Skoči na vsebino

Mazda V6 motor


Priporočeno sporočilo

No crknila mi je narebrena gumijasta cev med zra?nim filtrom in sesalnim kolektorjem (oz med merilcem pretoka zraka in loputo). sedaj nova je verjetno draga stare so ravno tako preparele in jo bom naredil iz A3m Programa kolen in cevi in gumi cevi.

post-24-1296024004_thumb.jpg

Kolik?en vpliv ima spodnja posoda (ekspanzijska oz izena?evalna) je potrebna na nove sistemu?

 

Mora biti oddu?ek motorja speljan v sesalno cev ali lahko uporabim filter za oddu?ek in ga pustim zunaj.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ekspanzijska posoda je pri avtih ponavadi, da se notri zadu?i zvok, se pravi ne rabi? nujno.

Oddu?ek ima pa moj intake kit ?e v ?tartu tako narejeno, da je na filter?ek in gre ven tako, da spet ni nobene panike pomoje. Bojo pa povedali ostali kako se jim na ?estakih obnese. Pri meni ni problemov, niti se ne zapaca ali, da bi bilo sploh opaziti, da prihajajo ven kak?ni hlapi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Koliko se te cevi lahko raztegnejo

 

Objavljena slika

 

ta je adapter 60/76 mm jaz pa imam tam cev 67 pri loputi, na drugem koncu pa je premer 87 ali bi ?lo gor nategnit 76 mm cev?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po mojih izku?njah jih ne bo? toliko raztegnil. :blush: Imam pa doma pomoje ?e 2 taki, eno rde?i in eno rumeno, to?nih dimenzij pa ne vem. :blush: Vem pa, da se ne raztegujejo ne vem koliko in 7mm na eni bo ?lo zelo te?ko, ?e sploh, 11 je pa najbr? ?e misija nemogo?e.

 

Se mi pa zdi, da se tale vseeno malo bolj raztegne (65/76mm) ?eprav za 11 mm spet dvomim, je pa vsaj na eni strani OK.

Objavljena slika

 

Kaj tak?nega bo najbli?je ?eprav je ?e vedno 7 mm razlike. <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No crknila mi je narebrena gumijasta cev med zra?nim filtrom in sesalnim kolektorjem (oz med merilcem pretoka zraka in loputo). sedaj nova je verjetno draga stare so ravno tako preparele in jo bom naredil iz A3m Programa kolen in cevi in gumi cevi.

post-24-1296024004_thumb.jpg

Kolik?en vpliv ima spodnja posoda (ekspanzijska oz izena?evalna) je potrebna na nove sistemu?

 

Mora biti oddu?ek motorja speljan v sesalno cev ali lahko uporabim filter za oddu?ek in ga pustim zunaj.

 

Oddu?ek obvezno priklopi na sesalno cev, druga?e bodo te?ave pri prostem teku.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hej!

Jaz sem imel tak premer cevi kot tam kjer je loputa za gas! Sem pa vseskupaj imel na mojem mlin?ku 1.5 ne vem pa kak?en je bil fi-60 pomoje.

Kar se pa ti?e samega nategovanje bo pa bolj te?ka!Res da je silikonska ampak toliko pa pomoje s5 ne pa ?e po?i rada kasneje :(

 

Druga?e pa imam SISHI na mx3 V6 narejeno alu cev pa bi blo fajn da se on javi in pove ,ali celo kako fotko naerdi da bo la?je!

Za gumaste adapterje pa zih dobi? z ve?jim fi kak A3M

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kos alu cevi, in na vsaki strani gumijasti adapter (skoraj isti kot je na sliki od Symona). Odu?ek pa v zraku, prosti tek pa mal nastavi?. Druge umetnosti pa ni, lahko pa navari? cevko za odu?ek gor speljat, da je original.

 

Nekaj podobnega tem izrastkom na cevi

 

 

http://cgi.ebay.co.uk/MAZDZ-MX6-2-5L-V6-93...=item518b0dd957

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kos alu cevi, in na vsaki strani gumijasti adapter (skoraj isti kot je na sliki od Symona). Odu?ek pa v zraku, prosti tek pa mal nastavi?. Druge umetnosti pa ni, lahko pa navari? cevko za odu?ek gor speljat, da je original.

 

Nekaj podobnega tem izrastkom na cevi

http://cgi.ebay.co.uk/MAZDZ-MX6-2-5L-V6-93...=item518b0dd957

 

Saj to je problem kje dobiti adapter velikosti 87 mm in da gre pol na mero od cevi na drugem koncu kolena pa mora biti 67 mm

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj to je problem kje dobiti adapter velikosti 87 mm in da gre pol na mero od cevi na drugem koncu kolena pa mora biti 67 mm

 

a na? Bobi al Hanco pa tega ne bi imel?

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4378175&show=1

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse stare imajo isto preparele gume imam ?e dve taki doma.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e najmanj zajebancije bo? mel, ?e se bo? sam spravil narest DIY CAI :bravo: Ker dobro ohranjeno rabljeno robo bo? zlo te?ko kje na?el, oriiđinale je drag ko pes, fejkov pa tko la tko ni :rolleyes:

 

?e moja kratka izku?nja c CAI sistemom: zaradi dotrajanosti cevi in vle?enja fou? zraka, mi ni preostalo drugega kot to, da al novo kupm al pa si sam naredim CAI. No na sre?o sem staknil rabljeno, ki ni bila dolgo v uporabi (prometna al karkol je ?e blo narobe), z air-boxom in MAF senzorjem vred :jupiii: Me je pr?l ca. 60 ojrov :notworth:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:D moja je ko nova pa magari je stara od 626 mogoce bi pasala

 

Pa ma? ?e kako od 626? ali pa ?traus.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ma? ?e kako od 626? ali pa ?traus.

 

:D jaz jo mam ja samo je pa pri ?rausi grem pa jutri k njemu pa bom jo vzel te pa se lahko keri dan dobima da vidis ce pase

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.