Skoči na vsebino

Volanski obro?


_matey

Priporočeno sporočilo

Pozdrav.

 

A to ima? 323f BA? Jaz sem nekaj ?asa nazaj zamenjal navaden volan z usnjenim. Dobil sem ga pri uporabniku DANDO, kontakteraj ga, mogo?e ima ?e kakega za prodati!

 

Lp

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdrav.

 

A to ima? 323f BA? Jaz sem nekaj ?asa nazaj zamenjal navaden volan z usnjenim. Dobil sem ga pri uporabniku DANDO, kontakteraj ga, mogo?e ima ?e kakega za prodati!

 

Lp

 

ne nimam BA..HB imam 1993 letnik..pa nevem kaj naj naredim z volanom naj samo tisti obro? kupim ki ga gor da? ali naj volan zamenjam.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Al pa se raj? kupi nek ?portni volan (erbgov kokr vem itak nima?), konkretnega dizajna, pa ti bo ?e bolj v?e?! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsak avto tapetnik ti bo to znal naredit!

Jaz poznam enega na dolgem mostu Kermavner ;)

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bu?e, da glava pe?e.

 

Pokli?i jutri na 041 257 926, upam da je prava pa malo povpra?aj(oni so meni delali vse volane in prestavne do sedaj), je pa to v tacnu.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Državni proračun, policaje sem imel v mislih, ker se bo malo hitreje peljal s tem RS-om.... 👍😉
    • Verjetno držijo cesto kot pes ježa. 😊 Mehke so pa  najbrž kot prvi dan. 
    • Mogoce res ni, ce zelis z njim dirkat (legalno ali ilegalno)… za normalno, niti ne toliko “desusovsko” voznjo pa je cisto OK?.. Sem zadnjic imel nadomestno Mazdo 2 (skoraj novo) od Interclass-a… in v prometni pise, da ima bogih 66 kW…. Pa sem se zacuda tudi lahko cisto spodobno peljal  … Res pa je, da ko bi rad malo bolj na hitro speljal, ne da kaj dosti od sebe  …
    • O tablicah...en moj sodelavec,je kupil S-Maxa...in se je hvalil,da je žena hotela imeti na tablici vrtnico...čisti Ljubljančan,in sta posebaj šla v Gorico po tablico🙄    Sem mislil,da se zajebava...pol pa vidim da je res... Ma enim pa res manjka kak kolešček😂....po drugi strani pa...še vedno boljše kot KP🙄😊😂😉
    • Sem malo pogledal pri C-Maxu...so letne že 6 let stare🧐...prej ko je bil edini avto,sem menjaval na 3 leta,sedaj pa k ga samo žena vozi... Naročil Dunlop Sport Maxx RT 205/55 R16 91Y pr. Grošu...72€/kom-lepa cena😃👍  Da bo žena lahko varno vozila. Če bodo tudi te zdržale 6 let...pol bo pa avto (2006 letnik) tudi počasi za odpis....ali pa tudi ne...bomo videli🙄  Naslednji teden dobijo,pa da vidim,k prvič kupujem pri Grošu.   Bo treba tudi zimske...septembra bodo tudi že 6 let stare🧐
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.