Skoči na vsebino

Zavorna teko?ina


Priporočeno sporočilo

Sicer ne vem glede tvojega pra?anja, ampak ve?inoma vozil imajo DOT 3 in sm prepri?an da imajo vse mazde :D bi te pa opozoril na eno!

Glede dolivanja,preden bo? dolival teko?ino preveri stanje plo??ic,ker ko se plo??ice obrablajo nivo teko?ine pada,in veliko ljudi enostavno nalije spet do max.

Ko pa za?ne ru?it,se pravi pride ?as menjavo plo??ic,in ko zavorne ?eljusti raztegne? v prvotni polo?aj,kar na 1x postane posodica napolnena do zama?ka le zakaj??? :ne vem: Zato ker pred dolitjem ni opazil da ima plo??ice ?e zrabljene :)

 

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

... in pol ti brli rde?a lu?ka za bremze na armaturki pa nima? pojma zakaj... dokler ne pogrunta?, da preve? olja v posodici zaliva kontakte plovca in zaradi prevodnosti olja rahlo gori lu?ka na armaturki... zgubu si pa par ur?asa zaradi tuhtanja kaj je narobe :harhar:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e da? noter dot4 ali pa dot5 ni ni? narobe, samo da ni dot 2.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kolikor je meni znano ni pametno me?ati te DOT-e med sabo ?e je not naj bo vsa teko?ina enaka ne pa me?anica 2h :ne vem:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kolikor je meni znano ni pametno me?ati te DOT-e med sabo ?e je not naj bo vsa teko?ina enaka ne pa me?anica 2h :ne vem:

 

?e doda? dva zama?ka druga?ne DOT ne vem,kaj bi lahko ?kodovalo.Vsekakor je bolj?e,kot imeti not staro zavorno teko?ino v kateri je prisotna voda. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e doda? dva zama?ka druga?ne DOT ne vem,kaj bi lahko ?kodovalo.Vsekakor je bolj?e,kot imeti not staro zavorno teko?ino v kateri je prisotna voda. ;)

 

Vi?ji ali enak standard je OK - ostalo je ?it.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na koliko kilometrov se menja zavorno, mislim da me tole ?aka na servisu. ?e je full vode na cesti (npr. sploh na relacijah na avtocesti) in potem ?elim zabremzati je pedalo kar trdo oz. je potrebno res mo?neje pritisniti. Ne vem no, ob de?evnih dnevih se mi to pojavlja, tudi par dni nazaj se mi je pa je bil avto na de?ju potem v gara?i in ?ez 8 ur tr?e pedalo in slab?e zavira...po kilometru pa je spet ok. Res pa da moram plo??ice ?e pregledati, ?eprav nazadnje ko sem jih je bilo ?e vse ok. Avto ima 50.000km.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mokri diski pa ima? prvih par desetink sekunde da ne bremza in bolj prtisne? pol pa plo??ice zdrsajo vodo dol pa fejst prime. Zato ma? ob?utek, da je pedal trd, ker ne zavira takoj, ko bi ?elu.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mokri diski pa ima? prvih par desetink sekunde da ne bremza in bolj prtisne? pol pa plo??ice zdrsajo vodo dol pa fejst prime. Zato ma? ob?utek, da je pedal trd, ker ne zavira takoj, ko bi ?elu.

 

vceraj sem pral avto z voskom, in to se mi je zgodil ko sem skocil nazaj na glavno....polno adrenalina :D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozimi pa se ti ?e zaradi vla?nosti zraka naredi na disku tanka sled ledu, ki ti deluje kot da nebi imel bremz. Zato je treba vsaj dva krat zabremzat, da disk tolko segreje?, da se led stopi.

 

Za umret, to se zgodi samo ?e je avto prkiran.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja pri parkiranem avtu, med vo?njo se ?e mi to ni zgodilo.

 

Led na diskih pa to sem imel v mislih.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.