Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

lojz men se pa tko lepo smeji ko berem tvoje ogromne poste!

 

In ne bo? vrjel nekako mi postaja? v?e? mislm da sm se zalubu vate :ljubezen:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lojz men se pa tko lepo smeji ko berem tvoje ogromne poste!

 

In ne bo? vrjel nekako mi postaja? v?e? mislm da sm se zalubu vate :ljubezen:

 

Hmmm, uklopko, zdej si me pa spravu v resno zadrego. Glede na to, da si ti uklopko, se kar malo bojim, da bi se ti rad name od zadaj prklopu. Dobro, da si me opozoru. Bom pa od zdaj naprej bolj previden in bom mojo perdo zarad varnosti bolj k steni in zidu obra?al.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ojaaaaaa kako si vedu. Drga? pa ti hoja ob steni ne pomaga ker je tudi od spredaj zakon!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej ti si se resno prilagodil svoji osnovni dejavnosti -priklaplanju spredaj in zadaj?

Porka du?, kolk vas je ?e.....uhhhh.....

 

 

?e ti popravic povem premalo :)

 

Je pa nekaj sj te je kr nekaj skup :ljubezen: A si kje na kakih zmenkarijah prijavlen ???

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ti popravic povem premalo :)

 

Je pa nekaj sj te je kr nekaj skup :ljubezen: A si kje na kakih zmenkarijah prijavlen ???

 

No ja, lepo da ma? ti mene rad, ampak mislim, da nis ti na tapravga naletu. ?e bi se ti slu?ajno posku?al name priklopit, bi se prav lahko zgodilo, da bi ti mene potem s svojim nosom na mojo pest udaru, pa s svojim trebuhom v moje koleno sunu, pa s svojim o?esom v moj komolec tre??u, in s svojimi zobmi v moj ?evelj ugriznu.

 

PS:A slu?ajno ti sabo nosi? kak?no torbico?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja, lepo da ma? ti mene rad, ampak mislim, da nis ti na tapravga naletu. ?e bi se ti slu?ajno posku?al name priklopit, bi se prav lahko zgodilo, da bi ti mene potem s svojim nosom na mojo pest udaru, pa s svojim trebuhom v moje koleno sunu, pa s svojim o?esom v moj komolec tre??u, in s svojimi zobmi v moj ?evelj ugriznu.

 

A ti to groz? mojemu najbolj?emu prijatelju? ?e bi ga poznal bi vedel, da je ful u redu fant. :ljubezen: Make love not war! :ljubezen:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja, lepo da ma? ti mene rad, ampak mislim, da nis ti na tapravga naletu. ?e bi se ti slu?ajno posku?al name priklopit, bi se prav lahko zgodilo, da bi ti mene potem s svojim nosom na mojo pest udaru, pa s svojim trebuhom v moje koleno sunu, pa s svojim o?esom v moj komolec tre??u, in s svojimi zobmi v moj ?evelj ugriznu.

 

Kaj to si imel za predigro preden bi zadel terno??

prjatu kako si poreden mene pa to vzburja za popizdit!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

oh symon hvala ti!

 

 

ja imam torbico in to od D&G pa velike son?ne ?pegle raje pra? kaj vse imam v njej??

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ?e dopolnu moj prej?nji post, kjer sem te vpra?al, ?e ti slu?ajno torbico nosi? sabo?

 

Lojz mogoce bos pocasi dojel da smo tukaj enotni - velikokrat.....uklopka pa pusti pri miru (no ja razen ce ne najdeta skupnega jezi?ka) Mi smo ga....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no no js mislim da nas je kar nekaj tukaj gor

 

Aja Lojz to je odgovor na tvoje pra?anje-in ?e se malo potrudi? mislim da bi se prav lepo znajdu v kakem grupi?u!!! Sploh pa ko bi imel tako nasilen pristop -ve? kva bi to bil u elementu lahka bi celo svoj zakon napisal!

 

 

Drga? pa Ally vse se da s tamponom edin s padalom ne smes sko?it-sj ve? lahka ponesre? napa?no vrvico potegne? :jezicek:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho::hohoho::hohoho:

 

?e bosta z Lojzom skakala v tandemu, glej da bo? ti vrvice vleku, k pozna? razliko :P

 

 

:bravo::ljubezen:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nop puter sj ve? man dela samo odvije? folijo prima za za?etnike ki se uvajajo v to!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nop puter sj ve? man dela samo odvije? folijo prima za za?etnike ki se uvajajo v to!

 

No saj tud ?e ne bo? imel torbice z margarino, bom jaz tebe vseeno prepoznal pravo?asno ?e na dale?, ker bodo okol tebe letale muhe drekobrbice. Muhe pa? zavohajo vsazga, ki drek me?a.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej golob?ka saj imata zasebna sporo?ila

 

Objavljena slika

 

a dej no dej si pa ?e lubosumen na Lojza sj bo samo za one night

 

Lojzzz kje si al si moral ?e z neta!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a dej no dej si pa ?e lubosumen na Lojza sj bo samo za one night

 

Lojzzz kje si al si moral ?e z neta!

 

Dvomim, da bo? zdr?al celo no?. Bo? moral prej krent na ORL nos popravt, pa k okulistu in zobozdravniku......aja, pa orehov?ek bo? moral prej spit, ker te bo trebuh bolel.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.