Skoči na vsebino

Tresenje


Priporočeno sporočilo

Lep pozdrav!

Danes zve?er ko sem se vra?al iz Nove Gorice proti Ajdov??ini se je avto za?el tresti! pri 100km/h sem se tudi jast tresel! vem le to da od 80km/h naprej se za?ne avto tresti! ali ve kdo kaj je narobe in ?e je kdo imel podoben rpimer?

Najlep?a hvala!

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je do 80Km/h vse ok, je lahko samo za centrirat gume, mo?no je pa tud da si vozu po snegu :P pa tega nisi vajen.... ?zmeden?

 

 

sem vozil po avtocesti in ni bilo snega! zimske gume sem menjal v torek in je vse OK delalo! danes ko sem se vra?al z gorice pa se je za?elo tresenje!

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sem vozil po avtocesti in ni bilo snega! zimske gume sem menjal v torek in je vse OK delalo! danes ko sem se vra?al z gorice pa se je za?elo tresenje!

 

Tresenje... kako zgleda to tresenje...a to se ?uti predusem na volanu? ?e ti trese volan, potem pejt na optiko verjetno bo to to.

Bo?tjan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ima? lite feltne al navadne!

Drga? ti bom pa zaupal nekaj ravnokar sva z Ajvarjem to te?avo odpravila enak probem s tresenjem

 

nabral se mu je sneg z notranje strani felten kar seveda to deluje kot ute?-zato trese!!!

 

Speri spraskaj (po ?elji) sneg iz felten pa more bit ok!

 

 

(seveda ni pa izklju?eno da se ti kera od centrirnih ute?i odlima ali pade stran) ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tresenje... kako zgleda to tresenje...a to se ?uti predusem na volanu? ?e ti trese volan, potem pejt na optiko verjetno bo to to.

 

 

ma tresenje ?utim po telesu! celo telo se mi trese! pa ?e armaturka in zadnja polica! in optika je bila narejena prej?en mesec in od tiskrat nisem nikamor primil nobene feltne...!

 

Ima? lite feltne al navadne!

Drga? ti bom pa zaupal nekaj ravnokar sva z Ajvarjem to te?avo odpravila enak probem s tresenjem

 

nabral se mu je sneg z notranje strani felten kar seveda to deluje kot ute?-zato trese!!!

 

Speri spraskaj (po ?elji) sneg iz felten pa more bit ok!

(seveda ni pa izklju?eno da se ti kera od centrirnih ute?i odlima ali pade stran) ;)

 

 

 

lite feltne mam! originalne od mazda na zimskih gumah! vse vijaka sem potisnil, pogledal sem ?e je kje videti da bi kak?na ute? odstopila ampak je te?ko razlo?iti ?e je ali ni odstopila!

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A pa si ziher, da nima kak?nega ledu na feltni. ?e ?e pere? avto, pa ta ne stoji ?isto na ravnem in voda ne odte?e iz feltne, le ta zmrzne pri minusu zuni in se ti naredi notri led pol pa trese kot pri norcih.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja je bil led kriv :angry2: ker v?eraj je pri nas ful sne?ilo pol je sneg zmrznil na notranji strani feltne! sem pred 30min z izvija?em pa kladivom spravil dol led z feltne! in ni? ve? ne trese :D:bravo: Hvala vsem za nasvete :D

 

sva ?e 2. :angry2:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kva mate to zaene feltne -js mam ogrevane in moram re?t da se obnese :jezicek::jezicek:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kva mate to zaene feltne -js mam ogrevane in moram re?t da se obnese :jezicek::jezicek:

 

Da nau tebe kdo speku !

 

Pejd se malo po 20 cm snega na celo furat pa bomo vidl komu gume ne tresejo.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja jast nimam avtomatckega ogrevanja feltn=) mam pa talno ogrevanje feltn=) hehe! seveda moram vklopiti centralno pa zapeljat avto v gara?o=) ma pri nas je bilo res kriza s tem snegom! spredaj ni bilo videti lu?i=) hehe! Vse lu?ke so mi gorele na armaturki :D ABS, TCS, zavore... :D pa? malo je treba iti se vozit po snegu=) vglavnem ta led mi je kmalu vse ?ivce po?rl! Nism vedel kaj je narobe in zakaj mi trese cel avtomobil!

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe=) s tem misli? "ozna?evanje terena"? :D

 

Jup, najcenej?a varianta :hohoho: Vem za sebe, samo temu sosedovemu psu ne moram dopovedat, da je treba po vseh ?tirih ozna?evat, ne pa nonstop eno in isto :hohoho:

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.