Skoči na vsebino

Nakup Mazde


SeekK

Priporočeno sporočilo

Po dopustu se zopet ogla?am.

 

O?itno je bila vmes Davidova trojka prodana, samo nisem bil kupec.

 

Me pa zanima kak?na so mnenja o 6ki z 1.8 bencinskim motorjem? Kako je tukaj pri vzdr?evanju? Kak?na je dejanska poraba? ?e vedno smo pri letnikih okoli 2005.

 

Nepremi?nina.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 61
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Aja to je tudi mo?no? Tega pa nisem vedel :)

 

 

?e bo? potreboval, ti po?ljem ?tevilko od Daniela (Direktor sektorja rabljenih vozil) pa se lahko dogovori? tudi za bolj?o ceno.

 

LP DAvid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nepremi?nina.

 

No ja, ni glih formula, sam neprimi?nina pa tudi ni :glare: V glavnem, jaz imam dosti kombinirane porabe in se mi gliblje okrog 8l +- 0,2l.

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja, ni glih formula, sam neprimi?nina pa tudi ni :glare: V glavnem, jaz imam dosti kombinirane porabe in se mi gliblje okrog 8l +- 0,2l.

 

Potem imam js celih 0.3l ve?jo povpre?no od tvoje najvi?je porabe, pa je kar nekaj ccm ve?.

Pa? da je nepremi?nina sem napisal iz svojih izku?enj, to je ravno dost da se normalno pelje?, za kako pospe?evanje in prehitevanje pa manjka pod pokrovom, pa tudi ?e se pomatra? sicer gre, samo gre pa tudi poraba takoj na 9-10 l/100km <_< , je pa en plus, registracija je ?e ugodna razred do 100 kW. :danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potem imam js celih 0.3l ve?jo povpre?no od tvoje najvi?je porabe, pa je kar nekaj ccm ve?.

Pa? da je nepremi?nina sem napisal iz svojih izku?enj, to je ravno dost da se normalno pelje?, za kako pospe?evanje in prehitevanje pa manjka pod pokrovom, pa tudi ?e se pomatra? sicer gre, samo gre pa tudi poraba takoj na 9-10 l/100km <_< , je pa en plus, registracija je ?e ugodna razred do 100 kW. :danzoman:

 

Ta poraba, o kateri govori?, je z LPG-jem ali brez?

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta poraba, o kateri govori?, je z LPG-jem ali brez?

 

Brez LPG.

Samo na LPG pa j tam do 9.6 l/100km.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3544211&show=1

 

Tole je verjetno ravno pred velikim servisom a? Vsaj glede na kilometre in ceno.

 

Tole je CE oprema plus dodatno avtomatska klima? Ni mi ?isto jasno ve?...a niso ble CE v osnovi z ro?no klimatsko? 12 airbagov?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3544211&show=1

 

Tole je verjetno ravno pred velikim servisom a? Vsaj glede na kilometre in ceno.

 

Tole je CE oprema plus dodatno avtomatska klima? Ni mi ?isto jasno ve?...a niso ble CE v osnovi z ro?no klimatsko? 12 airbagov?

 

brez klime!!!!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3544211&show=1

 

Tole je verjetno ravno pred velikim servisom a? Vsaj glede na kilometre in ceno.

 

Tole je CE oprema plus dodatno avtomatska klima? Ni mi ?isto jasno ve?...a niso ble CE v osnovi z ro?no klimatsko? 12 airbagov?

 

Ta v oglasu IMA AVTOMATSKO KLIMO !

 

Pa spe?l opremo ima, nastavljive sede?e. :jupiii:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je CE oprema plus dodatno avtomatska klima? Ni mi ?isto jasno ve?...a niso ble CE v osnovi z ro?no klimatsko? 12 airbagov?

 

Bi rekel, da je tole TE oprema (avtomatska klima, tempomat..).

12 airbag-ov? Morda so pa ?e uporabljeni in jih je razneslo na pol?

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo res,kaj vse folk sklamfa skupaj pri prodaji avta.Samo,da izgleda ?im ve? robe noter. :whatever:

 

He, he.. ja (kot se je tudi ?e YavarYe miljonkrat prito?eval nad takimi oglasi) potem pa pride ven da ima:

- avtoradio in potem ?e enega

- avtoradio / CD (verjetno je ta kje zadaj za zadnje potnike),

- elektri?ni pomik stekel

- el. pomik prednjih in zadnjih stekel (a zgornja to?ka je mi?ljena za vetrobransko steklo?)

- centralno zaklepanje (verjetno je to mi?ljeno, da lahko tudi brez daljinca s klju?em odklene?)

- centr.zaklep. z dalj. upravljanjem

- avtotelefon ?????

- komfortni sede?i (ja res, blazno komfortni)

- nastavljiv sede? (uuuuuu, hudo)

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He, he.. ja (kot se je tudi ?e YavarYe miljonkrat prito?eval nad takimi oglasi) potem pa pride ven da ima:

- avtoradio in potem ?e enega

- avtoradio / CD (verjetno je ta kje zadaj za zadnje potnike),

- elektri?ni pomik stekel

- el. pomik prednjih in zadnjih stekel (a zgornja to?ka je mi?ljena za vetrobransko steklo?)

- centralno zaklepanje (verjetno je to mi?ljeno, da lahko tudi brez daljinca s klju?em odklene?)

- centr.zaklep. z dalj. upravljanjem

- avtotelefon ?????

- komfortni sede?i (ja res, blazno komfortni)

- nastavljiv sede? (uuuuuu, hudo)

 

Hvala bogu nisem samo js "?uden". :punk:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e eno vpra?anje! Mater jst bom prej doktoriral predno bom avto kupil.

 

Kaj ima mazda 3 spredaj pod/za lu?jo zaen ra?unalnik, ki je noro drag? Mi zna kdo povedat? Oziroma ?e je to res da ima..

 

1.6 dizel, ?e to kaj pomaga..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne ksenon ni..

 

Kaj pa globlje notr?

 

motorcek za luci? Mal povej kaj gor pise...:):unsure:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nevem, samo mi je prodajalec povedal da je bilo to menjano...

 

Ma en soliden dizel na prvo oko, samo je bil ruknjen spredaj pri levi lu?i in je bil menjan ta ra?unalnik. Nevem pa to?no kaj. No vsaj prodajalec je bil iskren glede tega da je bil ruknjen. Je bilo pa to dve leti nazaj, torej on ga je potem ?e dve leti uporabljal.

 

Mal sem ?e naveli?an, nisem mislil da je to mogo?e ko se avto kupuje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3554118&show=1

 

Kdo tole pozna mogo?e? Glede na to da je mal po?timana. Sicer se mi srebrna ogledala ne dopadejo ravno najbolj, samo ok.

 

ne poznam ampak izgleda pimpana.....tudi sipe so videti dodatno temnene - taki ljudje radi pimpajo vse mogo?e, dobro preglej - tudi homologacije..

le?e ima tudi primerne za xenonke, poglej da se tam ni kaj predelano :)

 

ne vem jaz to?no samo 1.6 TE mislim da ni mela meglenk :ne vem:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

TE v originalu ni imela meglenk... imam pa tudi pomislek da ta avto ni slovenskega porekla... namre?... cena je prenizka in vinjete lanske nima gor...

 

 

Rahlo sem v dvomih.... :ne vem:

 

 

LP David

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....   in še en podatek 🤣, vozil sem tudi Hondo 2.4 z 190km (torej enako kot mazda 2.5) in ni nek presežek proti 2.0, ter začuda tudi hondo 2.0 dizel 140km/150km (kar je enako mazdi dizl 150km) in če bi izbiral med vsemi motorji je dizl se najboljsi in najbolj prijeten za vozit...heh, samo izbral bi Hondinega dizla in ne Mazdinega (zal so pa že v letih...)...
    • Da ne omenjamo lastnikov Škodilakov.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.