Skoči na vsebino

potrebujem prevoz


Slivka

Priporočeno sporočilo

Ves ?as govorijo, da naj se izogibamo nepotrebnim prevozom in da naj se dogovarjamo z ostalimi, da potujemo skupaj, in da je v povpre?ju 1,2 potnika na vozilo in da bi tako tudi zmanj?ali stro?ke prevozov, pa koli?ine izpu?nih plinov, pa... ... .... Pa mi je pri?lo na misel, da bi poskusili tudi tu.

 

Torej: V Kranju imam prikolico, ki bi jo rad dobil v Novo Gorico. In da se ne vozim iz Nove Gorice do Kranja po prazno prikolico, me zanima, ?e gre v tem tednu, ki je pred nami, kdo iz Kranja ali Ljubljane do Nove Gorice ali vsaj do Wajdu?ne (Ajdov??ine)? Bi mi lahko kdo privlekel to prikolico?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 leti kasneje...

Kaj res nih?e ne gre od Ljubljane do Nove Gorice?

 

Kaj je za peljat? V soboto grem cez koper ce kaj pomaga

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj res nih?e ne gre od Ljubljane do Nove Gorice?

 

 

Jaz grem tudi v soboto mimo... do Benetk...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz grem tudi v soboto mimo... do Benetk...

 

samo pelje? ali kam gre?? Spra?ujem, ker se v ?etrtek vra?am na benetke.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

samo pelje? ali kam gre?? Spra?ujem, ker se v ?etrtek vra?am na benetke.

 

 

Gremo v Barcelono ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aha pol TSF, jaz VCE, pa polni ste :)

 

Mi gremo tudi iz VCE :) ... stirje gremo ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vueling :prstgor:

 

Tako je :prstgor: ... Najprej smo imeli rezervacijo preko AirOne (placal 16.12.2012) ... pa so v zacetku januarja poslali mail, da je let skenslan ... pa sem potem nasel Vueling, ki je bil se cenejsi in vec prtljage dovoljujejo (AirOne = 20kg, Vueling = 23kg)... Pri AirOne je bila cena na osebo 120? za povratno karto, Vueling pa potem okoli 96? :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

Potreboval bi prikolico za najem. Pa me zanima, ?e kdo ve, kje bi dobil tako prikolico. Tovor pa je precej nenavaden:

 

vi?ina 1,8 metra

?irina 1,65 metra

dol?ina 9 metrov

te?a 720 kg

 

Ima kdo kak?no idejo?

?e pove? kaj sploh vozi? mogo?e vemo kaj....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ja, sicer ni ne vem kaj, a je o?itno najbolj?a re?itev...

 

Pri tej ponudbi moram iz Lokovca v Ho?e po prikolico, pa v Ajdov??ino po cisterno, ki jo potem peljem v Kr?ko, nato v Ho?e vrniti prikolico in nazaj domov v Lokovec.

 

No, ?e vedno bo to ceneje kot pa naro?iti prevoz pri prevozniku, ki je hotel za ta prevoz 760?... Mo? se namerava 720 kg te?ke cisterne lotiti s ?leperjem, ki ima nosilnost 25 ton...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz v Ho?ah pri Formuli stalno vzamem prikolico ko kaj rabim in se da marsikaj zmenit. Je pa res, da imam jaz malo bli?je.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potreboval bi prikolico za najem. Pa me zanima, ?e kdo ve, kje bi dobil tako prikolico. Tovor pa je precej nenavaden:

 

vi?ina 1,8 metra

?irina 1,65 metra

dol?ina 9 metrov

te?a 720 kg

 

Ima kdo kak?no idejo?

Prevoz uspel?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, s pomo?jo povsem nepri?akovane "veze". O tem sem govoril s sova??anom, ?igar ?ena dela v Italiji kot ?istilka. In v tistem podjetju so pa imeli osem metrov dolgo prikolico, ki ima sicer dve osovini, a sta ena zraven druge na sredini. Podjetje se ukvarja s proizvodnjo in prodajo podzemnih rezervoarjev za de?evnico...

 

?koda samo, da sem v vsej naglici pozabil fotoaparat. Ker je bila kompozicija zelo zanimiva: dolgo kot ponedeljek. Ko sem parkiral na Lomu, je bilo po dol?ini povsem primerljivo s "?leperjem". No, vozili pa smo pono?i, ker so v Italiji naslednji dan potrebovali prikolico. Pa saj je bilo tako ?e bolje, ker je bila zadeva v ovinkih precej "?iroka" in bi nasprotni promet delal precej te?av.

 

Vseeno hvala za predloge. Pa za drugi?...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je ?lo po AC pri nas? ?lo z vinjeto, al je blo treba pla?at kot tovorno vozilo?

Pa dobr ti mas pa taka vprasanja ze ko quercus....vinketa je ze od nekdaj bila za gnano vozilo in ne priklop.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.