Skoči na vsebino

Odboj sonca (ble??anje) od armaturke


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Zdravo!

 

Me zanima ?e ma kdo kak?no re?itev za to neprijetnost.

 

Namre? u?eri sm se vozu iz Velenja, proti Kamniku, se prav cev cajt bulil v sonce, katero se svetovno odbija ravno od armaturke v vetrobransko steklo! :blush:

 

Zdej kako bi tak?no te?avo vsaj omilil? Jz sm ?e ?tudiru, da bi kr kak?no cunjo tm ?ez vrgu, k slab? ne more bit kokr je ?e blo! A obstaja kak?na efektivnej?a re?itev? :blush:<_<

 

LP!

 

B.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne glancaj armature s svetle?imi ?istilnimi sredstvi. Meni so to enkrat naredili v avtopralnici in sem nato zahteval, da naj mi ves tisti svetle?i glanc odstranijo.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo ti pameten nasvet!

 

Pretapiciraj armaturko v ka?no microfibro (kot imajo to opelice) al pa kako ov?ko gor kot to imajo v tuniziji taxisti ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V rikverc pelji :hudicek:

 

Ampak u tem primeru ?e zmer ne smem gledat kam peljem, ker pol bi bil na istem! :whatever::zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo ti pameten nasvet!

 

Pretapiciraj armaturko v ka?no microfibro (kot imajo to opelice) al pa kako ov?ko gor kot to imajo v tuniziji taxisti ;)

 

nekej tazga, pa ?e pozim bo prijetneje

Objavljena slika

bit podgurc je luksuz!

ni ga vitamina ?ez liter vina!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Polarizacijska son?na o?ala ti bodo tu veliko pomagala. Verjetno je bilo sonce ravno pod takim kotom, da bi se skoraj vsa svetloba porezala.

 

brewstrov kot

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dej flockat armaturo, tko k je v rally avtih, pri nas to dela jemc se mi zdi.

 

Objavljena slika

 

To?no to sem mislil :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.