Skoči na vsebino

Automatically Boosts PC Performance


Don

Priporočeno sporočilo

?e prav razumem naj bi tale program po?istil register in s tem (malenkostno9 pospe?il sisitem.Ravno tako pa NAJ BI prepre?eval BSOD-je z stalnim nadzorom registra in odstranitvijo slabih vpisov v register.osebno menim, da je najbolj?a varianta FORMAT C: enkrat na leto pa je mir.Ali pa ?e se dovolj spozna? na delovanje registra, da ga ro?no popravi?. V vsakem primeru pa dvomim, da pride tu nevem kaka pohitritev sistema.Se pa pozna nalagalin ?as (ko vklopi? winse9 ali pa ko za?ene? program ali igro.Ne bo ti pa prineslo sedaj ve? framov nasekundo v igrah.za kaj takega rabi? bolj?o strojno opremo.

Henri Toivonen+Lancia delta S4=Dream team

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.liutilities.com/products/campai...edtest/sky/row/

 

Kot laik, prosim, ?e si lahko kdo vzame minutko in mi malo razlo?i zakaj se gre ... :)

 

Ve?ina teh "orodij" je bolj kot ne samo zaradi lep?ega. Pa? poi??e kak?ne stare klju?e, ki so jih deinstalirani programi "pozabili" pobrisati. ?e ma? res slab dan, ti lahko pobri?ejo tudi nekaj kar ?e rabi? in ti potem zna kak program jamrat.

Nekako nisem prista? teh one-click speed up program?kov. Raje preveri kaj vse se ti zalaufa ob zagonu ra?unalnika in nepotrebne stvari izklopi. To zna pri?parat par sekund pri nalaganju Winsov in pa kak?en MB RAM-a.

Druga?e pa, ko je ?e res kriza, postavi? ma?ino na novo pa bo spet nekaj cajta mir.

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja teh programov je malo morje. Sam sem probal ene dva za foro ampak kaj dosti se ne pozna. Isto na slu?benem PCju. ?e najve? se pozna, ?e v registru pogleda? kaj vse se ti zalaufa ob zagonu in vse izklopi?. Sam sem prista? tega, da se mi ob zagonu skoraj ni? ne zalaufa in posledi?no mi ne krdadejo sredstva. Zato, da se bo pa en program 2 sekundi prej zalaufal ne rabim imeti ves ?as imeti vse v ozadju pa, da mi ostalo dela pol po?asneje. :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zaj pa ?e ima kdo malo ?asa naj mi razlo?i kako ureja? prgrame kateri se naj ob vklopu zalaufajo?

 

poleg tega mi ve? no?e naenkrat zalauaft nekih programov Autocad ( legalen in registriran ) niti ne javi napake samo po urici se ni? ne zgodi.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.liutilities.com/products/campai...edtest/sky/row/

 

Kot laik, prosim, ?e si lahko kdo vzame minutko in mi malo razlo?i zakaj se gre ... :)

 

Za vse to obstaja freeware format c: v.1.2, ki se ga priporo?a 1x na leto :danzoman:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse se da na pe? zrihtat.

Format ni re?itev, je samo izhod v sili.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ak, da se zdele vklju?jo prista?i Applov in se vam za?nejo privo??ljivo re?ati :hohoho::hohoho: **

 

 

 

 

 

 

** da ne bo pomote - Mac userji sploh nikoli ne reinstalirajo sistema, pa ne zato ker jim ni treba, ampak zato ker na leto do dve itak kupijo novega. :jezicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mogo?e zgledajo MAC-i bol sexy a kaj zaboga ko ima povpre?ni sistem (glede na obi?ajne PCje) ubijalsko ceno.Bog ne daj, da grem sestavljat igralno postajo (quad grafi?ne, dual ali quad core proce, vsaj 4 giga rama, pa 1 KW napajalnik), ker bi za tak denar dobil ?e rabljeno mazdico :glare:

Henri Toivonen+Lancia delta S4=Dream team

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zaj pa ?e ima kdo malo ?asa naj mi razlo?i kako ureja? prgrame kateri se naj ob vklopu zalaufajo?

 

poleg tega mi ve? no?e naenkrat zalauaft nekih programov Autocad ( legalen in registriran ) niti ne javi napake samo po urici se ni? ne zgodi.

 

Vsem, ki ?elijo preveriti kaj se jim zalaufa ob zagonu ra?unalnika priporo?am uporabo programa Autoruns. Poleg pregleda omogo?a tudi vklop/izklop programov.

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To lahko spremeni? brez tega ali kateregakoli drugega programa, imajo winsi to ?e serijsko vgrajeno. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To lahko spremeni? brez tega ali kateregakoli drugega programa, imajo winsi to ?e serijsko vgrajeno. :D

 

Ja poznam tudi ta na?in, vendar je Autoruns bolj pregleden za uporabnika.

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja poznam tudi ta na?in, vendar je Autoruns bolj pregleden za uporabnika.

 

samo msconfig ali regedit nista uporabna...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To lahko spremeni? brez tega ali kateregakoli drugega programa, imajo winsi to ?e serijsko vgrajeno. :D

 

A obstaja enostaven na?in kako to pogledat?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mogo?e zgledajo MAC-i bol sexy a kaj zaboga ko ima povpre?ni sistem (glede na obi?ajne PCje) ubijalsko ceno.Bog ne daj, da grem sestavljat igralno postajo (quad grafi?ne, dual ali quad core proce, vsaj 4 giga rama, pa 1 KW napajalnik), ker bi za tak denar dobil ?e rabljeno mazdico :glare:

 

In kaj bo? pa ?pilal na taki konfiguraciji, ?e je mogo?e ?ele vsak deseti ?pil konvertiran za Maca. Aja sej res multiboot si nardi? pa winse in?talira?. Pol ma? pa res eno dra?jih igralnih konfiguracij za Win okolje :whatever:

 

 

 

 

A obstaja enostaven na?in kako to pogledat?

 

V run (za?eni) vpi?e? msconfig pa se odpre okno, kjer lahko nastavlja? marsikaj med drugim tudi zagonske programe.

 

Druga? se da pa precej name??enih zadev pobit kar direkt iz task managerja.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

samo msconfig ali regedit nista uporabna...

 

To ti pravi?, moja malenkost se dostikrat igra s tem in lahko mi verjame?, skoraj ni stvari ki je ne more? narest, je pa res da ni tako fancy kot nekateri programi, samo pa niso shareware al pa free.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ti pravi?, moja malenkost se dostikrat igra s tem in lahko mi verjame?, skoraj ni stvari ki je ne more? narest, je pa res da ni tako fancy kot nekateri programi, samo pa niso shareware al pa free.

 

To ima? prav, naredi? lahko vse. Ampak problem je, ?e kaj naredi? narobe. Ravno pred tem te "??itijo" razni programi, da ne pobri?e? ali izklopi? kaj pomembnega.

Pa ne govorim to zdaj zate, ampak na splo?no za ljudi, ki ?e vedo ne kaj je register.

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ima? prav, naredi? lahko vse. Ampak problem je, ?e kaj naredi? narobe. Ravno pred tem te "??itijo" razni programi, da ne pobri?e? ali izklopi? kaj pomembnega.

Pa ne govorim to zdaj zate, ampak na splo?no za ljudi, ki ?e vedo ne kaj je register.

 

To ma? pa prav.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ti pravi?, moja malenkost se dostikrat igra s tem in lahko mi verjame?, skoraj ni stvari ki je ne more? narest, je pa res da ni tako fancy kot nekateri programi, samo pa niso shareware al pa free.

 

ze sam selektivni start lahko dela probleme...winsi pa?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Taki programi za ?i??enje registrov lahko naredijo ve? ?kode, kot koristi (iz lastnih izku?enj :angry2: ) . Dobro je ob?asno narest kak?no ?i??enje diska , pa defragmentacijo in to je to. Ne priporo?am nalaganje raznorazne ?are samo z namenom preisku?anja. Vsak tak program nekaj 'pusti' za sabo, za ?i??enje takih smeti na koncu res preostane samo format. ?e dobro pozna? registre, se lahko kaj pe? pobri?e, za navadnega zemljana pa ta metoda ni priporo?ljiva. Za 'preisku?evalce ' je bolj priporo?ljiva varianta 'navidezni pc' in v njem izvajat poskuse.

V?eraj smo bili ?e pred propadom, jutri pa bomo naredili en velik korak naprej !
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.