Skoči na vsebino

Aftermarket radio M6


Priporočeno sporočilo

Zanima me ena zadeva, se je kdo ?e lotil pri M6 (pre 2008) vgradnje normalnega DIN radia namesto tega original japonskega ?rota? ?e, kje se dobi nova blenda za sredinsko konzolo in kolk je s tem dela? :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

blende so se neko? dobile na e-bayu, zdaj ?e dolgo nisem zasledil za 02-08 modele...

 

dela je kar nekaj...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanima me ena zadeva, se je kdo ?e lotil pri M6 (pre 2008) vgradnje normalnega DIN radia namesto tega original japonskega ?rota? ?e, kje se dobi nova blenda za sredinsko konzolo in kolk je s tem dela? :bravo:

 

Sej ni tako slab original radio (za serijsko vgrajene seveda).Je znamke JVC in je po testih med najkvalitetnej?imi.

 

Se pa da dobit kit (pri nakupu strogo preveri,?e je kompaktibilen tudi za EUR tr?i??e).

 

http://www.shopping.com/-Metra+Stereo+Inst...Kit+for+Mazda+6

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanima me ena zadeva, se je kdo ?e lotil pri M6 (pre 2008) vgradnje normalnega DIN radia namesto tega original japonskega ?rota? ?e, kje se dobi nova blenda za sredinsko konzolo in kolk je s tem dela? :bravo:

 

Ti govori? o "navadnem" sistemu al Bose sistemu ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e pogeldam, mislim da kar o socialni vstopni verziji, uno z radiem, ki ima en CD, tam se pa vse neha. Razmi?ljam vsaj o Mp3 in kakem USB vhodu, ?e pa spravim not ?e kaj bolj?ega z navigacijo + bluzobom, pa itak zmagam.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e pogeldam, mislim da kar o socialni vstopni verziji, uno z radiem, ki ima en CD, tam se pa vse neha. Razmi?ljam vsaj o Mp3 in kakem USB vhodu, ?e pa spravim not ?e kaj bolj?ega z navigacijo + bluzobom, pa itak zmagam.

 

?e bi rad samo Mp3-je uporabi X-car link dela bp, kavliteta zvoka je seveda odvisan od kompresije(jaz uporabljem oa 192 kbps naprej) in vse lahko ?alta? na volanu.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.