Skoči na vsebino

323F td mrzel zelo tezko vzge


Priporočeno sporočilo

Zivjo.

imam 323f td l.00 in mrzla mi ne vzge zacelo se je pri 9 stopinjah! topla vzge normalno! preveril sem grelne svecke 14 dni nazaj in bile so dobre bil je le volk v konektorju vendar sm ga ze spucal! naftni filtel je bil zamenjan lani na zimo! avto se pelje normalno! lepo bi prosil za pomoc in nasvete! lp.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zivjo.

imam 323f td l.00 in mrzla mi ne vzge zacelo se je pri 9 stopinjah! topla vzge normalno! preveril sem grelne svecke 14 dni nazaj in bile so dobre bil je le volk v konektorju vendar sm ga ze spucal! naftni filtel je bil zamenjan lani na zimo! avto se pelje normalno! lepo bi prosil za pomoc in nasvete! lp.

 

zaug ali pretok zraka? t.i. luft messer - notri je tudi senzor temperature zunanjega zraka (zraka ki ga vle?e not, t.i. IAT Intake Air Temperature? MAlo poglej ce je kje staknjeno ali luknjasto. Lahko pa da je problem senzorja temperature hladilne teko?ine

 

P.S. Kako ga pol vzges? tezko ali sploh ne

 

zaug ali pretok zraka? t.i. luft messer - notri je tudi senzor temperature zunanjega zraka (zraka ki ga vle?e not, t.i. IAT Intake Air Temperature? MAlo poglej ce je kje staknjeno ali luknjasto. Lahko pa da je problem senzorja temperature hladilne teko?ine

 

P.S. Kako ga pol vzges? tezko ali sploh ne

 

Pa ?e to da dodam, kdaj si menjal filter zraka (ki lahko tudi omejuje pretok zraka)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bi ?e povedal kolk kilometrov ima prevo?enih, bi bilo la?je kaj pametnega povedat.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bi ?e povedal kolk kilometrov ima prevo?enih, bi bilo la?je kaj pametnega povedat.

 

pa kako si videl da so grelne sve?ke vredi? ?e ma? kar nekaj km-jev ?e potem jih zamenjaj da bo? res ziher da so ok.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa kako si videl da so grelne sve?ke vredi? ?e ma? kar nekaj km-jev ?e potem jih zamenjaj da bo? res ziher da so ok.

 

?e ?arijo pol so ok, ?e pa ne pa :angry2: .

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo.

ja po ?tevcu ima avto 150000km vendar bog ve kolk jih ima ker je bil avto tudi uvo?en.

ja ponavadi zdaj ko je dopoldne pod 9 stopin ga v?igam od 5-10 minut to pomeni da dam parkrat kontakt da se pri?gejo in ugasnejo grelne sve?ke. zra?ni filter bi bil kolikor sem ga gledal za zamenjat. res da sem v zadno naredil malo bol ?alabajzarsko delo da sem ga samo spihal z zrakom.

grelne sve?ke sem pobral ven in jih probal na polnilcu za akumolator pogledal sem tudi konektor ki je bil volkast in sem ga spucal. zamenjal sem akumolator je zdaj 75am. za?arele so vse sve?ke. lani mi je crknila ena sve?ka in sm jo zamenjal. vseh 4 pa nisem zamenjal zaradi prevelike cene ene sve?ke.

 

kje pa naj bi bila ta zaug ali pretok zraka in senzorja temperature hladilne teko?ine?

 

p.s. ponavadi ?ez dan v?iga zelo lepo samo zutraj mu je problem ko se najbolj shladi.

 

lp.

hvala za odgovore

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo.

ja po ?tevcu ima avto 150000km vendar bog ve kolk jih ima ker je bil avto tudi uvo?en.

ja ponavadi zdaj ko je dopoldne pod 9 stopin ga v?igam od 5-10 minut to pomeni da dam parkrat kontakt da se pri?gejo in ugasnejo grelne sve?ke. zra?ni filter bi bil kolikor sem ga gledal za zamenjat. res da sem v zadno naredil malo bol ?alabajzarsko delo da sem ga samo spihal z zrakom.

grelne sve?ke sem pobral ven in jih probal na polnilcu za akumolator pogledal sem tudi konektor ki je bil volkast in sem ga spucal. zamenjal sem akumolator je zdaj 75am. za?arele so vse sve?ke. lani mi je crknila ena sve?ka in sm jo zamenjal. vseh 4 pa nisem zamenjal zaradi prevelike cene ene sve?ke.

 

kje pa naj bi bila ta zaug ali pretok zraka in senzorja temperature hladilne teko?ine?

 

p.s. ponavadi ?ez dan v?iga zelo lepo samo zutraj mu je problem ko se najbolj shladi.

 

lp.

hvala za odgovore

 

ja ko re?e? da ?ez dan ponavadi v?iga lepo - pomeni da v?asih tudi ne? Bo mogo?e ata Ajvar rekel jermen?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne, reku bo ?obe ali pa kompresija, mogo?e visokotla?na ?rpalka, lahko pa samo filter nafte, neglede da je bil zamenjan cca leto nazaj.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

enkrat mi ni dopoldne v?gal ker je bilo skoz pod 10 stopin in je bil 4-5 ur na parkiri??u.

avto se pelje normalno. na vo?no in itd. kompresija ni? ne vpliva?

ali se da ?obe kako druga?e obnovit scistit ne da bi bilo treba jih menjat,

lih nebi se rad vrgel v velike stro?ke.

ali poznate kak?nega mehanika na gorenjskem ki bi to znal pogledati.

 

lp.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

enkrat mi ni dopoldne v?gal ker je bilo skoz pod 10 stopin in je bil 4-5 ur na parkiri??u.

avto se pelje normalno. na vo?no in itd. kompresija ni? ne vpliva?

ali se da ?obe kako druga?e obnovit scistit ne da bi bilo treba jih menjat,

lih nebi se rad vrgel v velike stro?ke.

ali poznate kak?nega mehanika na gorenjskem ki bi to znal pogledati.

 

lp.

 

Avto Pelko 041 667 335

Povej da si cifro dubu na forumu !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a ta popravlja ve?inoma samo mazde?

 

Pokli?i ga !

Nau te pojedu. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.