Skoči na vsebino

Te?ave po nakupu mazde6-EPILOG


Priporočeno sporočilo

?ivio,

 

rada bi vam povedala, da se je moja zadeva iz pred slabega meseca nazaj, uspe?no razpletla.

Dobili smo vso kupnino nazaj in kupili drugi avto-to pot Renaulta Megana Grandtour...Bili smo ?e z njim na dopustu in je hvala bogu "naredil test"....

Hvala vsem za podporo, nasvete in prijaznost, najbolj pa bi se rada zahvalila NEYO-nu26, za zaupano izku?njo in zgodbo o taistem avtomobilu. Ker smo tako poznali vso zgodovino avtomobila, smo imeli ve?jo mo?, in trgovec je moral popustiti.

Lepo se imejte,

katarza

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivio,

 

rada bi vam povedala, da se je moja zadeva iz pred slabega meseca nazaj, uspe?no razpletla.

Dobili smo vso kupnino nazaj in kupili drugi avto-to pot Renaulta Megana Grandtour...Bili smo ?e z njim na dopustu in je hvala bogu "naredil test"....

Hvala vsem za podporo, nasvete in prijaznost, najbolj pa bi se rada zahvalila NEYO-nu26, za zaupano izku?njo in zgodbo o taistem avtomobilu. Ker smo tako poznali vso zgodovino avtomobila, smo imeli ve?jo mo?, in trgovec je moral popustiti.

Lepo se imejte,

katarza

 

Super - ni pa treba glih nove teme za to... :blush:

 

Vseeno pa mislim da je prav da napi?e? kje in katerega avta se naj pazimo!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivio,

 

rada bi vam povedala, da se je moja zadeva iz pred slabega meseca nazaj, uspe?no razpletla.

Dobili smo vso kupnino nazaj in kupili drugi avto-to pot Renaulta Megana Grandtour...Bili smo ?e z njim na dopustu in je hvala bogu "naredil test"....

Hvala vsem za podporo, nasvete in prijaznost, najbolj pa bi se rada zahvalila NEYO-nu26, za zaupano izku?njo in zgodbo o taistem avtomobilu. Ker smo tako poznali vso zgodovino avtomobila, smo imeli ve?jo mo?, in trgovec je moral popustiti.

Lepo se imejte,

katarza

 

Glavno da so se zadeve uredile..mislim pa da je bistvo tega foruma da si pomagamo med seboj..ve? glav ve? ve in ?e ?lovek ?loveku lahko pomaga je zaradi tega ta svet lahko samo bolj?i..ALI SE MORDA MOTIM!!??!! :huh:

 

Bi se pa na tej to?ki, ?e je ?e bila odprta ta tema, tud sam zahvalil :notworth: uporabnikom tega foruma, saj ste mi pomagali pri razumevanu dolo?enih stavri na mojem navorniku, prdusem DPF filtra :zvizga: in ?e marsikaj druzga, prihranili ste mi kar nekaj poti k mehanikom :jupiii:

 

PS: Raj mam mazdo ki ne dela kot pa Renaulta :vskalo: .. (brez zamere..malo heca more bit) :blush:

 

Lep pozdrav vsem!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ups.nisem vedla da zmankuje prostora ....sicer pa se ne bom ve? ogla?ala- grem na Renaultov forum hahahaha,

 

Mazda?i lepo se mejte,

lp katarza

 

Sej to je na pol renojev forum...hec dobrodo?la vedno

 

P.S. ?e vedno pa ne vemo za kero mazdo gre :ne vem:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?estitke za ugoden razplet! :P

 

Ja ve? nas je ki se vozmo z Renojci, pa smo zadovljni, zlasti s komfortom in var?nostjo vozila! :danzoman::harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Raj? mam pokvarjenega Renaulta (ki se ga itak da popravit) ker ne rjavi kot delujo?o Mazdo, ki razpada zaradi rje. :harhar:

 

Hecam se, da ne bo kdo narobe razumel. Vsak kovanec ima dve plati. :)

 

Mam ?e ?etrto mazdo pa ?e na nobeni ni bilo rje B)

 

No za use tiste, ki vas zanima za kateri avto gre, nebom izpostvlu avtohi?e ker odkrito re?eno ne vem ?e se to sme ali ne, gre pa za ?rno mazdo 6, letnik 2004, prev km okoli 126000, 120 CD, vozilo je slo porekla, prednji odbija? je od GTA, ker je bila spredaj karambolirana in so dali pa? tega gor, pa na avtu so lita plati??a 17"prav tako od GTA modela, nekaj namigov boste na?li ?e v prej?njih debatah na na foromu na to temo :zvizga:

 

?e bo pa kdo pred nakupom podobnega vozila, pa me lahko mirne volje osebno kontaktira, pa bova rekla ?e kak?no na to temo

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Nategnejo te lahko povsod in pri katerikoli znamki - je dovolj spodbudno :P

 

Hecam se, da ne bo? preve? prestra?en. ?al pa je res tako, da lahko naleti? na mino, ki jih na sre?o ni veliko. Zato je dobro, da se popreje dobro pozanima? okrog avta, ki ga kupuje?. Ne mislim samo na forumih ampak tudi tako, da s seboj vzame? nekoga, ki se spozna na avtomobile in da lahko oceni dejansko stanje.

 

Dobro je tudi preveriti glede narejenih servisov in seveda tudi kak?en merilec debeline laka (za silo je dovolj tudi magnetna nalepka, ki bo hitro "odkrila" kit pod lakom) tudi ni odve?.

 

Druga?e je pa sre?a v tem, da take zadeve z mazdami so relativno redke, kar se pa ti?e omenjene avtohi?e pa so imeli tudi v preteklosti take "podvige". Pred leti so poskusili neki ?enski prodati malo rabljenega Golfa IV z malo kilometri, izkazalo pa se je, da je bil ta Golf do prodaje Taxi vozilo z ogromno kilometri.

 

Smola je bila v tem, da je vozilo kupila odvetnica, ki se ni 2x prosila re?i, naj jih to?i. Na koncu so zadevo tako uredili, da je ta ?enska dobila novega Golfa V v zameno odstopa od to?be. Kot vidimo jih pa omenjeni incident iz preteklosti ni odvrnil od tega, da bi takole delali ?e danes. :angry:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni pa? ne gre v ra?un v tejle debati slepomi?enje za katero avtohi?o gre. ?e se zadev ne obelodani, potem ni problem nategnetom ohranjat njihov nepo?ten odnos do strank.

 

Forumi so namenjeni v prvi vrsti medsebojni pomo?i ?lanov, ampak o?itno tega nekateri ?e ne vedo!

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na to kje se avto zdaj prodaja je to

 

PORSCHE INTER AUTO d.o.o.,

PE Porsche Verov?kova

Verov?kova 78

Ljubljana

a je cool :P

 

Tako se dela, Boss.

 

Za porsche na Verov?kovi sem ?e tudi jaz sli?al zanimive zgodbice izpred par let v zvezi z izvajanjem popravil v garanciji ki jih v resnici ni bilo.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.