker sveti se kot da bi bil v nulo spoliran.

 

No pol pa ?e.Jaz ?e sicer nisem videl nobenega avta s to folijo polepljenega tako da nemorem nekaj trdit.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.