Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

sam res, za kur?evih 20? so prpravljeni goljufat... pa kaj je s tem slovenskim folkom? o boh za 20? - ma sej ne morem verjet, pa tak te proda za 5? :(

 

je mal huda ja, sam u bistvu, ?e tak pogleda?, ?e bi bil na njegovem mestu bi verjetn tut hotu ?im bolj zaslu?it :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

eh.. jebi ga... sem odkartal tistih 95? pa fertik...

 

danes v 4 minutah odstranil 2 vinjeti in nalepil eno ;)

 

za odstranjevanje sem uporabil ?isto navadno ?iletko:

 

Objavljena slika

 

seveda sem si na hitro naredil ro?aj, da si ne bi porezal vseh prstov :P

gre pa tudi s klasi?nim brivnikom, s katerim se uporabljajo ?iletke na sliki ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe...sem bil prej na pija?i in mi jo je ?e eden ponujal po 60 eur. Nekaj je govoril da jih je kao 40000 na trgu....samo mi je malo velika cifra, to je pol cela serija. Kak?ni pa sta ti dve napaki?? Verjetno so tako ali tako po cifrah ozna?ene in ?e te ustavijo in preverijo si gotov. En kolega mi je povedal da je vinjeto kupil na AMZS kjer je povedal ?e priimek in ime da so ga nekam vpisali...zanimivo.

 

 

Kolikor sem jaz opazil so tiste serijske ?tevilke bolj tanj?e napisane kot pa tiste na originalu in na tistem srebrnem krogcu ki je na vinjeti so na originalu lepo napisano dars,na ponaredku so pa beseda dars kar malo nametane <_<:( in tudi za kak?en odtenek so original temnej?e,ampak res samo za mali odtenek :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pa v letu in pol kokr cajta mamo vinjete niso niti enkat ustavli, pa? pa samo od dale? opazval al mam nalepko al ne, tko da bi lohk po tej logiki tut slikco Barbapape al pa ?ivotinjsko carstvo (kak?no modro ribo) gor nalimu, pa neb troleki porajtal razlike! :danzoman::P

 

Je pa mo?no, da bo letos bolj poostreno! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je pa sme?n, d bojo prihajajo?o soboto baje samo opozarjal in naknadno prodajal, po potrebi! <_<

 

Bl bi mi blo logi?no dans in pa ju3 recimo, ko marsikdo ?e pozabi, da je nima itd. :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je pa sme?n, d bojo prihajajo?o soboto baje samo opozarjal in naknadno prodajal, po potrebi! <_<

 

Bl bi mi blo logi?no dans in pa ju3 recimo, ko marsikdo ?e pozabi, da je nima itd. :blush:

 

 

Se strinjam. to je nor?evanje iz vseh tistih ki so jo kupli pravo?asno.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ne zagovorjam kontrolorjev ampak vseeno se s tem izognejo neumnim izgovorom in prerekanjem tipa da je pozabil, al pa da gre glihkar kupit, da je vinjet zmanjkalo in podobna sranja. Tako so jim dal en teden ?asa z opozarjanjem in potem na ostro brez izgovorov saj jim Darsovec lahko samo nazaj zabije, da je mel ?e ve? kot en teden ?asa od obvezne uporabe in da izgovorov ni ve?.

 

Zaslu?li bodo pa isto in s tem bodo samo posku?ali dokazat, da jim ni do kaznovanja ampak le do zagotavljanja obvezne uporabe vinjet na AC-jih.

 

Men se zdi pametna odlo?itev, ?eprav iz na?ega stali??a nefer do vseh, ki smo pravo?asno kupili vinjeto, da nekoga takole uj?kajo. Samo mi gledamo iz na?ega zornega kota, kjer ne vidimo s kak?nimi pacienti se na cesti ubadajo darsovi nadzorniki. To je ziher slu?ba, ki jo vsaj polovica ljudi sploh ne more opravljat, ker bi se jim zme?alo od konstantnega konfliktnega soo?anja s kreteni vseh mogo?ih kalibrov.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja Boss, pa ?e kak razka?en Rumun, zna ma?eto vn potegnt za uvod v pogajanja itd.! :glare::rolleyes:

 

Nato vrli nadzornik uporabi ultimativno oro?je in ga s sprejem po?prica... wiiii ... Romun se pa zadere - thank you, you're a really pal helping me clean my sinuses :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam sem imel 2 stari vinjeti gor, lansko celoletno in tisto sploh prvo, oran?no, ki je veljala prve pol leta po uvedbi vinjet.

 

Avto sem najprej ogrel, no laufal je, ko sem kidal sneg okol, tako da je bilo v kabini ?e kar vro?e, ko sem se spravil na vinjeti.

 

Z eno posebno visokotehnolo?ko zadevo za 1 ? z britvico :ph34r: sem jih dol praskal, polletna, ki je bila na ?ipi ?e leto in pol, je ?la dosti la?je dol. Skoraj v enem kosu.

 

Lanska celoletna vinjeta je pa ?la na prafaktorje, je iz ob?utno tanj?ega materiala :angry2:

 

Me prav zanima, kako zani? je ?ele leto?nja in kako se bom jebal pri odstranjevanju naslednje leto :glare:

 

Aja, avto imam parkiran zunaj.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he jaz isto.Ne vem,kako nekaterim uspe to v petih minutah? :whatever:

 

Midva s punco mava tudi zunaj avte, pa kar tko ni hotla it dol, potem pa sem vzel podalj?ek+fen ter pofenal z neposredne bli?ine, potem ko je blo steklo ?e vro?e sem pa s strgalko za led (z mo?nim pritiskom) po?as dol potegnil, na koncu pa sam pobrisal lepilo.. vse skup je blo fertik v 5 min. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.