Skoči na vsebino

Menjava teflonov na V6 motorju


Priporočeno sporočilo

?e je kdo za, mava v planu s Han?otom kupt usak 100 litr?ki sod olja, pa lahko nardimo group buy, dobimo ?e mal popusta :ljubezen:

 

daj povej kako olje kaka cena

 

teflone pa po mojem menju najbolj zjebe slabo olje oz. menjavanje slabih olj, ki ene vplivajo slabo na njihovo strukturo. ?e je pa v avtu skozi kvalitetno olje pa ni problemov na "moji" 626 pri skoraj 270000 je poraba olja na 15000 ko manj kot 0,5 litra. :bravo: pri 323f pa sem za?el pri cca 240 000 nekaj eksperimentirat polje pa za?elo malo papat.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je kdo za, mava v planu s Han?otom kupt usak 100 litr?ki sod olja, pa lahko nardimo group buy, dobimo ?e mal popusta :ljubezen:

 

Predlagam da se absolutno pridru?i ?e DraGO, ktermu oba stroja (Hundajc in Mazdura) zobata olje, kar konkretno! <_<:P

 

Sishi - 041 693 957, Matej Peterca! :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js tut. pozre mi ga vec kor rx8. niam pa niti casa niti dnarja tega rihtat, rabim ga pa ene 2l na mesec. :bravo:

 

kar se aditivov tice sem slisal susljat da se primejo povsod in da zmanjsajo pretok - myth or truth?

 

mislim da mi je plin ( ker nimam ene 5000km zdej mazanja ventilov (al pa tut brez tega?)) pozrl batne obrocke ker pred plinom pol tok ni kuru kot zdaj. za 2x je slo gor.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js tut. pozre mi ga vec kor rx8. niam pa niti casa niti dnarja tega rihtat, rabim ga pa ene 2l na mesec. :bravo:

 

kar se aditivov tice sem slisal susljat da se primejo povsod in da zmanjsajo pretok - myth or truth?

 

mislim da mi je plin ( ker nimam ene 5000km zdej mazanja ventilov (al pa tut brez tega?)) pozrl batne obrocke ker pred plinom pol tok ni kuru kot zdaj. za 2x je slo gor.

 

Metabond prav gotovo ne ma?i oljne kanale, vendar ?e je vzrok v porabi olja pre?gan teflon, potem ne more pomagati, oziroma pomaga bolj malo.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moje izku?nje pri mazdi so pa take, da je vedno ?rla olje pri hudem priganjanju, pri normalni vo?nji pa skoraj ni?.

 

?e bolj zanimivo pa je to, da ga turba? ne po?re skoraj ni? pa ?eprav ima ma?ina blizu 400 kkm, pa nobenga kilometra se z njim ne naredi brez priganjanja :hudicek:

 

 

so vzdr?ljivi tile motorji.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.