Skoči na vsebino

MX-5 tuning


Symon

Priporočeno sporočilo

Tale znamka je ?e lep ?as znana med Peugeotovci (kolektorji) Zdaj sem pa po naklu?ju opazil, da delajo tudi kolektorje in celoten sistem za MX-5

?235.00

"Roestvrij staal (INOX T304) spruitstuk voor MAZDA MX5 10 jaar garantie" ?zmeden?B)

Objavljena slika

 

RVS DUBBELE SPORTUITLAAT MAZDA MX5 1.6 NA ?335.00

(pa sem prepri?an, da bi pasalo tudi na kak?no drugo ne le 1,6)

Objavljena slika

 

Poleg tega imajo tudi coiloverje za MX-5 za 318?. Kolikor gledam imajo BMWja?i in VWjevci po svetu zelo dobre izku?nje (sem iskal ocene ostalih ljudi ker so zdajle na trg dali coiloverje za Cliota, ki jih imam sicer ?e doma). Ve?ina re?e "za tak denar bodo spustili, so za en k***c itd" ampak v resnici je pa tako, da so vsi manj znani coiloverji med 200 in 500? narejeni po istem kopitu ali pa celo v isti firmi tako, da je razlika samo v na?ih denarnicah... In vsi, ki jih imajo pravijo, da so primerljivi ali bolj?i kot FK ali V-MAXX. Poleg tega imajo 2 leti garancije ter T?V kar tudi ni kar tako, za spremembo od ostalih v tem cenovnem rangu. ?e pa po dveh letih spustijo pa pljune? ?e 200?, jih da? obnoviti in str?ati/zmeh?ati popolnoma po svoji ?elji pri kakemu Amortizerju nakar dobi? itak njegovo garancijo, po vi?ini nastavljive amortizerje s trdoto kakr?no si si ?elel.

 

Objavljena slika

 

 

?e bom pa ?e kak?en ugoden in zanimiv kos za MX-5 na?el pa objavim tu. B) Enej ti pa pejt ?raufat. :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Zdravo !

.......sem bil malo odsoten, pa z zamudo dodajam

?e tole, ?e je spolh ?e aktualno:

Meni je za 1,6 NA komplet "super" rore naredil deVito.

Kolektor je na slikci.

?al pa NI homologacije !

 

Kaka pa je cena pri DeVitu?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kdo pa se bo zapi?il glih v kolektorje :P

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja saj kolektorji pa res ne rabijo biti homologirani saj ni nobene ?tevilke gor. Va?ni so katalizator in lonci.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.