Skoči na vsebino

Mazda 6 CD125


LabiGT

Priporočeno sporočilo

Danes sem peljal mazdo 6 CD125 TE z navigacijo (kar kul mi je ta touch screen pa se ni tok drag, cca.600 eur)

 

Vtis: motor je res miren in se ga nc ne slis. Vlece isto kot moja s to razliko da se ne cut "turbo luknje"

Drugace me pa se vedno moti trdota, avto motece poskakuje kot da je kaksna Mazda 2 GTI, not kul za dolge avtocestne voznje, drugace pa me ne moti kako pobira luknje

 

Drugo pa bolj ali manj mazda kot mazda...

 

 

Video sekcija:

 

Moja Mazda 6 CD120 pri 230.000km

(nisem startal in 0, ker nocem prevec matrat sklopke)

 

Mazda 6 Sport CD125 TE

 

 

Tole je pa sramota za tako firmo kot je mazda, poglejte spelling za volan (rice not lice! :D )

Objavljena slika

 

Primoz z game je tole naredil: (instaliral, se mi zdi navigon, tako navigacijo sem imel v sluzbenem avtu v nemciji in je bla odkrito receno zanic....velik se je zastekala, ko je delala je delala zelo dobro in hitro, boljs kot garmin ampak velik casa pa freeze in "ctrl+alt+del")

 

Evo slika navigacije:

Objavljena slika

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 51
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vem, da nisi ljubitelj C znamke, vendar ?e se ho?e? dobro in udobno voziti na dolge relacije za pravi denar, si pogledaj TOLE

 

Za 22.000? dobi? dejansko skoraj nov avtomobil, sa katerim bo? brez te?av naredil 250.000km in ko bo? po prevo?enih 1000km prispel na destinacijo, bo? spo?it. Pa ?e odli?en servis ima? v Grosupljem.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sirius a tele na servisu poznas?

ker pri mazdi je najvecji plus ravno servis in to, da jih poznam...

 

bom sel se citroena probat

(tko al tko je v planu se en avto, rabljen, ki bo bolj za uzivanje :) )

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

labi kdo pa to montira oz. kdo jih prodaja?glede citroena..ko sem js kupoval avto je tudi citroen C5 glih vn prsu pa sem ga mal probal in se pozanimal.

 

Moje ugotovitve:

 

- je avto za starejso populacijo.

- avto sploh ne zgleda sporten.

- prevelik avto z premajhnim motorjem(za 2.0 hdi).

-udobje pa je kot da si v airbus.fenomenalno.

 

ceprav pa tudi z mazdo nisem prov nc zmatran pa ceprav jih prevozim 1100km z enim postankom in to da tankam pojem snicl,popijem kava pa 1 cik potem pa gasa do cilja..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sirius a tele na servisu poznas?

ker pri mazdi je najvecji plus ravno servis in to, da jih poznam...

 

bom sel se citroena probat

(tko al tko je v planu se en avto, rabljen, ki bo bolj za uzivanje :) )

 

Da, poznam ?e ve? kot 20 let. Glede strokovnosti nimam nobenih pripomb, ?e ve? same pohvale. Nekoliko bolj je ?teka prevzem avtomobila in izdaja ra?una, imajo pa? gu?vo. ?e vleti? nenapovedano z napako, ki jo je potrebno takoj odpraviti mora? pa? ?ahkati, da se sprosti mehanik.

 

Za tega, ki sem ti dal link je potrebno iti v Koper. Tam imajo ve? teh slu?benih avtomobilov, ki jih po enem letu prodajajo. Za kon?no ceno se lahko ?e pogaja?. ?e bo? v ponedeljek, ali torek v KP me lahko pokli?e?. Sem na tistem koncu pa lahko greva na kako kavo. Moj mob ima? na bondovi strani.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sirius a tele na servisu poznas?

ker pri mazdi je najvecji plus ravno servis in to, da jih poznam...

 

bom sel se citroena probat

(tko al tko je v planu se en avto, rabljen, ki bo bolj za uzivanje :) )

 

jaz sem hodil gledat... vozil nisem... avto je lep, izdelava zelo solidna in kvaliteta materialov na nivoju...

 

cena je glede na opremo, ki jo ponuja spodobna...

 

najve?ji problem jaz vidim v fiksnem sredinskem delu pri volanu... meni ne sede... se pa verjetno navadi?...

 

druga?e citroenov ne poznam, razen, da ga imajo/so imeli trije znanci, ki niso zadovoljni... en ga je 1,5 let starega peljal nazaj( prvo serijo C5) in vzel rabljeno vozilo druge znamke

 

novi C5 je pa na zunaj ZELO v?e?en avto.. :bravo:

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem hodil gledat... vozil nisem... avto je lep, izdelava zelo solidna in kvaliteta materialov na nivoju...

 

cena je glede na opremo, ki jo ponuja spodobna...

 

najve?ji problem jaz vidim v fiksnem sredinskem delu pri volanu... meni ne sede... se pa verjetno navadi?...

 

druga?e citroenov ne poznam, razen, da ga imajo/so imeli trije znanci, ki niso zadovoljni... en ga je 1,5 let starega peljal nazaj( prvo serijo C5) in vzel rabljeno vozilo druge znamke

 

novi C5 je pa na zunaj ZELO v?e?en avto.. :bravo:

 

Meni je karavan tudi od zunaj ?e kar v?e?.Noter ne.Imel pa ga ne bi...nobenega francoza ve?. ;)

 

Res naj delajo raje parfume.Pa modo...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naslednjo nedeljo gremo v Hannover na CeBIT in dobimo Citroen C5 Tourer (karavan) pa bom potem lahko povedal kaj iz prve roke glede tega :) ...

 

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem peljal mazdo 6 CD125 TE z navigacijo (kar kul mi je ta touch screen pa se ni tok drag, cca.600 eur)

 

Vtis: motor je res miren in se ga nc ne slis. Vlece isto kot moja s to razliko da se ne cut "turbo luknje"

Drugace me pa se vedno moti trdota, avto motece poskakuje kot da je kaksna Mazda 2 GTI, not kul za dolge avtocestne voznje, drugace pa me ne moti kako pobira luknje

 

Drugo pa bolj ali manj mazda kot mazda...

Video sekcija:

 

Moja Mazda 6 CD120 pri 230.000km

(nisem startal in 0, ker nocem prevec matrat sklopke)

 

Mazda 6 Sport CD125 TE

Tole je pa sramota za tako firmo kot je mazda, poglejte spelling za volan (rice not lice! :D )

Objavljena slika

 

Primoz z game je tole naredil: (instaliral, se mi zdi navigon, tako navigacijo sem imel v sluzbenem avtu v nemciji in je bla odkrito receno zanic....velik se je zastekala, ko je delala je delala zelo dobro in hitro, boljs kot garmin ampak velik casa pa freeze in "ctrl+alt+del")

 

Evo slika navigacije:

Objavljena slika

 

 

Labi a je to Igo8 ali tom tom karte ali kej drugega?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labi a je to Igo8 ali tom tom karte ali kej drugega?

 

Saj mislim da je napisal v prvem postu da je to Navigon navigacija. So pa karte iste kot za iGo, ker je tudi vmesnik zelo podoben iGo-juvemu. ?e se motim me bo pa Labi popravil.

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj mislim da je napisal v prvem postu da je to Navigon navigacija. So pa karte iste kot za iGo, ker je tudi vmesnik zelo podoben iGo-juvemu. ?e se motim me bo pa Labi popravil.

 

Je Igo 8.

Sem jo jaz zrihtal Primo?u.

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a zna kdo povedat zakaj ima nova mazda6 teoreticno slabso prednjo premo kot stara?

(prej je imela dvojna trikotna vodila (kot F1 :P ), zdaj je samo ena)

 

mogoce manjsa teza spredaj ali pa varcevanje z materiali (mondeo ma podobno) ali kaj tretjega??

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa misli?, da res rabi dvojna vodila sploh glede na to ker ni high performance avto. Mrbit so pa ravno s tem re?ili problem, da je prej?nja generacija imela problem, da je volan vleklo v levo ali desno, pri novi pa tegaskoraj ni zaznati in avto zelo lepo dr?i smer tudi na ?irokih gumah.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne vem, ce ma veze z volanom, ker glih dvojna vodila so manj stresna za volan...taka podvozja imajo alfe (147, 156, 159)

 

 

mogoce, ker vec stane in za normalno voznjo ni razlike, so dali navadno... :unsure: :ne vem:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a zna kdo povedat zakaj ima nova mazda6 teoreticno slabso prednjo premo kot stara?

(prej je imela dvojna trikotna vodila (kot F1 :P ), zdaj je samo ena)

 

mogoce manjsa teza spredaj ali pa varcevanje z materiali (mondeo ma podobno) ali kaj tretjega??

 

Malo te bom popravil stara NIMA dvojnih trikotnih vodil, ampak ima dve spodnji lo?eni vodili-roke, zgoraj pa je isto kot pri novi.

Nova pa ima dvojn trikotna vodila spodaj in zgoraj.

Recimo Xedos ima spodaj trikotno vodilo, zgoraj pa amortizer, pa je bilo veliko udobnej?e kot pa pri M6, je pa nekaj res, je pa vse veliko bolj obremenjeno pri trikotnih vodilih kot pa pri stari M6 ki ima dve roki. :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no pri novi nisem videl kako je (nisem pogledal noter) pac samo tehnicne podatke in tam pise:

Spredaj: posamiãni obesi, visoko name‰ãeno spodnje

trikotno vodilo, zgornje preãno vodilo z blaÏilnikom mase,

vzmetne noge z dvocevnimi blaÏilniki, preãni stabilizator.

 

 

dva A-ja (trikotnika) double wishbone ima pa stara, spodaj enga in zgoraj enga

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.