Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

noooo ?emu gro?nje bo ovadbica pala!!!

ne se razburjat ko pade? not se samo ?e preda? u?itkom!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa da ne bi slu?ajno komu padlo na pamet zdaj katero temo zaklepat, v kateri sodeluje na? Lojz,

ker jo bom lastnoklikno odklenil, samo da ne bo godrnjal, da se njegove teme zaklepajo... !

 

?eprav ste prekleto OFF TOPIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Objavljena slika

Objavljena slika

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nop ima? tako sladke objave da mi kar sline cedi?!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem pogruntal ja, da je malo pogret.

 

 

Ampak ko pa ti stisne? objavo me pa popolnoma razgreje in se za?nem enostavno topit!!

?e dolgo me ni nekdo tako mo?no pogrel kot ti!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa saj ti je povedal!

 

Ja da naj pol pe? hodimo, ko je led, si sploh predstavljate, kako bi bilo 20km hodit pe? v eno stran, to lahko sam Lojz in njegova pamet, kaj takega re?eta. :ouje:

 

Uhhh kolk pameti si stresu zdaj tle. Ti si gotovo ?upnik k si tolk pameten.To kar si ti naklofal tlele velja v normalnih razmerah in normalnih pogojih.

Ja, jaz bi ustavu sred ceste, ?e bi vidu, da je pred mano cesta ledena kot ?ajba. Pa ustavu bi tud, ?e bi vidu da je pred mano velika luknja na cesti, pa ustavu bi tud, ?e bi vidu, da je pred mano na cesti velika skala in podobno, mim katere se ne more peljat itd...Pa uklopu bi 4 ?migavce in ?e trikotnik postavu pol, ?e se ne bi imel kam umaknit. To so izredne razmere v katerih je treba tud kaj pameti nucat.

A ti pametnjakovi? bi pa kar ?ez drsali??e peljal, po omejitvah knede? Pa v jamo bi ti kar zapeljal, ?e bi bla na cest? In skalo bi ti kar odrinu s svojim madmaxmobilom?

Uh, take rabmo. Tvoja mama je gotovo ponosna na tvoje mo?gane.

Prilagojeni hitrosti se zato re?e prilagojena, ker mora bit prilagojena razmeram in stanju na cesti in tvojmu psihofizi?nemu stanju. Druga?e se taki hitrosti ne bi reklo prilagojena ampak obvezna.

Prav tako se tudi re?e ljudem, ki so zmo?ni sobivat v civiliziranem svetu, da so le ti prilagojeni. Ampak mi vidmo, da veliko ljudi ni prilagojenih, saj vozijo kar po svoje. Se pa? no?ejo/te prilagodit civilizaciji. In takim pravimo neprilagojenci.

Si zastopu?

Ja ?udno. Kam bo? pa pr?u po ?istem in debelem ledu? A ma? gosen?arja?

Velikokrat je bla ?e taka poledica po tleh in ?led, da se ni dalo niti do avta pe? prit. In pol bi ti po takem drsali??u kar z avtom plesal al kaj? Pa? po?aka? da cestarji posolijo in opravjo svoje delo, al pa to opravi? sam in ?ele potem gre? v slu?bo.

Madona, a ste tukaj res taka teleta, da vam to ni jasno?

 

Ja Lojzi pol pa re?em ?efom, da naj se nate obrnejo in mi opravi?ijo, ker me ni blo prej v slu?bo, to lahko izjavi samo nekdo, ki samo hodi v slu?bo pri?ge ra?unalnik, pi?e po forumih in ?e kje in ugasne ra?unalnik in gre domov. Jao Lojz pa kje ti ?ivi?, o?itno ?e vedno nekje dale? v komuniznu. :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom pr?u, ampak si bom za vsak slu?aj stol na rit prvezal, da me ne bi kdo od vas kje iznenadil.

 

ti kr mej stol na riti,pol jaz pridem na s svedrom v ti?u -bo vseskum mal bol svojevrsten feti?.

Lojz dobra ideja!! :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmmm takoj dans ga grem pra?at ?e ma kako obleko vi?ka :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 mesecev kasneje...

Kak?ne izku?nje imate s vinjetami ki se prodajajo na ?rno za cca 70?? Sicer imajo 2 napaki ki se vidita ?e jih primerja? z originalom... Jih je ?e kdo kupil?

 

To so bile menda vinjete namenjene za uni?enje,ampak je pri?lo do o?itnih zlorab in verjamem da bo ta afera v kratkem po tv :(

 

Meni jih je prijatelj ponujal za 50?,ampak vsak posrednik ki jih dobi vzame malo provizije tako jih potem nekateri kupijo po 70?-80?.... <_<

 

Bomo videli kaj se bo iz tega skuhalo in ?e bodo darsovi nadzorniki kaj bolj kontrolirali po avtocestah :policaj:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?ne izku?nje imate s vinjetami ki se prodajajo na ?rno za cca 70?? Sicer imajo 2 napaki ki se vidita ?e jih primerja? z originalom... Jih je ?e kdo kupil?

 

Evo jaz sem jo mel vceraj v rokah pa nove vinjete se vidu nisem pa me ni prepricala je nisem vzel! :ne vem:

 

Sem dal danes raj se zravem 20? pa se vozm brez skrbi! :bravo:

Ker kazni so kar velike pomoje se ne splaca za cirka 20? sreco izivat!

Aja men jo je prodaju za 75? eden iz nasga konca! Jih je mel se 8kom!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo jaz sem jo mel vceraj v rokah pa nove vinjete se vidu nisem pa me ni prepricala je nisem vzel! :ne vem:

 

Sem dal danes raj se zravem 20? pa se vozm brez skrbi! :bravo:

Ker kazni so kar velike pomoje se ne splaca za cirka 20? sreco izivat!

Aja men jo je prodaju za 75? eden iz nasga konca! Jih je mel se 8kom!

 

 

Kazni so menda 400? in potem mora? kupiti ?e novo je to 495? in ?e ?e pri?teje? za tisto ki si jo kupil na ?rno 70? je to 565? ?zmeden??zmeden? in to za ceste ki si v?asih ne zaslu?ijo ime cesta da kolon ne omenjam :blink::blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kazni so menda 400? in potem mora? kupiti ?e novo je to 495? in ?e ?e pri?teje? za tisto ki si jo kupil na ?rno 70? je to 565? ?zmeden??zmeden? in to za ceste ki si v?asih ne zaslu?ijo ime cesta da kolon ne omenjam :blink::blink:

 

np, s tem se ni za igrat, sicer je js itak nebom ubavu, ker se mi ne spla?a

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe...sem bil prej na pija?i in mi jo je ?e eden ponujal po 60 eur. Nekaj je govoril da jih je kao 40000 na trgu....samo mi je malo velika cifra, to je pol cela serija. Kak?ni pa sta ti dve napaki?? Verjetno so tako ali tako po cifrah ozna?ene in ?e te ustavijo in preverijo si gotov. En kolega mi je povedal da je vinjeto kupil na AMZS kjer je povedal ?e priimek in ime da so ga nekam vpisali...zanimivo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za 20? se ne spla?a celo leto v strahu vozit.

 

sam res, za kur?evih 20? so prpravljeni goljufat... pa kaj je s tem slovenskim folkom? o boh za 20? - ma sej ne morem verjet, pa tak te proda za 5? :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.