Skoči na vsebino

Mre?a proti to?i


Priporočeno sporočilo

Tkole zgleda zadeva, ko je namontirana na avto. Pri prvi monta?i sem potreboval nekje 10 minut, zdaj pa jo namontiram ?e v cca. 3h minutah. :P

 

Treba je edino po?tudirat na?in kako zavarovat pred krajo. (verjetno veriga za kolo na felgno ...) :bravo:

 

Ko je pospravljena v vre?o je nekje dimenzije 100cm X 20cm X20cm. Za kak?en manj?i avto pa verjetno ?e manj?e ...

post-1124-1280573974_thumb.jpg

post-1124-1280574031_thumb.jpg

post-1124-1280574534_thumb.jpg

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ko pa malo bolj piha, ti pa avtomatsko robove na blatnikih zarobi, da lahko ma? potem ?ir?e gume gor... :P

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam s temle ti pa DVB-T ujame tudi do 200 na uro :)

 

:hohoho::hohoho::hohoho:

 

Kaj naj ti re?em upam da ti ?imve?krat re?i to?e

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj ne da bi hotel vzbujati dvom, ampak ko je pri nas to?a luknjala rolete na oknih hi?e, je vektor njenega gibanja vseboval precej?njo koli?ino horizontalne komponente. :huh:

 

hmmm sej mre?a je pod kotom tako da se mo?nost prodora komponent zman?a

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmmm sej mre?a je pod kotom tako da se mo?nost prodora komponent zman?a

 

odvisno od velikosti sile vetra na gibajo?e se telo (to?o) na katero ?e deluje sila gravitacije zmanj?ana za silo upora zraka. Od tega je nato odvisen kot padanja to?e in nato sole?ni kot udarca v oviro (avtomobilski pleh). ?e je kot dovolj majhen oziroma manj?i od 45 stopinj se zna zgoditi, da po?kodb kljub temu ne bo neglede a to?o nese pod kotom mimo ovire.

 

?e pa se kot pove?uje proti 90 stopinj potem pa lahko samo upa? na najbolj?e.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta zadeva deluje samo, ?e to?a pada z zmernim vetrom. Ponavadi pa pa "orehi in jajca" padajo z mo?nim vetrom, katerega sunki presegajo 100 km/h. V takem slu?aju pa lahko ta lahkotna konstrukcija povzro?i ?e dodatne po?kodbe plo?evine. Kdor je do?ivel mo? vetra pri neurju, prav gotovo ne verjame v koristnost te zadeve proti "jaj?ni" to?i.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

odvisno od velikosti sile vetra na gibajo?e se telo (to?o) na katero ?e deluje sila gravitacije zmanj?ana za silo upora zraka. Od tega je nato odvisen kot padanja to?e in nato sole?ni kot udarca v oviro (avtomobilski pleh). ?e je kot dovolj majhen oziroma manj?i od 45 stopinj se zna zgoditi, da po?kodb kljub temu ne bo neglede a to?o nese pod kotom mimo ovire.

 

?e pa se kot pove?uje proti 90 stopinj potem pa lahko samo upa? na najbolj?e.

 

Marele tud ne ustavi..... :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tole zadevo sm pa celo dons u ?ivo vidu na ?ihtu na park placu, Sam tole pomoje, ?e je ornk veter ni glih fajn.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, danes je blo prvi? mo? vidit kako zadeva u?inkuje.

 

Sicer ni blo to?e, sunki vetra so bli pa precej mo?ni, s tem da sm ?e avto (ko je sosed be?al s svojim avtom v gara?no hi?o) prestavu cca. 40m. Morm re?t, da sm zaenkrat zadovoljen. mre?a sicer plapola, konstrukcija pa si niti ni zadost premikala. Ostala je na natanko istem polo?aju kot sm jo namontiru ...

 

Tko da - priporo?am! :punk:

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, danes je blo prvi? mo? vidit kako zadeva u?inkuje.

 

Sicer ni blo to?e, sunki vetra so bli pa precej mo?ni, s tem da sm ?e avto (ko je sosed be?al s svojim avtom v gara?no hi?o) prestavu cca. 40m. Morm re?t, da sm zaenkrat zadovoljen. mre?a sicer plapola, konstrukcija pa si niti ni zadost premikala. Ostala je na natanko istem polo?aju kot sm jo namontiru ...

 

Tko da - priporo?am! :punk:

 

ql pol B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tkole zgleda zadeva, ko je namontirana na avto. Pri prvi monta?i sem potreboval nekje 10 minut, zdaj pa jo namontiram ?e v cca. 3h minutah. :P

 

Treba je edino po?tudirat na?in kako zavarovat pred krajo. (verjetno veriga za kolo na felgno ...) :bravo:

 

Ko je pospravljena v vre?o je nekje dimenzije 100cm X 20cm X20cm. Za kak?en manj?i avto pa verjetno ?e manj?e ...

 

 

Zanima me ?e si stvar dejansko sprobal med kak?nim hudim neurjem s to?o in orkanskim vetrom? Ker sem tudi sam gledal to za??ito, vendar me fiksiranje za mehke blatnike ni najbolj navdu?ilo, sploh ko pomislim kako bi znalo tole med mo?nim vetrom poleteti...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Zanima me ?e si stvar dejansko sprobal med kak?nim hudim neurjem s to?o in orkanskim vetrom? Ker sem tudi sam gledal to za??ito, vendar me fiksiranje za mehke blatnike ni najbolj navdu?ilo, sploh ko pomislim kako bi znalo tole med mo?nim vetrom poleteti...

 

Jst sicer z mehkimi blatniki nimam problema:-P, veter pa ji tudi ne ?kodi kaj dosti.
I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.