Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 56
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Pozdravljeni !

Sem lastnik mazde 6 2005 . Ima original vebasto . Prej?ni lastnik mi ni ni? prav vedel povedat o tem kako to deluje . Prosim , ?e mi gdo razlo?i delovanje . Hvala

 

Ni ti treba vedeti, deluje sam ko je zunanja temperatura pod 5C....vzges avto in se obenem ob prej?nem pogoju v?ge tudi webasto in sam izklopi ko je dovolj segreta teko?ina ....

 

Sli?i? izpod haube HUUUUUUUUUUU pa v?asih se malo pokjadi, pa ?e ima?p kraj?o razdaljo zna ?e delati po tem ko avto ugasne?....spet se sli?pi HUUUU

 

P.S. Govorim o original Webastu v Mazdi

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljen, tudi sam sem imel podoben primer, zato sem odpru to temo: http://www.mazda-si.net/index.php?showtopi...mp;#entry192593

 

Mogo?e ti pride kaj prav.

lp

 

Jaz ga ravno montiram sam...:) Ze 2gic - drugace bo to 4. Webasto

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Btw, nove mazde6 (letnik 2010) ga nimajo ve? serijsko (predgrelca namre?). Ga je o?itno recesija odpihnila. ?koda, ker ko se 1x navadi? ne more? ve? brez (a ne Jures :P ).

 

Hvala za poj .. pol se ta originalni ne da nastavit na ?as ? ?e ne , se da pol nadgradit da bi se dal nastavit ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Btw, nove mazde6 (letnik 2010) ga nimajo ve? serijsko (predgrelca namre?). Ga je o?itno recesija odpihnila. ?koda, ker ko se 1x navadi? ne more? ve? brez (a ne Jures :P ).

 

Od jutri zjutraj mam spet toplo rit! Mislil si razvadi? a ne :P

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za poj .. pol se ta originalni ne da nastavit na ?as ? ?e ne , se da pol nadgradit da bi se dal nastavit ?

 

Ja, nadgradit mora? serijski predgrelec s kabinskim gretjem na timer (uro) ali pa vklop na daljinca. Pokli?i na kak Mazda servis in se pozanimaj za ceno...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, nadgradit mora? serijski predgrelec s kabinskim gretjem na timer (uro) ali pa vklop na daljinca. Pokli?i na kak Mazda servis in se pozanimaj za ceno...

 

Ne mazdo, sam to ne

 

Beja d.o.o. - zavrh.

Mazda ga pelje tja :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Beja, je pa meni dal tak predra?un za tole nadgradnjo da te kap. 1000? je hotel met :)

 

v ceniku je 300??

 

http://webasto.si/pdf/grelci.pdf

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Od webasto slovenija sem dobil tole:

 

"nadgradnja je mo?na, cena nadgradnje z vklopom na uro in monta?o je cca. 460,00 EUR, z vklopom na daljinca in monta?o pa cca. 700,00 eur."

 

Se je podra?ilo? A kje pride? ceneje skozi? :)

 

Te so na glavo padli, z ajvarjem sva dobila komplet z daljincem (nov grelc) za do 400?!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te so na glavo padli, z ajvarjem sva dobila komplet z daljincem (nov grelc) za do 400?!

 

Js sem za webasto brez daljinca z vsem kar pa?e poleg dobil za 270?.

?e daljinca ujagam pa sem na konu. :danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js sem za webasto brez daljinca z vsem kar pa?e poleg dobil za 270?.

?e daljinca ujagam pa sem na konu. :danzoman:

 

Sej daljinec zelo ugodno je 100?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a ce bi js hotu v mojega vgradit rabim samo daljinec ali se kj drugega?webasto mam ze...

 

Sprejemnik za daljinca in Y kabel, najmanj.

Verjetno pa ?e obto?no ?rpalko, ker tebi webasto dela samo ko laufa motor, jaz sem zase tud vzel ?e to opcijo ki samodejno vklopi webasto ?e je zunaj pod 5°C ko po?enem motor.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.