Skoči na vsebino

Uvoz vozila


mazdaman

Priporočeno sporočilo

kot ze receno: za "bojece" obstajajo kasko doplacila :ouje:

 

tud tko lahk re?e?..... Potem, ko se pa kaj zgodi, si pa ?krtica, ker nisi dopla?al kaska in si s tem za*ebe? lajf s 30 letnim kreditom. Razen, ?e ti je, kot mnogim ostalim v tej lepi de?eli, 70 k? sitnica. :)

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 leta kasneje...

Malo obudimo tole temo :)

 

na kreativni-najemi.si se da izra?unat stro?ek uvoza avtomobila - skupaj z davkom, prevozom in njihovim zaslu?kom verjetno.

Za Mazdo 6 MPS ki je na Nizozemskem 13.000? bi dal potem tukaj 17.500? :vskalo: :vskalo: :vskalo:

 

To se men zdi ?ist preve?!

 

http://www.kreativni-najemi.si/pages/si/izracuni.php?sub=pridobitev_eu

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prav tako sem poskusil vnesti neko vozilo za 6.000? in EURO3 motorjem, pa pride KREPKIH 10.100? potem vse skupaj.  :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

notri je po moje tudi margina in storitve, tako drago spet ne pride ?e pe? zra?una?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 9 mesecev kasneje...

Zna biti, da se bom enkrat tudi jaz lotil uvoza. 

 

post-5658-0-03390400-1432971602_thumb.jpg

 

Tole je Zastava Turbo Rival 4x4, euro 3 motor prostornine 2800 ccm in mo?i 92kW, 8+1 sede?, vitlo, vle?na kljuka, cerada,... In vse skupaj stane 37.500?. Lastna te?a 2500 kg, najve?ja dovoljena sicer 4200, a se jo lahko zmanj?a na 3500 (?ena nima C-kategorije). Kar pa ?e vedno pomeni eno tono nosilnosti (no, tudi ve?, ?e te ne dobijo  :policaj: ).

 

Jaz bi zase sicer samo dvojno kabino, ki ima 6+1 sede?, ostalo opremo pa kar tako kot je pri tem. Gotovo bi bil ?e cenej?i. Samo ugotovit bi moral, kako je z uvozom evro3 motorja...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vpra?anje je ali ima celoten avto EU homologacijo.


?e jo ima ga uvozi? kot rabljenega 

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.