Skoči na vsebino

Vpra?anje - ?i??enje lu?i (le?e)


Priporočeno sporočilo

Ker kratke lu?i bolj slabo svetijo in sem trenutno brez Xenon-k, sem razmi?ljal o ?i??enju le? v prednjih lu?eh.

Na internetu sem nekaj bral da se to da o?istit in da je precej?na razlika. In sem se odlo?il da gre ena lu? od Mazde (od tiste rezervne ki je za dele) za namene znanosti.

Lu? sem segreval s kaloriferjem da bi lepilo okrog stekla malo popustilo. Ko je bila ?e plastika od lu?i skoraj "mehka" sem se lotil razstavljanja - ker je bilo lepilo ?e vedno premo?no, je rezultat razbito steklo :vskalo:

Dobra stran zgodbe - ven sem dobil le?o, ki pa je res umazana (kot bi bil prah nalepljen na njej - kar motna oz. meglena je bila).

Ko sem le?o o?istil s stelex-om je ?ista kot solza! :bravo:

 

Sedaj me pa zanima kako naj razstavim lu?i na svojem avtu da bi spucal le?e - brez da razbijem steklo seveda???

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker kratke lu?i bolj slabo svetijo in sem trenutno brez Xenon-k, sem razmi?ljal o ?i??enju le? v prednjih lu?eh.

Na internetu sem nekaj bral da se to da o?istit in da je precej?na razlika. In sem se odlo?il da gre ena lu? od Mazde (od tiste rezervne ki je za dele) za namene znanosti.

Lu? sem segreval s kaloriferjem da bi lepilo okrog stekla malo popustilo. Ko je bila ?e plastika od lu?i skoraj "mehka" sem se lotil razstavljanja - ker je bilo lepilo ?e vedno premo?no, je rezultat razbito steklo :vskalo:

Dobra stran zgodbe - ven sem dobil le?o, ki pa je res umazana (kot bi bil prah nalepljen na njej - kar motna oz. meglena je bila).

Ko sem le?o o?istil s stelex-om je ?ista kot solza! :bravo:

 

Sedaj me pa zanima kako naj razstavim lu?i na svojem avtu da bi spucal le?e - brez da razbijem steklo seveda???

 

Nisem ?e delal, va?no pa je da sestavi? nazaj waserdiht da ne bo kondenza, druga?e pa ma? ti spomladansko generalko?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poizkus ?tevilka 2:

Sem se odlo?u da probam ?e drugo lu? "odpret". In ne boste verjel - uspel mi je. :jupiii:

Sem jo tolk segrel da me je ?e ?ez rokavice v roke pekl! :D

In sedaj par slikc od le?e:

Se vidi da je precej "pra?na" ker se pozna kje sm prijemal s prsti

post-563-1300555017_thumb.jpg

 

Leva polovica je obrisana z roko - se vidi razlika z desno polovico

post-563-1300555129_thumb.jpg

 

In ?e o?i??ena le?a

post-563-1300555156_thumb.jpg

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 leti kasneje...

nikjer ni omenjenega rezultata. Kako sveti po spucanih le?ah-lz?eh a je razlika al ne :) Jaz bi tudi moral spucat moje le?e na mazdi 3 pa se ?e spravljam 2 leti-ker kljub menjavi ?arnic sveti obupno slabo :( (ni ve? tistega cleen sijaja)

 

 

Aja pa vrjetno si imel ti STEKLO spredaj in ne plastike.

Po youtube dajo v pe?ico ampak jaz si ?e vedno ne upam :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nikjer ni omenjenega rezultata. Kako sveti po spucanih le?ah-lz?eh a je razlika al ne :) Jaz bi tudi moral spucat moje le?e na mazdi 3 pa se ?e spravljam 2 leti-ker kljub menjavi ?arnic sveti obupno slabo :( (ni ve? tistega cleen sijaja)

Aja pa vrjetno si imel ti STEKLO spredaj in ne plastike.

Po youtube dajo v pe?ico ampak jaz si ?e vedno ne upam :)

 

Ja res je steklo. Za plasti?ne pomoje pe?ica res ni priporo?ljiva :D

 

Rezultat ?i??enja - zdaj ko imam xenon not itak bolj?e svetijo, ampak ?e pri ugasnjenih se lepo vidi razlika ko pogleda? lu? - tista ki je o?i??ena je ?isto prozorno steklo, druga pa "bela". Me je tud na tehni?nem vpra?al ?e imam novo lu? :hohoho:

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmm vem da na stari 323F sem ?migavce narazen vleku -sem jih kar v krop potopil in je ?lo lepo narazen :) Ampak videno na posnetkih vse lepo se poklapa s pe?ico :( ampak bom to naredil :) morda bi bil fen tudi dovolj pa bi samo tam ogreval kjer je lim .

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.