Skoči na vsebino

KAM LETOS NA MORJE? :)


tomblaster

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 121
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Valda nebi ?el z zimskimi na morje zato sem danes zamenjal gume. Pa z bicikla sem ostrgal tistih nekaj cm blata da je lahko dobil domovinsko pravico v prtlja?niku. Jutri pa proti lipoj njihovoj - cilj je en teden Kor?ule. Je bila te?ava najti hotel, ki je ?e odprt.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Predstavljajte si tiste ki so vnaprej pla?ali kri?arjenje gr?ija pa dol djerba in do tur?ije....

slalom med letalonosilkam

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Hojla,

 

ali kdo pozna manj?e mesto na severu Dalmacije, Rogoznica, k ise nahaja med Primo?tenom in ?ibenikom. ?elja je primernost za mlade dru?ine, pe??ena pla?a (ne mivka) in skratka tak?na scena, da avto lahko 14 dni stoji.

 

Po slikah in apartmajih sode? je lokacija zelo zanimiva, seveda pa bi se prilegla kak izku?nja kolega foruma?a....

 

Lepa hvala in lp.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hojla,

 

ali kdo pozna manj?e mesto na severu Dalmacije, Rogoznica, k ise nahaja med Primo?tenom in ?ibenikom. ?elja je primernost za mlade dru?ine, pe??ena pla?a (ne mivka) in skratka tak?na scena, da avto lahko 14 dni stoji.

 

Po slikah in apartmajih sode? je lokacija zelo zanimiva, seveda pa bi se prilegla kak izku?nja kolega foruma?a....

 

Lepa hvala in lp.

 

Sem spal tam pri sorodnikih ene dve no?i in se mi zdi kar primerno za dru?ine, gremo pa letos blizu na ?iovo, kjer naj bi bilo ?e lep?e :ne vem:

 

Bomo videli.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem spal tam pri sorodnikih ene dve no?i in se mi zdi kar primerno za dru?ine, gremo pa letos blizu na ?iovo, kjer naj bi bilo ?e lep?e :ne vem:

 

Bomo videli.

 

bil na ?iovo - dokaj pust oto?ek, ampak ima? Trogir in Split na roki za vse ostalo. Vozila pa sva se povsem na vzhod - s pogledom na split, tam je bilo ?isto frej in sva letala okol ko adam i eva...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bil na ?iovo - dokaj pust oto?ek, ampak ima? Trogir in Split na roki za vse ostalo. Vozila pa sva se povsem na vzhod - s pogledom na split, tam je bilo ?isto frej in sva letala okol ko adam i eva...:)

 

Hja pol je ?amatz must be := ) kar pa nimamo.....

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hojla,

 

ali kdo pozna manj?e mesto na severu Dalmacije, Rogoznica, k ise nahaja med Primo?tenom in ?ibenikom. ?elja je primernost za mlade dru?ine, pe??ena pla?a (ne mivka) in skratka tak?na scena, da avto lahko 14 dni stoji.

 

Po slikah in apartmajih sode? je lokacija zelo zanimiva, seveda pa bi se prilegla kak izku?nja kolega foruma?a....

 

Lepa hvala in lp.

 

Mi smo bili ene par let nazaj za prvega maja. Pa se mi ne zdi ravno primerno za mlade dru?ine. Avto v principu lahko stoji, ker se da tam dost okol pe? hodit, ampak postane po 2eh dneh rahlo dolgo?asno. Pla?e mislm da sploh nimajo kak?ne kul, tam je res vse bolj "na divje". Skale in kamni. Edino marino majo pa lepo, veeee? kereeee jahtice :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja pol je ?amatz must be := ) kar pa nimamo.....

 

lahko z avtom to ni blema - do trogirja pa splita je pa most :)

 

se pa spla?a biti na odprti strani otoka ne celinski - ker gleda? direkt letali??e Split...in poslu?ap? :angry:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Evo banda, jest grem jutri za en teden sem

:bravo: ,da se mal odklopim tko da se pi?emo ?ez teden dni!! U?ivite na pikniku :cheers:

 

To je napovednik za piknik pri Slivki....kam pa ti gre?? :rolleyes:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

a pozna kdo kaj NIN (Pri Zadru) in okolico? Predvsem me vreme zanima, ker je blizu Velebit. Eni pravjo, da je ravno Zadar meja za de?, torej je treba ju?neje od Zadra?....

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lih velebit zadr?i oblake s celine, ?e pa pride z morja pa nima? kej. Vsaki? ko sem na Pagu, lepo v Papayi popoldan ob houseu in koktejlih v mo?nem soncu pogledam do Velebita in tam na celini vse ?rno in se mi smili folk ki ga zaliva :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na? kamp so kon?no pofotkal kot se za gre

http://www.campingrovinjvrsar.com/sl/Kampi...j/Foto_galerija

 

Ko havaji madona :D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To mi deli...... :bravo: a ?e vedno me rahlo skrbi, da j evreme od Zadra ju?neje bolj?e kot severno :/

 

sodelavec je bil letos isti termin kot jaz na morju pa je klel da je mel bolj ?voh vreme (bil je ravno v okolici Zadra) medtem ko jaz nisem imel niti enega de?evnega dneva na ?olti (edino enkrat je padalo pono?i)....pomojem da ju?neje ko gre? ve? je mo?nosti za suho vreme ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Ima kdo kak?no idejo oz isku?njo kam na morje z dojen?kom - starost 2meseca, futra se ?e na jo?ke. Pe??ena pla?a zaenkrat ?e ni nuja, senca ob vodi pa mo?no za?eljena in pa zadosti poti, lahko tudi makedamskih, za sprehode z vozi?kom. V po?tev bi pri?el kak?en apartma v pritli?ju (da ne tovorim vozi?ka v nevemkeri ?tuk) ali ?e raje bungalov v kampu samo da ima svojo kopalnico.

 

Uglavnem pritli?je, senca na pla?i, potke, pa ne glih ju?na dalmacija.

 

Hvala za ideje.

M

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ima kdo kak?no idejo oz isku?njo kam na morje z dojen?kom - starost 2meseca, futra se ?e na jo?ke. Pe??ena pla?a zaenkrat ?e ni nuja, senca ob vodi pa mo?no za?eljena in pa zadosti poti, lahko tudi makedamskih, za sprehode z vozi?kom. V po?tev bi pri?el kak?en apartma v pritli?ju (da ne tovorim vozi?ka v nevemkeri ?tuk) ali ?e raje bungalov v kampu samo da ima svojo kopalnico.

 

Uglavnem pritli?je, senca na pla?i, potke, pa ne glih ju?na dalmacija.

 

Hvala za ideje.

M

 

Krk - Baska septembra.

Edino plaza je bolj odprta ampak se da. Samo ni vec dogajanja, kar je za dete ok.

 

Drugace pa Biograd na moru, mas lustkan kamp Soline dobis poceni hiske ali podobnopolno sence, tlakovana sprehajalna pot to Biograda. Veliko igrisce senca na plazi......pa ni predalec.

 

Drugace pa z otrokom od Septembra naprej dobis lepe in mirne place.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z biv?o k je mela 2 leti staro tamalo sva najdla nekaj odli?nega ?e v Crikvenici, ?isto ob morju, senca ipd., samo je bilo ?e ?al zasedeno ker smo ?li sredi sezone, tako da smo potem prisali na Pagu-Pag in imeli sre?o da je bila ?ez cesto od apartmaja pla?a s senco, ?ljunak, do centra paga pa 10min z vozi?kom.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z biv?o k je mela 2 leti staro tamalo sva najdla nekaj odli?nega ?e v Crikvenici, ?isto ob morju, senca ipd., samo je bilo ?e ?al zasedeno ker smo ?li sredi sezone, tako da smo potem prisali na Pagu-Pag in imeli sre?o da je bila ?ez cesto od apartmaja pla?a s senco, ?ljunak, do centra paga pa 10min z vozi?kom.

 

Pag septembra piha...vsaj juzni del

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.