Skoči na vsebino

Mnenje o M6


alien12

Priporočeno sporočilo

Sej ti no?em pamet solit sam 15 je kar precej previsoka cena... realno je tvoja vredna dobrih 10k? mrbit 11k? pa ?e kakega evra ?ez, ?e je res lepa pa manj kot 100kkm.

 

Ko sem bil jaz prisiljen svojo prodajat konec avgusta 2008, ko je bil avto star slabe 3 leta in 9 mesecev sem zanjga komaj po pogajanjih dobil 10,5k? pa je bila oprema Evo II 138.000km in ohranjena v nulo + nadgradnja webasta in daljinski vklop le tega.

 

tvoj je sicer cca leto mlaj?i samo v tem ?asu se je zgodila recesija/kriza pa ?e nov model je ?e nekaj ?asa na trgu tako, da starim cena ?e dodatno pade in pa? s tem se je za sprijaznit. Je pa najbolje ni? prodajat pa vozit kar ima?, ker to je v tem trenutku najmanj?a zguba.

 

se popolnoma strinjam s tabo in nekako tudi s ceno. Ampak pri pu?ioni 4K? v letu in pol, kar je realna ?etrtina vrednosti avta, ki je nil nov itak 27 k? mi naj folk ne pametuje da M6 dr?i ceno, ker je ne. 6 7 8 let stare jo morda dr?ijo, ker cena ne pada ve? tok eksponentno. V danem trenutku je cenej?e v SLO ni bilo mogo?e kupit, napram novi je bla res poceni ?al pa zamenjava modela naredi svoj udarec. Ko sem jo kupoval, priznam ,da sem jo ra?unal imet cca 5 6 let, vendar mi je ?al vzdr?evanje enostavno predrago. 400 ? za filtre in olje.... ?e ne 2 let nazaj sem dal za jermen tolk za Stilota in to na poobla??encu pa so menjali vse s pumpo vred.

 

Edina opcija mi je, da jo ?raufam pri popoldancu, kateremu res zaupam in vem da ve, kaj dela, vendar pa se potem lahko kar poslovim od dobre prodaje, pa naj bo to ?ez leto, dve ali sedem.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko pa ti zrihtamo druga?e, vse uradno za najmanj pol cene z papirji, sam o NE na mazda servisu. <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko pa ti zrihtamo druga?e, vse uradno za najmanj pol cene z papirji, sam o NE na mazda servisu. <_<

 

 

Bomo ?li v tej smeri, si ?e omenil, thnx.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole varianto lahko jaz potrdim..Se spla?a in v redu narejeno!

 

Tuki nisem mel ne? zravn. :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale ima rahlo zbit zadnji levi bok, jo je ?el kolega pogledat.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

YavarYe, kje si pa ti svojo kupil? Tukaj v Sloveniji res ni neke izbire.

 

Nau? verjel v SLO od prvega lastnika. :danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js pa sem VSE od zbitja Xedosa do nakupa trenutne gajbe rabil 5 dni pa vikend je bil vmes. :D

Sre?a in naklu?ja vsaj 1X vlajfu se mi je laho usralo.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.