Skoči na vsebino

Mazda CX-5


Deeyan

Priporočeno sporočilo

?ivjo!

Ne vem, v ?ivo je ?isto druga?na kot na fotkah. Pa zgleda tudi veliko ve?ja. Mogo?e pa se bom po?asi zaljubu :rozico:http://www.netcarshow.com/mazda/2013-cx-5/...allpaper_1b.htm

Jaz bom ?e malo po?akal, za?etka sem gledal cx7 toda, cx5 mi zelo me?a ?trene….

 

Je pa druga?na! In prav druga?nost se mi dopade :-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo!

Ne vem, v ?ivo je ?isto druga?na kot na fotkah. Pa zgleda tudi veliko ve?ja. Mogo?e pa se bom po?asi zaljubu :rozico:http://www.netcarshow.com/mazda/2013-cx-5/...allpaper_1b.htm

Jaz bom ?e malo po?akal, za?etka sem gledal cx7 toda, cx5 mi zelo me?a ?trene….

 

Je pa druga?na! In prav druga?nost se mi dopade :-)

 

CX7 se ukinja konec leta

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

cx-5 od vseh videnih,mi bela barva naj bolj potegne,moti me toalno debilna postavitev dnevnih led lu?i-(DODATNA OREMA) ?ISTO SPODAJ ODBIJA?A-slabo vidne ko so pri?gane!!!!

 

po zakonu min 25cm od tal do 1,5m.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ?li?al ja.

 

Ma cx5 je tehni?no veliko bolj napredna kot cx7.

 

 

Verjamem in vem, da je res bolj napredna. Samo a gre? raje po mestu pod roko s punco, ki je lepa, elegantna s srednjo ?olo al pa z babo s faksom, doktoratom pred outlookom pa ?e vrane be?ijo? Brez zamere, ampak cx 5 pa res zgleda kot kak?en romunski SUV. Interier je ?e kr OK, ?eprav tista sredinska konzola z zaslonom je bolj starodobno ukrojena, sede?i in prostornost pa je povsem ok. Je celo bolj prostorna od sedemke. No sicer pa so ?e stari rimljani rekli De gustibus non est disputandum.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Jaz imam ta vikend CX-5 dizel, 175KS, avtomatik... Pa mi je izredno vsec.. Sem se v?eraj pripeljal z njo do Podcetrka (Terme Olimija) in danes malo tukaj po okolici Podcetrtka... Menjalnik je odlicen... Tudi motor je precej posokocen... Vsec so mi tudi bonboncki, ki jih ima... TomTom navigacija me je sicer peljala malo cez hribe...tako da ne vem, ali je nastavljena tako, da izbira brezpotja... Sem verjel navigaciji... In nisem sel po tablah ampak sem verjel navigaciji ;) ... In sva v nekih rovtah po makadamumprisla do neke hise, kjer je TomTom zelel se kar naprej, ceprav ni bilo vec ceste naprej... Samo gozdna pespot ;)... No... Na koncu sem vseeno nasel do Term Olimja ;) ... Zanimiv je tudi sistem, ki opozarja, ko prevozis polno crto ob cesti.... In se recimo na AC, ko sem sel blizu desnega roba iz desnih zvocnikov zaslisi brnenje...tako kot ponekod, ko imajo hrapave crte in trese ;) ... Je pa z avtomatikom tudi iStop sistem bolj uporaben... Ker dejansko ugasne motor, ko se ustavis pri semfaorju in pritisnes pedal zavore... Pri rocnem menjalniku, se ugasne sele, ko das v "ler"... Tudi polozaj za volanom je odlicen.... Sin, ki se je vceraj peljal zadaj, pravi, da se tudi zadaj sedi odlicno...

 

Zelo velika verjetnost je, da bo to moj nalsednji avto... Naslednje leto, ko pride na vrsto menjava... ;) ze v ponedljek bo tezko, ko jo bo treba vrnit ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e koga zanima ?e nekaj slik Mazde CX-5, ki sem jih naredil ta vikend, ko sem jo imel na kratkem testu :)

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

 

 

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Ve? slik pa tukaj >> http://www.flickr.com/photos/jest-mobile/s...57628484144207/

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi ta rde?a je lepa :ljubezen:

 

Kaj cx5 ima spomin nastavitve sede?ev kot pri cx7? Nikjer nisem zasledil?!

 

 

Ne nima spominskih tipk... In tudi samo voznikov sedez je elektricno nastavljiv... sovoznikov se nastavlja "na roke" ... Pri moji sestici sta oba prednja sedeza elektricno nastavljiva... Edino CX-5 ima se za ledveno oporo gumbek, pri moji sestici je temu namenjena rocica na boku naslonjala ...

 

Je bila pa tale skoraj TOP oprema (CD175/AWD/AT/Revolution z TomTom navigacijo) ... Po ceniku je samo se ena drazja (CD175/AWD/AT/Revolution/SD) ... ta ima pomoje samo se pomicno streho (oznaka SD verjetno pomeni Schiebedach?) :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam z Labijem-visoko sedenje je za v kombije in kamione. :P

In pa ta sprednja maska-nikakor mi ni v?e?.Zadnji del in notranjost pa zelo.?koda zaradi tega ponesre?enega sprednjega dela z preveliko masko. -_-

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah men je pa prou ta spredna maska ful dobr narjena,zgleda ful tak agresiven k en aligator :)

 

men pa zgleda, k da neki manjka spredi oziroma je odpadlo :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah men je pa prou ta spredna maska ful dobr narjena,zgleda ful tak agresiven k en aligator :)

 

Meni pa kot "dajc" pri avtomobilih-zdi se mi.kot da se malo prismojeno re?i. :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni pa kot "dajc" pri avtomobilih-zdi se mi.kot da se malo prismojeno re?i. :whatever:

 

tko mal "prizadeto" si verjetno mislil :blush: - sej verjetno bi se navadil oziroma bom videl, ?e mi bo tak fris v?e? pri novi ?estki... ?e mi ne bo pol ?estka ne bo naslednji avto :huh:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tko mal "prizadeto" si verjetno mislil :blush: - sej verjetno bi se navadil oziroma bom videl, ?e mi bo tak fris v?e? pri novi ?estki... ?e mi ne bo pol ?estka ne bo naslednji avto :huh:

 

+1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tko mal "prizadeto" si verjetno mislil :blush: - sej verjetno bi se navadil oziroma bom videl, ?e mi bo tak fris v?e? pri novi ?estki... ?e mi ne bo pol ?estka ne bo naslednji avto :huh:

 

Res ne vem, zakaj je potrebna tako velika in oglata maska? Kaj ni lep?a ta stara raztegnjena?

Mislim, da bo na novi 6-ki to malo bolj elegantno izgledalo, vsaj upam. Bi bilo ?koda jo pokvarit z sprednjo masko, ko pa je vse ostalo super zmodelirano.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.