Skoči na vsebino

Ferrari


LabiGT

Priporočeno sporočilo

lepa gajba :) tak, ko mam mazdo na servisu, bi se te ?e pelal po vsej sili z njim :P :P

 

druga?e pa je to del?ek avtomobilisti?ne zgodovine...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nimam pojma cigac avto je to, sam sigurno ni ukraden, ker kot je reku kaalman je to delcek zgodovine. Natanko 987 jih je blo narejenih.

 

@kaalman: heh cisti off topic, A ves ce kombiniras albanscino pa anglescino tvoj nick pomeni, huh kako bi to prevedu, tisti ki zaziga :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

@kaalman: heh cisti off topic, A ves ce kombiniras albanscino pa anglescino tvoj nick pomeni, huh kako bi to prevedu, tisti ki zaziga :)

za?iga ognje ? :blink:

 

druga?e pa tudi ?e nem??ino pa sakndinav??ino pa angle??ino kombinira?, pomeni to skoraj ple?ko :)

 

khal man :)

 

ali pa nizozemsko kaal-> ple?av :)

 

btw... iz tega izhaja moj nick ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Druga?e pa, Kaalman, Kalman je tudi prekmursko ime, tj. izpeljanka iz imena Koloman, s tem da je prvi a nenormalno dolg, kar je zna?ilno za prekmur??ino. Ampak ti to najbr? ?e vse ve? - govorim zaradi drugih. ;)

Broken hearts and other mortal wounds ...

user posted image

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je pa sme?no kje si ga slikal... med barakami, kontejnerji in drugo ?aro... tale avto spada v muzej ali pa na angle?ko travco... Vozi? ga pa samo tolko, da ima? izgovor, da ga lahko non-stop glanca? :D

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja res, jaz tud nisem mogu verjet kje je bil parkiran...

No to je pa del drugega Ferrarija (takrat, 10 let nazaj je tako ogledalo stalo nekaj cez 500mark), sicer je to masovna produkcija: Ferrari 348TB...druzinski prijatelj ma tega (se vedno), meni pa takrat dal kot spomin pokvarjeno ogledalo :)

 

Objavljena slika

Objavljena slika

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja res, jaz tud nisem mogu verjet kje je bil parkiran...

No to je pa del drugega Ferrarija (takrat, 10 let nazaj je tako ogledalo stalo nekaj cez 500mark), sicer je to masovna produkcija: Ferrari 348TB...druzinski prijatelj ma tega (se vedno), meni pa takrat dal kot spomin pokvarjeno ogledalo :)

 

Objavljena slika

Objavljena slika

Sicer malo kinkky darilo...ampak ok....ferrari je pa le ferrari.....će ho?e? ti zrihtam ?e pokrov?ek od rezervarja.....hihihii

 

 

?Ala mala Labi.... :D:D

 

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.